• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
petronela...norethisteron jsem brala v létě na oddálení ms, nevím jestli ti to pomůže, když svoji ms nemáš...možná po tom roste víc sliznice, netuším, každopádně já jsem po vysazení dostala ms až 3tí den. A ms byla normální, akorát si dej pozor, abys potom nešla na HP! to by mohlo ovlivňovat výsledky hormonální hladiny!já kvůli tomu čekala na další přirozenou MS, abych mohla jít do CARu.
8. sep 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to už rovno počkam do pondelka keby mi budu brať krv a bude to na 100%

Testík eštš ani kúpený nemám a ani ho teda nekúpim. zbytočne by ma to lákalo :sweat_smile:
8. sep 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - správná volba - kup jsi raději něco dobrého na nějaký ten dortík, jak už tu nědko navrhoval

monulkab - jojo, tyto prášky se berou i na posunutí MS, je to progesteton, po kterém by mi měla narůst sliznice, kterou mám stále nízkou (7mm)
8. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab - a co ty? na tom HP jsi tedy nebyla, a žádala jsi vůbec o IUI, nebo zatím stále snažilkujete doma?
8. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nás teprve čeká konzultace nad všemi výsledky z CARu. Byla jsem na HP 2DC, 10DC + UTZ a manža byl na spermiu. Uvidíme co nám paní doktorka nabídne. Nejdřív jsem byla z toho spermiogramu tak rozhozená, že jsem řekla že na to IUI - pokud mi bude nabídnuto, půjdu hned, ale teď si říkám, že bychom se mohli zkusit třeba do prosince posnažit doma, a pak bychom to teprve vyskoušeli...ale víš co, každej den to vnímám jinak...uvidíme jak na tom budu s nervama...
8. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela...ty se budeš vdávat? kdypak??
8. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na silvestra.. :wink:
8. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab - jojo budu, 31.prosince 2009. a ty máš MS a ovulku v pohodě, měříš bazál. teplotu, nebo testuješ ovulku?
8. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, při tom UTZ viděla doki folikul v levém vajuchu 12mm, myslím že ovu mívám, cítím ovu bolesti, teplotu měřím, jsem 16DC a pořád nestoupla, 36,7´C...tak nevim no, asi budu mít problém s tím, že ovu chodí pozdě. Četla jsem že pokud se vajíčkko oplodní, musí mít ještě čas cca 10 dní aby se stačilo zahnízdit a dát signál že se sliznice nemá rozpadat...
8. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..správna volba...už len vydržať :wink:

Petronela..takže až niekedy za týždeň..a potom idete na IUI?

Monulka..-budem držať palce a ak to nevýde proridze tak hám v centre pomôžu...ja sa tiež na nich spolieham :slight_smile:
8. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko...díky za palečky, musím tomu prostě věřit!!! my všechny musíme!!!! :grinning:
8. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - jojo, máme schválené IUI, čekáme jen na mrchu aby jsem mohla 3DC začít se stimulací
8. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem variť micky....
8. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženský, chodíte vy vůbec do práce ???? :grinning:
8. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neeeeeeeeeeee.............. teraz...............
8. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jo, jsem v práci už od 6hod. a kde pak máme Ell, psala že jde do práce. a co ty monulkab?
8. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež chdím...práve v nej zarezávam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Monulka..ja verím..musím...veď predsa raz to musí prísť no nie?

Petronela...takže už len tá M a idete nato...tak nech už čo najskôr príde :wink:

Ja som zvedavá čo mi zajtra povedia v Heliose...som plná nádeje a očakávanie...sa teším aj bojím..ani neviem čo viac :grinning:
8. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko neboj.. my na teba myslíme.. dobre to dopadne všetko.. uvidíš :wink:
8. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - a vy jste rozhodnutý že jdete do IUI, nebo ještě váháte? a budete stimulovat, asi ne ty máš výsledky O.k. že? máte jen hoší spermiogram, pokud si dobře vzpomínám.
8. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika....ďakujem...ste zlaté :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Petronela...áno...nemám na čo čakať..keby sa to malo zadariť tak sa už zadarí a ak to má sť takto tak nieje o čom rozmýšlať...nebudem sa predsa každý mesiac trápiť či M príde alebo nie :frowning2: ja som neváhala ani sekundu..a aokrem toho je mi to viac pri strsti ako umelé..možno aj preto, že je to menej náročný zákrok...čo mylsíš tým stimulovať...ja tam idem až zajtra prvý krát tak neviem ešte čo to obnáša :confused:
8. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - větši znás tu před IUI stimulovala ať už léky nebo injekcemi, jde o stimulaci vaječníků, aby došlo k ovulce, a narostly dostatečně velké folíci, ale pokud ty jsi O.K. máš pravidelný cyklus a ovuluješ tak třeba nebude stimulace zapotřebí - no zítra budeš moudřejší.
8. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj milovaný manžel ide na obed domko.. som to len tak tak stihla uvariť....
8. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela..no keď som bola u svojho dokiho takmi vravel, že ovu vyzerá dobre...bola som na folikometrii a videl ich tam...aj boli dosť veľké tak toto by malo byť v poraidku...no uvidíme čo sa dozviem :confused:
8. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja zacinam dnes clostil a v pondelok mam prist na sono :slight_smile: som z toho uplne vytesena :sweat_smile: :dizzy_face:
8. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko..a potom ide IUI?
8. sep 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, malo by :slight_smile: tak dufam, ze ano :dizzy_face:
8. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby picha ma pri pravom vaječníku.. čo to........
8. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - to je super, tak držím palečky aby clostil dobře zabral, a narostly ti pořádní folíci
8. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika- baštíš utrouš, ne? to jsou ty hormony, nic špatného to určitě neznamená, neplaš se, bude to O.K.
8. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam duphaston.. to preto? neviem nikdy som to rped tym nemala....
8. sep 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok