• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
holky pšt ještě nic není jisté bojím se tak ještě žádné gratulace ju :wink:
3. sep 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, tak to fakt neviem :frowning2: vsak nemoze rast donekonecna, nie?
3. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - no právě abych náhodou nepraskla :grinning:
3. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to snad nie :grinning:
3. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti,
tak to ratuloji ke // :wink:
Ani nevíš jak ti závidím. :pensive:
3. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chtěla jsem napsat GRATULUJI :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - ratuloji je taky hezké, jo a koukala jsem na ten tvůj ovu-test, to je zvláštní, ona může být ovulace bez menstruace?
3. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak se přecijen stíhám nakouknout
Petra - gratuluju, to je jasný jak facka, koukej potvrdit, jakmile ti doručí testíky a napiš nám to, potřebujeme tu slyšet dobré zprávy!!!
Kasami - neházej flintu do žita, odpoledne koukej napsat, jak krev! Držím strašně palce.
Já si z tohodle důvodu asi testy dělat vůbec nebudu, buď přijde v po mrcha a nebo ne. Měřím teplotu, ta zatím drží nahoře, tak uvidíme.
Petronel - ty jsi záhada sama! Nemyslím si, že ti dá Proveru, ta je na srovnání cyklu, řekla bych, že je slabá, ale uvidíme...
3. sep 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciš díky ale pšt nevidím to moc nadějně ted můj jel pro ten test tak uvidíme jesli se ještě ukažou ty čarečky :sweat_smile:
3. sep 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spytat, ktory den cyklu vam robili iui? dakujem :slight_smile:
3. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ DĚVČATA :wink:
Petronel:
Já také na ten ovu test čučela :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Nevím. Zeptám se v Praze doktora.
PETI
U tebe je to jasné jako facka :wink:
KAČATKO
ahoj, vítám tě mezi náma. IUI se podstupuje podle toho jak máš narostlý folikul, proto se chodí na monitorování neb folikumetrii
Já jsem třeba chodila 9 DC, protože mi dozrávají folikuly dost brzy, ale naposled už jsem měla IUI 10DC.
je to individuální.
EQUINKO:
U tebe je to jisté taky. :wink: :wink: No myslím, že s tou stížností za Uhrovou už chodit nemusíš :wink: :sunglasses:
3. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - a už jsi to dostala? co tě teď čeká?
3. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag, dakujem :slight_smile: tak asi len pekne cakat. je tu niekto, komu nezabrali tabletky a musel si pred iui pichat injekcie?
3. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - a co si pícháš (nebo budeš píchat) za stimulaci?
3. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
re- kaciatko 81
já jsem chodila na injekce v březnu a teď mě to čeká znovu
3. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, zatial neviem. cakam na mrchu, mam prist na sono a potom dostanem lieky... ale dr hovoril, ze by chcel zacat tabletkami predpokladam clostil?) a prejst na inj az ked tabletky nezaberu, tak sa pytam, ci su tu aj take kocky, co im lieky nezabrali...
3. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i, tebe nezabrali lieky?
3. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - je to individualne, lebo ja som tiez brala clomid a teraz v nedelu mi povedali, ze mi nezabral a v stredu mi volali, ze predsa len zabral a to uz bol 15dc a v nedelu zase idem na folikulometriu takze uvidim ci narastli... takze u kazdeho je to inak. a ked ti tabletky nezaberu tak myslim, ze najskor skusia zmenit davkovanie....teda aspon to chceli urobit mne ked sa im zdalo, ze nereagujem...a mozno aj tak dopadnem :sweat_smile:
ako dopadla kasami?
Petra podla mna je to jasne!
3. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronel

ještě MS nepřišla. Ale včera ten ovu test... nechápu to. Podívej se do mého alba
3. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - ty hormony s náma pěkne cvičí. kdy jsi to měla dostat? a co tě teď čeká když mrcha nepřijde?
3. sep 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronel
můj cyklus 26DC byl 20.8.09
Dr. mi řekl na UTZ, že se rozkrvácím, ale místo MS jem měla včera hlen, tak jsem si řekla, že to není možné, že by byla Ovu, ale bohužel je to tak.
Psala jsem, že mě čeká 8.9.09 konzultace u Dr.
3. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - to je fakt zvláštní. mě taky dr. řekl mi na druhá vyvolávačka už zabere, taky jsem byla na UTZ a měla jsem sliznici 7 mm, tak že to vypadalo slibně, no a dnes je to 10 dní po, a stále nic. Jak jsi měla vysokou sliznici na UTZ, nevíš?
3. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, to to teda s nami cvicia, len co je pravda. Ja sa zase zacinam bat co mi povedia v nedelu.... :sweat_smile: ako ja neznasam chodit po lekaroch brrrrrrrrrr :grinning:
3. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - žádné strachy - stimulka zabrala (to máš potvrzené) tak musí folíci růst
3. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pro kaciatko81 -

první pokus IUI se nepovedl a prášky nezabírají. Budu si píchat za 14 dní merional.
3. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potvory nech len rastu! :grinning: :grinning: inak vsak prave zistujem, ze to clovek aby si naplanoval cely cas podla svojich vazenych folikulov lebo uz druhy vikend sa chystam do francuzska a nic z toho lebo v nedelu chodim na kliniku :grinning: tiez by sa mohli uracit a rastn nejak s rozumom, aby si clovek vedel naplanovat veci :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, l1u1c1i, dakujem pekne! tak budem cakat :slight_smile: drzim vam vsetkym palce :dizzy_face:
3. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag - no teda, ty jsi jasnovidka!!! kéž bys měla pravdu, ale teď je ještě na závěry brzo
Teda holky, my jsme ale banda bláznů, až na jsednu výjimku to žádné z mých kamarádek netrvalo víc jak 3 cykly a byly v tom...
3. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru banda blaznov, ale aj tak super, ze sme sa stretli takto a podporujeme sa :grinning: (a motivujeme - vid ten sampus a babovka!!!!!) :grinning:
3. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, ja som zvazovala, ci ist buduci weekend na 4 dni prec alebo nie... ale asi si netrufnem, budem cca okolo 10dc a kedze vobec netusim, co a ako...
3. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok