• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahoj holky,chtěla jsem vás poprosit o váš názor,minulou středu jsem byla na svém první IUI, tak že dneska jsem přesně 8 den po IUI, dneska třetí den budu brát 2 utrogestany na noc.A už dnes mě pobolívá břicho jak před MS a mám bolavá prsa. Na zázraky už moc nevěřím, tak že mám obavu,že MS přijde ještě dříve než normálně. Máte někdo podobnou zkušenost? Taky jsem se chtěla zeptat, když beru utrogestan a mám ho brát těch deset dní, mám ho případně vysadit hned jakmile dostanu MS - pokud přijde dříve než normálně?
4. sep 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj flek. Tak, utrogestan ber dovtedy, pokiaľ ti nepovedia, aby si ho vysadila. Pokiaľ budeš krvácať, špiniť, tak ho zapi vodou. Ja som mala také bolesti a aj prsia ako ty po prvom IUI a nevyšlo to. Pri druhom ma nič nebolelo a prsia začali pobolievať krátko pred krvným testom a bolo to pozitívne.
4. sep 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,aj aj mám na vás jednu otázočku...ideme v nedelu na 1 IUI a dnes po dobratí clostylb.som začala špiniť.Aj sme dnes ráno boli na ultrazvuku,ale všetko vyzerá byť ok,neviete či to nemôže byť tým,že by mi samovolne praskol nejaký ten folikul?
A ako to tu čítam,tak som zvedavá aké príznaky spozorujem sama na sebe..."už sa teším"
5. sep 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l7067 to spinenie je z tych vsetkych hormonov, vacsina bab po hormonalnej stimulacii ma spinenie, to si nevsimaj, to je ok
ja som bola 2x IUI ale zial to nevyslo
5. sep 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dík za odpoveď,som sa lakla,že mi tam nič nezostane...idem len 1x takže ešte neviem čo mám od toho očakávať.
Raz nám to všetkým výde MUSÍ!!!!
5. sep 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l7067: já to měla podobně,v pondělí jsem šla na první IUI a v neděli v noci jsem začala nepatrně špinit a v den IUI ráno slabě krvácet,byla jsem z toh taky mimo,ale dr.mi říkal,že je to ovulační krvácení a i způsobené stimulačníma lékama,takže to bylo v poho,dnes mám 5.den IUI a taky jsem ráno mírně špinila,ale vše je ok,byla jsem u dr. a uvnitř vše v pořádku,může to být hormonama
5. sep 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l7067 ja mam za sebou toho teda uz statocne dost - 2xIUI,1.IVF,1.KET neuspesne, 2x potrat v 6.tyzdni, po 3 mesiacoch od posledneho potratu som sa uz trosku pozbierala a ideme na to znova, teraz idem na dovolenku a ked to nedovezieme egyptana tak hned od dalsej mrchy nabieham na 2.IVF, nestracam vieru, aj ked par tyzdnoch po tom druhom potrate som bola na antidepresivach, ale uz som ok, aj ked si niekedy porevem, ale po tom cim som si presla by revala asi kazda

neboj sa hlavu hore a hovor si ze to vyjde
5. sep 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
L26- s toho krvácania aj pri samotnom zákroku som mala strach,že čo povie potom doktor?Ale asi je to fakt tými hormónmy.Držím palčeky,nech nám to teda obom výde hned na 1x... :grinning:
kiki - uf...máš toho už pekne za sebou :frowning2: Snád tá dovolenka pomôže,tiež držím palčeky.My sa snažíme už 4 roky a ešte stále nič.Tiež som si zažila už rôzne krízy,čo sa týka bruška
5. sep 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
nikolet, to he super,
týéžý a t26 som s Vami. Mám prvé IUI za sebou a testujem o dva týždne Tak by sme sa mali držkať, čo vy na to? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. sep 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak jsem tady na vás nahlídla a jak se máte co?Všem držím pěsti,kdo bude testovat,aby to vyšlo všem.
5. sep 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l7067 A kedy nabiehas na stimulku ????
6. sep 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki,včera som si bola dať pichnúť injekciu na pohotovosti a zajtra ráno ideme na 1 IUI,som ale nevedela,že to robia aj tak skoro ráno,dosť ma prekvapily,nie sme z BA a preto budem musieť vstávať aspoň o 4.00,som celá nadšená...asi pri tom aj zaspím :grinning: ale aspoň to už bude za nami a potom dlhé 2 týždne čakania...
6. sep 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco by si mala zaspat, neboj ani nebudes vediet kedy to budes mat za sebou, no a potom tie 2 tyzdne cakania, no ale to caka kazdu z nas nekonecne cakanie, ale neboj vyjde to .... drzkaj sa zajtra rano a ked prides domov ozvi sa ake to bolo , drzim palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte po zakroku iui je lepsie byt doma a oddychovat alebo ist do prace ?
7. sep 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l7067 Tak ako to prebiehalo, vsetko ok ???? takze teraz pekne sup do postielky, aby to dobre dopadlo
7. sep 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lorry mam za sebou 2x IUI a ja som po IUI lezala 3 dni ako kazali, aby sa spermijky dostali tam kde maju a oplodnili vajicko .... kedy ides na IUI ?
7. sep 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikinka ahooooj , som velmi rada ze si ok a idete do dalsieho boja... mam toho strasne vela v robotem, tak nestiham ani posielat mailiky... tak aspon takto....cmuuuuuk
7. sep 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bianka, ako pokracujete vy ? ja verim, ze to tentokrat vyjde, skratka uz musi .... uvidime, ci mimi dovezieme z egypta a ked nie tak sup na ivf a dostaneme najkrajsi darcek na vianoce, pozitivny babytest, ale ovela lepsie by bolo keby som uz pod stromcekom mala brusko. .... uvidime snad sa konecne stastie usmeje aj na mna, bianka napis mi mail ako pokracujete, som strasne zvedava
7. sep 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, moc bych prosila, kdo prošel IUI- nemá někdo podobné zkušenosti jako já? v úterý jsem byla na prvním IUI. Už po zákroku mě bolel podbřišek. Dva dny na to začal trochu výtok, který neustále sílí na intenzitě. Volala jsem si do Sanusu, zda to může souviset a bylo mi řečeno že ne. Bylo mi dovoleno zavádět si gynopevaryl, ale přijde mi to snad ještě horší. Prosím poradte. Není to nic příjemného bolí mě celý spodek, udělali se mi z toho stále vytékajícího se svinstva na hrázi ragády. auuuu
:confounded:
8. sep 2008 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki ajoj,všetko prebehlo ok, :slight_smile: ani som nečakala,že je to také jednoduché a krátke. :grinning: Tebe kázali aj ležať po zákroku?Mne teda nepovedali nič,iba že mám brať utrogestan.Zatial nič nebolí ani nepichá ako píšu niektoré kočky,neviem či je to dobré alebo zlé,ale uvidím neskôr ako sa budem cítiť...
8. sep 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vysocanka .... mne pri IUI praskla cievka a tiez som mala bolesti ako pri mrche a tiez som trosku krvacala, ale to bolo v pohode, lebo to nebolo v maternici ale na krcku, tak zrejme aj u teba to je tak, ze pri vkladani ti mohla prasknut cievka ... z toho si nic nerob
8. sep 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri prvom IUI ma to bolelo aj som krvacala ale pri druhom som ani nevedela kedy to tam dala doktorka, nemusis lezat ale setri sa a mysli pozitivne ze ti to vyjde
:slight_smile: drzim palce
8. sep 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, moc bych prosila, kdo prošel IUI- nemá někdo podobné zkušenosti jako já? v úterý jsem byla na prvním IUI. Už po zákroku mě bolel podbřišek. Dva dny na to začal trochu výtok, který neustále sílí na intenzitě. Volala jsem si do Sanusu, zda to může souviset a bylo mi řečeno že ne. Bylo mi dovoleno zavádět si gynopevaryl, ale přijde mi to snad ještě horší. Prosím poradte. Není to nic příjemného bolí mě celý spodek, udělali se mi z toho stále vytékajícího se svinstva na hrázi ragády. auuuu
8. sep 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vysocanka .... tazko ti radit, ale ja by som isla hned k doktorovi ... to nie je normalne co tu opisujes
8. sep 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
ja som po IUI 5 dní a vkuse ma bolia vaječníky. Je to úplne iné ako píšu baby , je to iné ako pri ms. Máte s tým niektorá skúsenosť?
Ahoj adrousek, dlho si sa neukázala.
8. sep 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska mna tiez boleli a aj som krvacala, lebo pri zavadzani kliesti mi prskla zilka a dost to krvacalo, a pri druhom iui som ani nevedela ze som na tom bola .... ale ak mas zly pocit chod radsej k doktorovi, ze sa ti to nezda
8. sep 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes napísala dokimu mail, lebo baby písali že pobolieva podbruško, lenže mňa bolia vaječníky a to je rozdiel, tak som z toho trošku nervózna. Uvidím či mi zajtra odpovie
8. sep 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holčinky moje,
tak vás opět zdravím po delší době?Ako sa máte co,snažila som dočíst všechno co jste tady napsaly.

Aduska ako sa máš co jak ti je co?Budem držet pěsti,aby to opravdu vyšlo.Kedy budeš testovat někdy za 10.dní asi zhruba co???Budem držet pěstííííííííí

Vysočanka,já som mala taky dost hustý výtok po I.IUI skoro celou dobu než som šla testovat,ale myslím že také potíže jako ty popisuješ som až tak neměla,raději bych si tebou zašla k nějakému dr.aby se na tebe kuknul,mohl by to být aj zánět?Nic sa nestane,ked ta někdo vyšetří nemyslíš?

Jinak kikina-tak vidím,že už toho máte hodně za sebou,ale jsi statečná jak tak sledujem tedy,já bola dost zklamaná ztoho,že máme za sebou 2IUI a nic,ale ty už máš toho o vela viac za sebou.Tak ti přejem hlavně,aby jste dojeli ve třech zté vaší dovolenky!!!!!!
8. sep 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosek .... dakujem snad to vyjde a ked nie tak hned po dovolenke sup na IVF ...
a ty sa kedy chystas na IVF ????
8. sep 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já ted zobkám ty tbl tak 14.dní prej nebo kolik,18.jdem k dr.pro injekce a začnem pichat 14.dní a pak sa uvidí jak a co,ale předběžně nám to vypočítala někdy na půli října,mám dlouhý protokol.Tak uvidíme jak a co.
Tak držím pěsti.
8. sep 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok