• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahojte babulky, krasne dobre ranko a pekny dnik vsetkym prajem :slight_smile: :slight_smile:
ja som tu uz od rana, pekne vas citam.... Len musim trocha pracovat a pripravit podklady pre uctovnika atd., tak sa snazim ....
TO SAMPANSKE PLATI !! :slight_smile: :slight_smile:

ell-velmi drzim palceky, aby tie foliky rastli

petronela- tebe tiez nech ta potvorka uz dorazi!!!! neskusala si nieco z byliniek? mozno je to blbost,ale mohlo by to popohnat tu mrsku?

monika-fandim ti velmi, a obdivujem tvoj uzastny optimizmus! Nech ti to vyjde... hoci tie priznaky podla mna su predcasne, citala som, ze tak skoro ziadne nemozu byt , tak neviem. :wink:

cisielko - urcite by som na tvojom mieste velmi uvazovala nad tym vysetrenim pred IUI aby si sa zbytocne nesklamala a nenatahovala cas, ved sa to da urobit hned v novom cykle a trva to len par minut.
7. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - tak doufám že mě to vyjde, i ty 3 měsíce bych brala - tak to mám do konce září - to stihneme
7. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka ahoooj!!!

ja som pila byliny a folikul mi narástol i napriek tomu, že to vyzeralo na anovulák.... :wink:

čo sa tých príznakov týka - tiež sa bojím že to skôr na MS je.... myslím tie prsia.... ale aj rpi prvom tehu (som netušila že som) som mala kyselinu hned... a potom až po celom týždni sa objavili aj iné príznaky... no uvidíme... neviem... bojím sa na to mylsieť.. ani prsia zatiaľ nevnímam....
7. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - ještě než jsem šla na tu vyvolávačku tak jsem zkoušela kontryhel (čaj) a taky nějaké bylinné kapky - GYNEX, bylinkama asi moje tělo nerozpohybuju - chce to těší kalibr
7. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka, ahoooj :wink: Aj ja tak citam a medzi tym pracujem, dufam, ze neskoncim tak, ze namiesto vam napisem nieco kolegom a vam tu poslem nejake pracovne veci :grinning: :grinning:
Zatial klopem na drevo, ale necitim ziadne vedlajsie priznaku clomidu 2 nasobnej davky tak nech to tak vydrzi :sweat_smile:
7. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oriolka...aha tak už som trošku v obraze..no a doki vám čo odporča...ísť na IUI alebo si dať pausu:

Kajka...ja neviem...ja viem, že máš pravdu a úplne stebou súhalsím ale asi to na prvý krát necchám tak a potom ak to nevýde tak sa nato dám...veď keď som už vydržala tak dlho tak už to nejako zvládnem :wink:

Monika...držím palce :wink:
7. sep 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - dakujeme.... :slight_smile:
7. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika- este pred rokom som sa velmi nepozorovala, ale teraz posledne mesiace mam podobne priznaky ako ty. Ale u mna islo vzdy len o ms... tak drzim palce nech u teba je to tehu!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

u mna je to asi tak:
3-4dni pred ms...ma 1den od vecera zacne pobolievat hlava, rano a cely den hlava boli viac+prsia /tie zacinaju pobolievat uz po ovulke asi tak 4-5den a potom sa ta bolest v prsiach zmierni, a znova stupnuje tesne pred ms.../ +pocit na vracanie velmi mierny potom sa to skludni.
1-2den pred ms... pobolieva v brusku, take typicke krce ,ako pred ms... a potom ta potvora dorazi trva 3dni a nakoniec sa s nou lucim rovnakymi priznakmi t.j. jemne krce v podbrusku a definitivne po krcoch koniec! Takze to viem odhadnut skoro na 100% kedy zacne a kedy skonci.
7. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ja viem ako ma bolia prsia pri tehu (našťastie som mala možnosť to zistiť :wink: ) a viem ako ma bolia úrsia pred MS..
Teraz to neviem posudit a ani nechcem. nemyslim na to.. nesledujem ich.. nebudem.... nechám sa prekvapit...
a čo sa bruška týka... mna pred MS neboli... ale ked ju dostanem tak potom hej.. ale pred tym nie.. a už vôbec nie takto ako teraz ma bolí.. toto skor boli ako ked mám ovulaciu....

no kašlať na to... nemyslím na to, nemyslím na to... naozaj na to nemyslím.... :sunglasses:
7. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, mna pri tehu tiez bolali prsia inak ako pri ms aj ked pri ms ma boleli len s HAK inak nie...takze drzim palceeeee :wink:
7. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko- ja som vlastne rovnako uvazovala ako ty aj som isla na prve iui bez zistenia priechodnosti a teraz som tak trocha sklamana, ze som to mohla mat za sebou a nebyt v neistote. Kazda z nas verime, ze to urcite vyjde na 1-krat! Tak drzim palceky aj tebe, mudrejsia budes po konzultacii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj babuchy.... povedzte prečo musíme trpieť za niečo čo by nám malo byť úpne normálne prirozdene dané???
7. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, ja sa to tiez pytam, ale nikam to nevedie, takze kasli na to trapit sa touto otazkou, ktora ti nijak nepomoze... :wink:
7. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to...
ale tak čo už.. apson si to budeme važiť ... no nie? :wink:
7. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika- no ved, kazda sme ina, a kazda pozna svoje telo najlepsie. Tak verim, ze tie tvoje male zmenene priznaciky, znamenaju to co ocakavate!!!!!!!!!!!!! drzim palceky, ved za par dni to bude iste, len sme velmi netrpezlive, ze??? :wink:
7. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - přesně tak potom čím jsme si museli projít budou ty naše mimča ty nejmilovanější a nejchtěnější, víte jak jim ostatní prckové budou na pískovišti závidět :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak tomu ver Peti....
kajka - noo netrpezlivost je zlá vec :grinning:
7. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika...táto otázka ma prenalsedovala dosť dlho..stále som nechápala prečo ja nie a oni áno...alebo otázky typu...žena, ktorá dieťa nechce ide na potrat a o mesiac je tohotná znova :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: toto ma vedelo pekne naštvať...ale už to neriešim...nič stým nespravím a načo sa trápiť...treba veriť...keď to nejde tak tak to pôjde onak :wink:

Kajka..no tak presne tak ako si ty vtedy rozmýšlala tak ja teraz tak rozmýšlam...ale porozmýšlam nad tým čo si mi tu napísala a v stredu to možno prekonzultujem aj s dokim :slight_smile:
7. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky- ozaj riesit nieco co sa zmenit neda nema velky vyznam. Otazky typu ,,preco prave ja?,, som si ja osobne este nikdy nedala, pretoze nikdy na nu nedostanem od nikoho odpoved. Nelutujte sa lebo upadnete do lutosti a to nie je dobre.... :slight_smile:

monika- veru ja som trocha netrpezliva, riesim vsetko hned za pochodu a radikalne, co nie je mozno najlepsie, ale v istych veciach mi to vzdy pomohlo a dopadlo to dobre.

..ale uz vela mudrujem a filozofujem, tak radsej idem robit nieco uzitocnejsie...
:wink:

cisielko- daj vediet ako si sa rozhodla, drzim palceky :slight_smile:
7. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,

tak ja mam len 6 den po IUI a priznaky ziadne :slight_smile: ani ziadne necakam. Akurat ma obcas picha v podbrusku :slight_smile:. Na test idem buduci utorok tak uvidime. Ale nie je to skoro robit test dva dni pred ocakavnou MS? Hm neviem. A nemala ist dnes kasami na krv opat?
7. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka- nic si z toho nerob, priznaky tak skoro su velmi nepravdepodobne, Ak to vyslo,a si tehu, tak sa to este len zahniezduje a to citit nemozes. Tak nestracaj nadej, nic nie je stratene :slight_smile: :slight_smile:
7. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka...aj ja veľa vecí riešim za pochodu niekdy sa to vyplatí niekedy nie...jasné...dám vedieť ako dopadnem :wink:

Alienka...6 deň je ešte príliš málo aby si mala tehu príznaky...hlavku hore..ja mám v rodiene dve známe, ktorá boli v 6tt a ani jedna nemala žiadne tehu príznaky...nesleduj sa lebo ťa z toho porazí...drýžím palce aby to vyšlo :wink:
7. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - cisielko má pravdu - hlavně se moc nepozoruj, a nestresujtím ničemu nepomůžeš, ba naopak. osobně si myslím že si člověk umí i všelijaké příznaky (ať už těhu nebo MS) vsugerovat, i když je vůbec nemá.
7. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja viem, nesledujem sa vobec, ako som pisala stale ma trapi ta hlupa mykoza :angry: tak som skôr upnuta nato ako sa jej zbavim :sunglasses: Beriem to tak ze ak nie tak v pohode aj tak sa musim preliečiť a až potom môžme začať od znova....
7. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - a léčíš nějak tu mykózu, myslím že jsi psala něco o Canestenu, a ještě něco bereš?
7. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze nie :( pretože ked mi robili IUI doktor mi povedal aby som pouzívala ten krém. Okrém krému su aj vaginálne čipky, ale tie neberiem pretoze beriem rano aj vecer utrogestan a zavadzam ho vaginalne. Ale zajtra koncene pojdem dat kartu k novej doktorke a hned sa objednam. Uvidim co povie lebo nedaj boze sa toho zbavit.
7. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela...tak toto ako keby si mi z úst zobrala"že si člověk umí i všelijaké příznaky (ať už těhu nebo MS) vsugerovat, i když je vůbec nemá"ja som takto dopadla asi 2x a preto sa snžím vôbec nepozorovať..pretslala som s meraním, z rýtaním ovu...lebo už som bola na pokraji zrútenia..a tak sa mi etraz žije o trošku lepšie :wink:

Alienka...veru...skús mylsieť na niečo iné...ja viem, že sa to ľahko hovorí ale za pokus to stojí...a aj ten čas ti ubehne rýchlejiš ako keby si sa neustále sledovala :wink:
7. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčiny tak je Dr. držte mi palečky, navečer dám vědět jak jsem dopadla
7. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držíme, držíme!!! moc, moc, moc!!!!
7. sep 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Držíme silno presilno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kde ideš..prepáč je mi jané, že je to niečo veľmi dôležité ale keďže tu nie som často tak neviem :unamused:
7. sep 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok