• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
androsek neboj, vsetko bude ok, na konci je maly vonavucky batoztek ....stoji to za tie injekcie
8. sep 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ano určitě,zvládnem to jako všichni přeci.
8. sep 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, ja som po 1 IUI - 3.9.2008 a aj mňa bolia vaječníky. Cítim ich hlavne keď som unavená.
8. sep 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mě se to stávalo,že bolely.Tak aby to vyšlo hlavně
8. sep 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Adrosek. Ak sa môžem opýtať ako dlho sa snažíte o bábetko?
8. sep 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasně že sa můžeš zeptat,my sa snažíme rok a půl a ted vzáří to tedy budou dva roky.A vy?
8. sep 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás je to 5 r. Keď píšete, že sa snažíte 2r, alebo niektoré dievčatá 1r tak ma to dosť prekvapuje. Ja som otehotnela až po dvoch rokoch prirodzenou cestou. Až keď som o bábo prišla, tak až potom lekári začali riešiť môj problém.
8. sep 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

ďakujem Adousek za povzbudenie. Testujem 17 teho u doki na krv
8. sep 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ma mrzí teda,no tak většinou se říká,že pokud to nejde ces rok přirozenou cestou tak by sa malo stím něco dělat,jako nějaké vyšetření atd.Tak už aby vám to vyšlo komarik.
8. sep 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduska, drzim palce. Ja tiez testujem 17.9. Kam chodís?
8. sep 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodím do Heliosu v MT a ty?
8. sep 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme, nikomu neprajem aby prezil 5r v nepretrzitom strese. Hrozne vam vsetkym drzim palce :wink:
8. sep 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez do Heliosu, tak sa tam mozno stretneme.
8. sep 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno ano, a možno nám to obom vyjde - čo povieš ? Nebolo by to super?
8. sep 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik, kedy si mala IUI?
8. sep 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky moc vám držím pěsti.
8. sep 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak to hrozne cloveka povzbudi ked niekto preziva to iste a v tom istom case? Budem velmi stastna ked vam to vide. Bude to pre nas velke povzbudenie. Kolko IUI mas za sebou?
8. sep 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli sme 3.9. Rano o 7.00h na odber a potom o 9.00h na insem.
8. sep 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to moje prvé IUI. a máš pravdu, odkedy sem chodím pismenkovať, je mi oveľa lepšie, dokonca som už pár týždňov ani neplakala. :slight_smile:
adrousek, ďakujem, ja ti tiež držím palce. Fest ma mrzí, že ti IUI nevyšlo. Môžem sa ťa opýtať, prečo ste sa rozhodli pre iVF a neskúsili to ešte raz? Nedoporučila to doki alebo ...?
8. sep 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Netreba plakať, ale myslieť pozitívne. My sme už prešli rôznymi psychickými stavmi, ale zvládli sme to a naučili sme sa to brať trošku s rezervou. Ale sklamaniu keď dostanem mrchu sa nevyhneme.
8. sep 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plánuješ testovať aj bežnými testami? Ja už som minula toľko prachov na testy, že som si povedala, že tentokrát na to kašlem a nechám to tak
8. sep 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne to isté som sa ťa chcela opýtať. Neviem či budem testovať. Mám doma kúpené 2 testy. Už som ich toľko použila. Preto si vždy v lekárni pýtam obyčajný nie drahý. Myslím si že keď budem tehotná aj slabší test mi to ukáže. Hrozne ma láka si urobiť aspoň jeden, ale mám taaaaaaaaký strach.
8. sep 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hahaha, sme na tom rovnako je to ako nejaká diagnóza. Tiež som si tie posledné vyberala najlacnejšie aké boli. Keď som si pýtala tehu test, vždy mi strčili pod nos ten najdrahší, takže si vždy pýtam, nech mi ukážu všetky druhy aké majú.
8. sep 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduška,my už nechceme déle čakat,dohodli sme sa tak s manželom,že ked to nejde tak aj tak,tak že už to prostě zkusíme IVF.Myslíme,že pokud nám nepomohla 2IUI tak že by už nepomohla další,ale to jen že sme sa tak rozhodli,že už mimko hrozně chceme.Ale když som občas kukla na jiné aj stránky tak čím víckrát IUI tím větší naděje u něj bola,že se to podařilo mnoha holčinám aj na poprvé a na po druhé jich bolo víc.Takže důfám,že budou od vás posléze samé pozitivní zprávičky.Mě je sice 25 a manželoovi je ale 38,sice vím že na chlapovi tolik nezáleží jako na ženě,ale přece užn jen chce hodně a já taky.
8. sep 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska: aj keď mám testíky doma, asi počkám na výsledky z krvy. Bude to lepšie počuť od lekára. Tie lekárne vždy ponúknu najprv najdrahšiu alternatívu. Nejde im o naše testovanie, ale o zisk.

adrosek: určite Vám to víde. V sobotu som sa stretla s jedným párom. Boli na 1 IVF a hneď sa podarilo. A pritom mali problém u obidvoch. Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno držím palčeky.
8. sep 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi Vás už opustím. Nejak ma zmáha únava. Majte sa pekne a hlavne veľa úspechov prajem
8. sep 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte pevné nervy.
8. sep 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji komarik,já bych taky vdržela až na krv,alebo bych si kupila jen obyčejný test,přesně jak píšeš pokud budeš těhotná tak to pozná aj ten obyčejný test.
Holky tak přeji pěkný zbytek večera a hezké sny a všem držím pěsti.
8. sep 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ve spolek, je tu někdo komu se povedlo IUI na první pokus???? :wink:
9. sep 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahpjte babenky
Dovolila som si uliať sa z roboty tak pozerám, čo ste ešte včera popísali.
komarik tak to sme sa nestretli, my sme boli po Vás o 7.15 a o 9.15. možno nabudúce.
Adrousek, veľmi ti to želám, fakt z celého srdca, viem aké to je keď má človek nesplnenú túžbu. Len sa drž a dúfam že čoskoro budeš posielať tehu vírusiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok