• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahojte..
a Leni vitaj... ako micka moja?
6. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka už 3 den meškám
6. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes som velmi nebola online :wink: Petronela, ano 5 dni 2x denne clomid a buduci pondelok kontrola...som zvedava :slight_smile: ty nachystan a na zajtra?
Kajka ako bolo v rakusku?
Monika, ako sa citis?
6. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra, ja som po utrosi dostala vcas, tak neviem ci chyba bude v tom... Ale bolo to az na 4den po jeho vysadeni. Kazdy reaguje inac,Teraz beriem duphaston, tak mam tiez obavy, aby som nedopadla ako lumcag, ze ms...nnniiiiikkkkkdddeee. A fakt nie si tehu, ved to vyzeralo tak nadejne..... :unamused:
6. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, bolo fajn vratili sme sa dnes okolo 17tej. Boli me aj v Piestanoch, tam sme aj spali, takze 2dni riadny relax az na tu dlhu cestu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super Kajka:wink: ja som tu mala tiez muzika na vikend tak bolo paradne :wink:
6. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len skoda, ze sa vikend konci.... :unamused: :unamused: :unamused:
Ale do noveho tyzdna vam vsetkym bambulkam prajem vela pozitivnej energie a peknych dni!!!! :slight_smile: :slight_smile:
Zatial dobru noc a pekne snicky :pensive: :pensive:
6. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc, Kajka a aj ostatnym :wink:
6. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Která pravidla porušuje: | Zruš ahoj holky, jestli vám to nevadí, ráda bych se vás vyptala na PCO. Snažíme se příští měsíc rok. Před 2 měsíci jsem měla diagnostikováno PCO, ale ve směs o tom moc nevím. Jen, že jsou to hrozníčkovitě uspořádané folikuly, že nedozrávají vajíčka. Dostala jsem na to clostylgebyt. Prý to mají mít silnější ženy, ale tak si tedy nepřipadám, někde píší začít více sportovat, což mi jako na vyléčení přijde nesmysl. K tomu máme ještě asthenospermie, takže pokud se nám to do dvou měsíců přirozeně nepodaří, a výsledný spermiogram na konci října nebude lepší tak máme z genetiky doporučení na IUI. Jsem z toho trošku zmatená. Jestli má IUI smysl, když máme oba problémy. Jsem z Plzně, máme tu dva CARy.

díky za odpověd
7. sep 2009 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..
Baby ďakujem za vaše názory a kajka tebe aj za ten výcuc...no ja fakt neviem...rozhodnem sa asi aj podľa toho čo sa dozviem v centre...ja neznášam doktorov ale ak by som musela tak asi rovno skúsim laparku ak by bol problém nech mi to aj rovno spravia aby bol pokoj :unamused:

oriolka...ja ani netuším čo je to PCO :frowning2:
7. sep 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko polycystické vaječníky, jako že máš hodně maličkých vajíček, které nedozrávají
7. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaahojte babuchy moje.....
ako ste sa vyspinkali?
7. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - včera somsa cítila hrozne.. od rána ma bolela hlava a mala som strašne divný pocit..
dnes je to už lepšie.....
Mám kyselinu (mimochodom to bol môk prvý príznak pri prvom tehu :wink: ), a začínam trocha pociťovať prsia... Len ešte sa uvidí či pre tehu či pre MS... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a je mi trocha zle.......
ale mám lepšiu náladu ako včera... :slight_smile:
7. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj snažilky
monika - na citlivost prsou bude určitě příznak těhu, kolikátý den jsi po IUI? - já už ztrácím přehled
7. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťuš - v piatok to bolo.. ale vo štvrtok som mala ovuláciu a sme normálne ťuťumuťovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem četla článek kde se psalo, že po provedení IUI se doporučuje párům milování každý den?
7. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som skopírovala od jednej kočky čo to sem dala ... je to krásne....

http://www.youtube.com/watch?v=AGsHDziiY4I
7. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriolka - to neviem.. my sme mali doporučenie od DR. milovať sa tri dni pred tým, lebo som mala posunutý cyklus (začala som mesiac pred tým krvácať o týždeň skôr) a nevedeli sme kedy praskne folikul.. a tak sme to trafili prirodzene a deň po tom mi to tam DR. ešte radšej dal.. vraj pre istotu... :wink:
7. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - no máš to koukás pojištěný ze všech stran, to by bylo aby to nevyšlo! kdy jdeš na krev?
7. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: tak som sa konecne dotrepala do roboty :wink:
Monika, to znie zaujimavo a pozitivne!!!
Petronela, dufam, ze dnes tu mrchu z tbea vyzenu!!!
A som pevne rozhodnuta ze tento clomid moje foliky konecne prebudi k riadnemu rastu :grinning:
7. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela - budúci pondelok..... a hej je to poijstené presne ako vravíš zo všertkých strán, tak veľmi dúfam, že to už konečne vyjde.... :wink:
ell - že? no ale musíme čakať...... jááj... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - nějak jsou ta naše těla po tom létě zlenivělá, nic se jim nechce. Ale jednou se to prolomí a pak to půjde raz dva a ani se nenadějeme a budou z nás maminy. Už to tady párkrát padlo - do Vánoc musíme mít pupky.
7. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby keby nám to teraz vyšlo mám krásny darček pre muža k narodeninám.... :grinning:
7. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika ideeees!!!! strasne ti drzim palce :wink:
Petronela, vsetko to okolo mna rodi a je tehotne tak snad v tom by bol cert aby sa nam nezadarilo no nie? :grinning: Pocuvajte a ked to vyjde tak potom monika ty nezabudni na tu babovku :grinning:
7. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - držím palečky, tyto dárečky jsou nejleší. Já budu mít na Silvestra svatbu a taky bych ráda rodinu (a hlavně přítele, vlastně už to bude manžel) podarovala tímto dárečkem.
7. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kajka (myslím slibovala ten šampus) - kde pak vlastně je? a jak je Kajka - už je to týden, nebo ne?
7. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasne, sampus!!! Kajka tu bola vecer ale este asi spinka :wink: no tusim, hej je to tyzden...
7. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell neboj myslím na ňu....
ale kde dáme potom stretko?
peti na silvestra? to je úplne super.. to bude krásne!!!! jeeej...
7. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - doufám, že nezmrzneme, my bude s přítelem spolu na Silvestra 10 let - tak proto jsme to takhle naplánovali
7. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha... krásne!!!!
... my sme sa brali po 9 rokoch.... 08.08.08... v tom čase sme mali byť v 3 mesiaci tehotenstva... no nevyšlo to... :unamused:
7. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok