• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
lumcag, ja neverim vlastnym ociam /foto test/, ale je mozne , ze zena moze ovulovat aj viac krat v jednom cykle, Tak zahajte snazikovanie!!! :slight_smile: :slight_smile:
2. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo
alebo nieco strikneme :grinning:
2. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby..som tu len na skok..tak dnes som bola na krvi na HCG..no a negatívne,takže to s tými dobrými správami som asi narušila... :frowning2: ...je mi hrozne,ale čo ma nezabije to ma posilní... :cry: ..a teraz čakať na MS...najprv som ju nechcela a teraz po nej túžim,dobré čo.. :sunglasses:
kasami:..zajtra ti to výjde,musí,verím tomu...ináč dnes tam bolo ľudí...narvané...
2. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten strik teda beriem.... :sunglasses:
2. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shelly tak to ma mooc mrzi ...
to ten kratky tyzden dobre nezacal, je mi to naozaj moc luto ... normalne som smutna ...
dufam, ze sa vam coskoro zadari :wink: drzkaj sa
2. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bauchy idem hajať. apapapapapapa a cmuk
2. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja
pa
2. sep 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shelly, drz sa..vyjde to!
2. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jo, zase probdělá noc .. ani prášek si vzít nemůžu ... ciao zítra

Kajka - teda ty jsi zááázračná - no tak to teď pořádně zasnažilkujte a je to doma!!!! Držím všechny palce.

Nemůžu se dočkat výsledků Kasami, snad to tady prolomí a my se nakazíme :grinning:
2. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym, equinka co si nespala? Ja som padla mrtva do postele
Petronela, ako?
3. sep 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - já už jsem fakt zoufalá - stále nic
3. sep 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky tak jsem zpět holky v pondělí jsem si dělala test a vyšel pozitivně sice stín ale byla tam druha čarka myslíte že to nemohlo být utrošem???
3. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim poradte, nemali ste niektora počas IUI mykozu? neviem sa jej zbavit, doktor mi spravil IUI aj napriek tomu, ze to nevadi ze mam pouzívať krém Canesten, ale zda sa ze vobec nepomáha a tým ze teraz beriem utrogestan (zavádzam si ho vaginálne) nemôžem použiť čípky. A k lekárke este nemôžem ist lebo moja karta sa mi premiestnuje od mojho vtedajsieho gynekologa ku novej gynekologicke :(. Brali ste niektora tabletku Mycomax? ja uz som z tej mykozy zufala :( :angry: a nahnevana súčasne.
3. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra - to je super zpráva - i slabá čárka je dobrá, tak zkus test znovu - držím palečky ať se čárká silnější - dej vědet
3. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra, to je super sprava :wink: podla mna utros na to nema vlyv - je to progesteron....
Alineka, ja by som sa radsej opytala dr...
petronela, to nemyslis vazne....je toto mozne? :confused:
3. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky čekam jak můj dorazí od doktora a má mi koupit testy tak jsem zvědava a hned bjak dojede udělam si ho a není možné ale bójím se :frowning2:
3. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra - neboj, když tam byla v pondělí slabá čárka, tak teď bude silná - určitě - držím palečky

ell - u mě je asi možné všechno, ráno jsem se objednala k dr. na pondělí 15:50 tak jsem zvědavá co se mnou bude dělat, pokud ta mrcha nedorazí
3. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra, kolky dc si?
Petronela, to je neuveritelne....ak nedorazi, predpokladam, ze ti daju nejake ine lieky alebo co.... :confused:
3. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,

koncem září mě čeká druhý pokus IUI. Budeme ale na dovolené na Šumavě a já nevím kdo by bude píchat injekce. Myslíte že bych to zvládla sama? Máte s tím někdo nějakou zkušenost?
3. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elll 27Dc
3. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - já žádné léky nikdy nebrala - jen ty dvě vyvolávačky, které jsem dostala kvůli tomu že jsem měla nízkou sliznici a neměla jsem z čeho krvácet (tak mi to řekl Dr.) - no a sliznice mi narostla a stejně nic. Ty jsi taky před stimulací brala nějaké prášky na vyvolání menstruace, nebo ne? - co jsi jedla a na co to bylo

Holčiny jaký je rozdíl mezi léky a mezi injekcemi na vyvolání menstruce - na jakém principu by to mělo fungovat?
3. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruš žádná bo pichanec nebo prášky mají stejný vliv si myslím
3. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i to zvladnes, ja som si tiez uz pichala sama :wink:
Petronela, ja som brala duphaston 5 dni 2x denne a raz davno si pamatam mi pichali agolutinin a do 7 dni som to dostala....
petra, tak to znie velmi dobre, drzim palceky!
3. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra - toho jsem se bála, že to bude to samé - ba naopak si myslím že injekce by měly být účinější - tak fakt nevím co mě čeká
3. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, este je taky liek, ze provera, a tiez myslim vyvolava ms...ale nie som si ista uplne, mozno pohladaj na nete ...
3. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Petra gratulujem k //

co sa tyka mna ... rano som si robila test a zase bielo ...
pichnuta som a poobede to budem vediet na isto ...
3. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - ten duphaston to je taky progesteron, viď? myslím že se taky bere jako utrouš pro podpotu těhu. - tak že by měl být na nárůst sliznice, já bych ale asi potřebovala aby u mě došlo k poklesu toho progestronu aby ta sliznice odešla - já už jsem z toho fakt MAGOR
3. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - tak jsem si našla ten lék provera - a je to taky progesteron
to vše funguje asi na stejném principu => nacpou do tebe progesteron (lékem nebo injekcí) => naroste sliznice =>a když hormon poklesne sliznice odejde =>menstruace

JEN MĚ SE DRŽÍ JAKO KLÍŠTĚ bojím se toho že když do mě budou stále cpát ty hormony, nikdy k jejich poklesu neodejde a mě bude stále jen zvětšovat a zvětšovat sliznice.
3. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, duphaston je progesteron...ale nechapem preco ti neposobi
3. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - já si myslím že působí, progesteron se bera na nárůst sliznice - a ta mě narostla, ale co teď dál?
3. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok