• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
alienka nejako podobne sa aj cítim.... tie bolesti v podbrušku a tiež som sa dnes ráno (ked mmm vstaval do práce) zubudila na bolesť chrbta :wink:
a idem v pondelok na krv... ale veľmi ma láka test.. no tiež sa bojím toho sklamania.. v piatok by som mala dostať MS, tak neviem či ešte počkám.. ale zasa ja ju mám aj tak nepravidelnú tak neviem... našťastie žiadny test doma nemám, tak aspoň že tak :wink:
9. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - kajka byla na IUI taky 1.9. a říkala že bude zítra testovat.

ell - to jsi hodná že na mě s IUI čekáš :grinning:

já se taky cítím normálně po dvou dnech braní Norethisteron, jen jsem nějaká unavená, může to být z těch prášků?
9. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde pak máme cisielko - dnes by měla jít na první konzultaci ohledně IUI - tak jak pak jste dopadli?
9. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale my sme boli 4.9. a 3.9. sme normálnym sexom chytili takú tú pravú orechovú ovuláciu.. :wink:
9. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika tak to keby som mala test doma tak nevydrzim - zaklad je ziadne nekupovat a radsej usetrit :D lebo na ne pojde majland. Vcera vecer som mala na toaletnom trocha krvi uplne malo len taky smuh (ale mohlo to byt asi aj z vysetrenie - mi robili vytery koli mykoze). Tak neviem - nechcem si navravat ze to bolo uhniezdovanie. dnes mam 7 den od IUI to je velmi malo keby som bola na tvojom mieste asi by osm neodolala :D
9. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty si 7 den... my ak beriem že sme to trafili toho 3.9. tak tiež tak dajako ako ty...
a presne preto nemas ziadny test aby ma to nelakalo a nebola som potom smutna... :wink:
9. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, ano ano cakam na teba :wink:
Monika a Alineka, strasne vam drzim palce, uz to tu prelomte :slight_smile:
9. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell ja sa budem snažiť.. :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - už to nebude dlouho trvat v úterý to dostanu a pak už to bude rychlé - a pomažen na IUI

holky jak dlouho jste stimulovaly (respektive kolikátý den cyklu jste šly na IUI) ?
9. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ja som nestimulovala a 4.9. som bola 21 DC
9. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja maaaatúú straaaaaaaaaaaašnúúúúúúúúúú kyselinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika tak to je asi dobre nie? ak to je priznak tehotenstva tak aj ja ju chcem :slight_smile:
9. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - hej.. to bol môj prvý príznak pri prvom tehu.... :wink:
Ale je to akosi skoro...
a zasa ma pobolieva podbruško....
9. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej Monika, aka pekna fotecka, normalnesom myslela ze niekto novy nam pribudol :grinning:
Petronela, ja uz chcem na to iui...uz nech aspon sa posuniem z postu cakatela na ovulku.... :unamused:
9. sep 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :sweat_smile:
som si vlasy odfarbovala... chcem si dat bledohnedu... no ale som si ich traška spálila teraz tak musím nejaký čas chodiť takto.... neviem či sa to bude mmm páčiť :astonished:

:grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa flakate... :angry: :wink:
9. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - myse neflákáme, my makáme, ale za chvíli už půjdu alespoň na oběd, už mi kručí v břiše

ell - musíš být trpělivá, co mám říkat já, ty jsi alespoň čekatelka na ovulaci, já teprve čekám na mrchu, ale příští týden se to zlomí, věř tomu
9. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - ved to bol žart... ja viem.. tažko pracujete.... :wink:
9. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - těžko-těžko, přemýšlení (a používání mozku) většinou bolí nejvíce
9. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik, ty si mala tak neskoro ovulku ? 21DC ?
9. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju mam vzdy tak neskoro..
9. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám nepravidelný menzes ale ovluka vzdy pride okolo 19 - 22 DC
9. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja pracujem :wink: Petronela, tak buduci tyzden je nas, dobre? :grinning:
9. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell ahoj....
9. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nietore testy vraj ukazu po piatich dni od oplodnenia ale ktovie.
9. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika ahoj, ide ma slak trafit, stale tu nieco vrtaju vedla a vobec sa tu neda pracovat :angry:
ako tvoja kyska? :grinning:
9. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - tak to tam zabal a jdi domů, já mám před sebou už jen hoďku a peláším odsud pryč.

alienka - po pěti dnech? to musí být zkreslený výsledek snad na všech testech - ještě vydrž tak to zítřka (nebo do pátku) to už bude 10 dní a to by výsledek už neměl být pregnylem ovlivněný
9. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata,
Tak Petronel už jistě psala, že jsem včera dostala vyvolávačku, aby mi přišla MS.
Hormonální profil mi nedělali, protože tou cystou by byli zkreslené výsledky. Jsem zvědavá..MS nikde a mě se k ránu zdál sen, že už krvácím. Aspoň jde vidět jak je to podvědomí hrozné.
Petronel, tak jsem si přečetla zprávu a je tam napsáno, že jsem dostala 2 ampule AGF a 120mg AGL, a také, že mi byla odebrána krev na progesteron.
No to jsem na ten můj průběh dost zvědavá.
No chvíli jsem tu nebyla a už máme asi opravdu, aspoň jednu těhulku.
No MONI....
to vypadá dobře. Opakované pálení žáhy je dobrý náznak :wink:
No nic jdu domů, snad se dnes připojím i doma. Jinak bych se jukla na vás až zítra. Blbne nám PC
9. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell neuveritelna je obcas... aaaaaaaaa... az nechutna... ale keby to bolo kvoli tomu ... tak nech len je.. :grinning:
9. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - tak to je ta moje druhá dávka - už ta silná

AGF - je agofolin
AGL - je agolutin - jedno se estragon a druhý progesteron
9. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok