• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
monika - duphaston je určitě taky hormon-progestron, na podporu sliznice, to samé beru vlastně já (taky aby sliznice narostla) a bylo z čeho menstruovat, a kolikrát jsem taky cítila píchání ve vaječnících, určitě to nic špatného neznamená, duphaston působí - sliznice roste - a vajíčko se bude mít kam zavrtat. Hlavně žádné stresování
8. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petronela, dakujem :slight_smile: ja som nejako dobre naladena... verim, ze vsetko bude dobre :dizzy_face:
8. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem.. absolutne nemam s tymto skusenosti... dakujem ešte raz....
8. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kaciatko - určitě bude, člověk musí věřit, já taky doufám že to vyjde hned na poprvé, jen aby mi dorazila ta mrcha, a pak už to půjde rychle - určitě :wink:
8. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petronela...já makám jak šroub :slight_smile:
8. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petronela, ja dufam, ze pekne zareaguju vajecniky na ten clostil. a vsetko bude ok :slight_smile: viem, ze to nemusi vyjst, ale verim :dizzy_face:
8. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kačiatko...tak držím palce aby to vyšlo až do úspešného konca..držím palec :slight_smile: :slight_smile:

Petronela...bodaj by to vyšlo naprvý krát...netreba sa vzdávať..treba v kútike duše veriť, že sa to podarí :wink:
8. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, dakujem :slight_smile: ste strasne zlate :dizzy_face: verim, ze sa nam to vsetkym podari :wink:
8. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne tento krát k ovu dopomohli kvapky z bylín....
8. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monika..ty si tiež nemávala ovu?

Kačiatko...je to super keď ťa niekto podrí hlavne človek, ktorý vie čo to všetko obnáša :wink:
8. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mávala pravidelne ale tento mesiac to vyzeralo na anovulak a nakoniec ked sme uz ani nedufali vajko narastlo... :wink:
8. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika - a jaké bylinky jsi měla, já zkoušela asi před 3 měs. GYNEX měl pomoci na sliznici, ale nijak mi nezabral.
8. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika - ty jsi ani nestimuloval? ráno jsi psala že máš IUI bez prengylu, ale myslela jsem že jste stimulovali
8. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie nestimulovala som....
8. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monika...anovulak...to čo je? to akože zrazu si prestala mať ovu?a aké bylinky pomohli?
8. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko - kazda zena ma 2 -3 cykly do roka bez ovulácie... a u nas to vyzeralo tak, že akurát teraz to bude.. aaale nebolo..
8. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ach tak...tak toto som nevedela...ja sa toho teraz toľko dozvedám čo som ani len netušila, že také veci existujú....tak som rada, ževto tak nebolo...kedy budeš mať asi približko teda IUI?
8. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mici uz sme po a cakame na vysledok.. :wink:
8. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko - monika už IUI nebude potřebovat, teď to vyjde - má to ppojiětěné ze všech stran - těším se na pondělní dobré zprávy
8. sep 2009 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peti ak budu dobre tak asi prasknem od radosti......
a na vianoce ideme do prahy inak... :wink:
8. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hm...asi mi niečo ušlo..prepáčte...Monika ty si už po IUI? alebo po niečom inom? čo má poistené :confused: :confused: :confused:
8. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko - přesně tak Monika už je po IUI, a pojištěný to má domácím snažením - den předem kdy prý měla nádherné // na ovu-testě - tak že jí to musí vyjít - držíme palečky
8. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, boze ja dnes nic nestiham... ale aspon idem na veceru do thajskej restiky :grinning: petronela, ako mas? kajka? co je s kasami a equinkou? som ich dlho nevidela... :confused:
8. sep 2009 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ell - tak bacha - víš jak skončila návštěva mexické restaurace :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky- ahojte vsetky!!!!
8. sep 2009 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petronela, ha ha no to je dobre, vidis, to ma ani nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: este by som vyblinkala vecerny clomid...to nie!!!!
8. sep 2009 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes som si robila tehu test, ale na zaciatku asi do 10min tam bola len jedna ciarka :confounded: negativny, tak som ho hodila do kosa. No neskor som ho vyhrabala z kosa a pozrela este raz a uz tam bola slabulinka druha ciarka. Pregnyl mi pichli minuly pondelok rano t.j. pred 8 dnami, myslite ze je to ucinok toho pregnylu??
Nechcela som testovat, ale neodolala som. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2009 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kaji :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ell-podla mna je velmi,velmi skoro a este k tomu pregnyl ktory dlho ucinkuje. Pockame 2dni a skusim znova :slight_smile:
8. sep 2009 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monika neboj, určite to všetko ok dopadne a my všetky ostatné Ťa budeme nasledovať.
Kajka, neviem , ale všade na testoch píšu, že sa už nemajú po dlhšej dobe odčítavať, ale dopriala by som Ti, aby to bol pozitívny tehu test.
8. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok