IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
petronela82
8. sep 2009
kajka - ten pregnyl by už neměl působit, ale co jsi měla za testík (respektive kolik minut podle návodu k použití by se měly objevit //) někde jsem totiž četla, že po 10 min. výsledek není možné považovat za průkazný, tak nevím
kajka39
8. sep 2009
nanenka-tiez si tak myslim :-|
kajka39
8. sep 2009
petronela- bol to GS mamatest citlivost 20ml.U/ml. Urcite to nic neznamena, mozno by som trosilinka verila ak by tam nebol pregnyl. Ved uvidime o dva dni 😉
cisielko
8. sep 2009
Kajka..držím palce aby tam o 2 dni boli krásne // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Petronela...ďakujem za info...sa mi to už pletie =-)

Monika...tak držím palce...máš to krásne poistené tak to musí výsť..budem na teba myslieť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
kajka39
8. sep 2009
cisielko- dik, ved uvidime neskor! Boli by sme velmi stastni ak by nam to uz vyslo 🙂
tiez sa drz a pozitivne mysli!!!! 😉

aj vsetky ostatne babulky!!!! 🙂 🙂
monika0001
8. sep 2009
😞
petronela82
8. sep 2009
monika- co ten smajlík má znamenat?
kajka39
8. sep 2009
tiez som zvedava..co?
monika0001
8. sep 2009
mala som taky divny jednorazovy vytok.. taky zafarbený a neviem co to znamena? ja sa bojim.... 😢
kajka39
8. sep 2009
monika-este nic to neznamena, tak nestresuj... 🙂
monika0001
8. sep 2009
ja viem.. ale ked.... hm.... už som ticho :-N
petronela82
8. sep 2009
monika - neplaš, bašti utrouš, jen tam to vajíčko udrží - hlavně se zbytečně nestresuj
monika0001
8. sep 2009
:-N
petronela82
8. sep 2009
monika - to už je lepší smajlík
monika0001
8. sep 2009
cmuk
karmenina
8. sep 2009
Ahoj holky, pozítří mě čeká první IUI. Je to někdo, komu se to napoprvé povedlo?
cisielko
8. sep 2009
Monika...čo to tam vidím za smajlíka, že 😞 no keď mi toto babenky opisovali väčšinou to bolo zahniezďovanie malého drobca..je možné, že si chstá izbyčku na 9 mesiacov...silno držím palce a už iadny škaredý smail 😉

Kajka..držím sa mylsím len a len pozitívne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Karmenina..ahoj..mňa to ešte len čaká takže ja to niesom...ale určite sa to podarilo..držím palce aby si aj ty bola tá šťastná 🙂 🙂 🙂
alienka22
8. sep 2009
drzim palce kajka aby test neklamal 🙂
monika0001
8. sep 2009
cisielko tak potom 🙂 🙂 🙂 🙂

babulky dakujem vam....!!!
karmenina
8. sep 2009
cisielko děkuji. Hrozně se těším a zároveň mám strach. Ale konečně se po roce ničeho něco děje.
petronela82
9. sep 2009
dobré ráno snažilky

tak jak pak vám je - kajka a monika - nějaké novinky? - třeba // nebo nějaké těhu příznaky
ell - co ty? jaká byla thajská večeře? kdy jdeš zase na kontrolu
lumcag - rozhýbala jsi počítač? - Lumcag byla včera u Dr. a dostala vyvolávačku, tak držím palečky ať jí zabere lépe než mě.
petronela82
9. sep 2009
kde pak všechny jste? tady se nepracuje?

já jdu jednat s úřady (finanční úřad) - nemůžu se dočkat, doufám že až dorazím na zpět už tu někdo bude - a nejlépe někdo s dobrými zprávami.
ell
9. sep 2009
Petronela ahoj🙂 ja este dnes a zajtra pojedam clomid a v pondelok mam kontrolu. Nejak na to nemyslim lebo sa nechcem zbytocne tesit a zase mi povedia ze to nezabera 😞
Tako beries tie lieky?
kajka39
9. sep 2009
ahojte babulky, u mna zatial nic nove ziadne zmeny ani ziadne priznaky, testnem az zajtra....
Dnes letim do prace, tak vam vsetkym prajem krasny slnieckovy dnik!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
alienka22
9. sep 2009
ahojte aj ja vam prajem pekny den vsetkym 🙂 dnes mam presne týzden od IUI 🙂
petronela82
9. sep 2009
tak úřady mám za sebou - ani to nebolelo 😃

ell - já mám na 7 dní - 3krát denně (1-1-1) Norethisteron, takže poslední prášek si vezmu v poledne v pondělí 14.9. pak bych to měla tak v úterý-středu dostat, já to napsala blbě, ne že bych to měla dostat, ale že to dostanu v úterý, maximálně ve středu - to je tutovka

kajka- zítra dej vědět, jak máš na testíku stále // a teď ještě silnější - držím palečky

alienka - a co ty taky budeš testovat? a kdy jde na krev holky (alienka+kajka)¨?
ell
9. sep 2009
Petronela, tak to by bolo super - vidis, dobehnes ma v podstate 😉
Alienka, ako sa citis?
Inak ja po tej zvysenej davke clomidu necitim ci, ani len to pichanie tak neviem neviem ci mi tam nieco rastie :-|
monika0001
9. sep 2009
bré ránko 😃
monika0001
9. sep 2009
som spala ešte. poštár ma zobudil.. prišiel mi nočník macko pu... juchuuu.... 😃

Tehu príznaky? Keď beriem to čo som mala pri prvom tehu tak mám..... bolia ma príšerne prsia, mám príšernú kyselinu a neviem ísť na veľkou na WC... Ja keď zjem niečo mliečne tak mám strašné hnačky a ked som bola tehu tak po nich ani chýru ani slychu.. a teraz tomu je tak... a to som včera varila kurací smotanový perkelt... inokedy by som z neho travila na wc pol hodinu.. teraz nič 😃 😃 😃
Snáď je to teda tak... 😉
alienka22
9. sep 2009
petronelka - na odber krvi idem na buducu stredu, neviem ci si kupim test - bojim sa sklamania - a teraz by mi isto neukazalo nie?

ell - občas ma pichá v podbrušku ale inak nic zvlastne a dnes ma bolia krize ale asi som mala v noci zlu polohu - ziadne priznaky ani nic ine tak uvidime

ahoj monika a ty si kedy ides dat potvrdit ci sa to podarilo?

Začni písať odpoveď...

Odošli