• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ell- akosi som nestihala a tak som sa k prevmu riadnemu jedlu dostala az po 17hod.
3. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka, tak dufam ze si sa uz riadne najedla:slight_smile:mate niekto nieco nove? Najma sem sa s pozitivnymi spravami!!!
3. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko! Monika drzim palce, ozvi sa! Petronela ty ako? A ostatne?
4. sep 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všem,
ell - pořád nic, ale přijde ma že snad mám už všechny předmenstruční příznaky, o který jsi psala: nálada na bodu mrazu a břicho mám nefouklé jak balón, ale mrcha nikde. doleca mám strach co se mnou bude v pondělí Dr. dělat, to čekání je nekonečné a stále se nic neděje
4. sep 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky a dobre ranko prajem vsetkym,
petra, ty si sa neozvala...
monika, tiez drzim palceky nech sa zadari!!!
petronela, radsej sa nemam pytat?? uz dorazila?
4. sep 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim sa s vami pre dnesok aj cely vikend, poobede odchadzame na vylet do Rakuska s drahym.
Tak sa snazte, nech v nedelu citam uz len dobre spravicky.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. sep 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela ale aspon nejaku zmenu citis..ja mam zase take pichanie vo vajecnikoch raz na jedne a raz na druhej strane...
4. sep 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka tak dobre rakusko prajem a nemcinu zvladas, neboj:slight_smile:
4. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell- tebe drzim palceky, iui vyjde uvidis :slight_smile: !!
4. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - užij si víkend, taky bych potřebovala někam vypadnout a přestat myslet na tu mrchu - která jak dobře tuším opět nedorazila. No, má šanci ještě do pondělí - to jdu znovu k Dr. - bojim bojim co bude dál
4. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda neviem ako u vas ale tu sa uz leto skoncilo, dnes je otrasne a to mi na nalade nepridava..
Petronela podla mna to musia nejak inak riesit v pond ak dovtedy nedostanes,?!
4. sep 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - já jsem z Prahy a tady je taky hnusně, včera se tu prohnala pěkná bouřka a dost se ochladilo, sluníčko nesvítí, spíš to vypadá na déšť

souhlasím, bude se to muset nějak řešit, ale bojím se jak, aby mi třeba zase nenasadili na půlroku HA, s tou jsem normálně menstruvala. stále se vše odkládá a odkládá
4. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela: HA ti nenasadí. Já také bez HA nemenstruuji a brala jsem i teď beru Proveru a po té je to OK
4. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to snad nie. Hadam maju nejake ine lieky/injekcie? Ved nebudes teraz pol roka cakat!
4. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i1 + ell - no snad ne ale počítám raději s nejhorším a doufám v něco lepšího
4. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snažilky,

PETRONELKO,
No já jsem na tom úplně stejně jako ty. MS u mě taky nikde. Já sice nejsem po vyvolávačce jako ty, ale mé tělo
se asi ještě nevzpamatovalo. :unamused:

ELL,
budu ti držet palečky na dobré zprávičky. Hlavně se neztresuj, protože pokud se budeš ztresovat, pak ovlivníš třeba i růst. Však víš, že se i rány špatně hojí po úraze pokud nejsi v pohodě, a tak je to i v tvém případě. Stres ovlivňuje vše. Tak buď v poho. Ono to dobře dopadne. :wink:

KAJKO,
A ty si ten víkend moc užij. Alespoň příjdeš na jié myšlenky. :sunglasses:

PETRO,
:angry: :angry: :angry: a ty se konečně už ozvi.
Čekáme na pozitivní zprávy :wink:
4. sep 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag,
ahoj :wink: dakujem za podporu, verim,z eto obcasne pichnutie co citim je ze rastu!
Totalne som zmokla, idem si urobit caj a dufat, ze pocas dna vyschnem :wink: budem tu ale budem odbiehat robit na tom mojom projekte! vieidme sa :grinning:
4. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto? :confused:
4. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všem, hlásím příchod.
Byla jsem v Podolí na imunologii, vzali si vzorky, doktor pokýval hlavou, nařídil kondomy a tím to zhaslo. Výsledky za 3 týdny...

LUMCAG - dnes jsem 11 DPO a strašně se bojím testovat (mám je v kabelce už od pondělka :unamused: )
KASAMI - počkej do pondělí, vždyť jinak vypadáš úúúplně těhotně, tak neztrácej víru, držím palce!
NANENKA - jedno přivítáníčko - hlavně podávat komplexní informace, ať je co probírat :grinning:
MONIKA - dneska na to jde, tak jsem zvědavá, kdy podá zprávy, jak to proběhlo a držím palce...

VŠECHNY ZDRAVÍM :sweat_smile:
4. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ELL - ahoj, tady je občas jak po vymření, viď? Jak jsi na tom??
4. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Equinka,bud uplne vymrete alebo tak, ze nestiham citat :grinning: no a aby som ti podala komplexnu informaciu na to musim pockat do nedele :grinning: zatial len tolko, ze dufam, ze to nejak rastie a nie prilis pomaly aby som sa na to iui dostala este v tomto storoci :grinning:
Ake imunologicke vysetrenie ti robili? nejak som nepostrehla :confused:
4. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka
Ty musíš být statečná holka, když po 20 IUI nejdeš na IVF.
Že to nevzdáváš. :wink:
A co se týče testu nech jej tam kde je. Máš recht. Taky jsem se zapřísáhlka, že pokud na IUI půjdu, že testovat nebudu až do UTZ.
Akorát nevím co je pořád s tou Petrou.
Ještě jsem se chtěla zeptat
EQUINKO, PETRONELKO
co se v úterý jak půjdu na tu konzultaci do Motola sejít. Přes interní poštu si vyměníme tel. , tedy EQUINKA už jej má, tak Petronel a múžem zajít na kávičku co vy na to?
4. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell - no já měla buněčnou imunitu, takže mi bílé krvinky bránily v uhnízdění...
lumcag - já už na 3 IVF byla, takže zase tak statečná zase nejsem :sweat_smile: Teď se chystám v listopadu znova a mám dokonce naplánovanou na příště i dárkyni... Už to MUSÍ jednou vyjít :astonished:

Se srazem souhlasím, proč ne? Mám to do Motola 5 minut autem (+ 30 min. parkování :grinning: )
Navrhněte čas.
4. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Equinka, tak to je dost dolezite aby si to mala v poriadku! Drzim palce :wink:
20 iui - to by som asi nezvladla. Mne dr povedal, ze 4 a potom ivf... ale stale verim, ze to vyjde :grinning: jeej aj ja by som sla s vami na kavicko, ale mozem akurat tak virtualne!
4. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, zase vsetci zmizli :confused: idem na franinu teda!
4. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už jsem spátky, musela jsem na chvíli odjet. Je tu někdo??
4. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
EQUINKO,

Jsem rádá, že souhlasíš.
No místo srazu můžeš určit, já totiž Pražak nejsem tak kavárny žádné neznám, ale když mi řekneš a vysvětlíš cestu tak mohu dorazit. Ošem pokud bych bloudila musela bych mít vaše tel. čísla, abych se konkrétně pak s vámi domlouvala a vy navigovaly.

PETRONELKO,
Co ty na to?

ELL:
V duchu na tě budeme myslet a přestavoat se, že si s náma :wink:
4. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ELL
V duchu na tě budeme myslet a přestavovat si, že sedíš mezi náma :wink:
4. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta Petra mne taky trápí. Už by se měla ozvat.

Lumcag - jak pojedeš do toho Motola? Kdybys sjela autobusem k Andělu, dáme si kafe v nákupním centru a pak můžeš pokračovat metrem kamkoli. Ty máš v úterý volno?
4. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic já se budu muset zase odpojit, protože jsem ještě v práci.
Budu se snažit co nejrychleji být doma, ať se mohu s váma pobavit než mi domů přijde manža
Zatím se mějte hezky
Doufám,že se už objeí i ta PETRA
PETRÓ,PETRÓ,PETRÓ, PETRÓ,PETRÓ kde JSI???????????????????????????????????????????
4. sep 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok