• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
monika - zkus mléko, to prý pomáhá
9. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne mleko nidky na toto nepomohlo... :unamused:
ale co mi pomáha je ked prehltnem pár zrniečok surovej ryže.. ale teraz si to vychutnávam.. teda dúfam, že je to z toho.... :wink:
9. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika - určitě, jiný důvod k tomu není, přicházející mrcha přece nevyvolá pálení žáhy (po vašem: kyselinu) bude to těhu - věřím tomu
9. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monika, verime ze to bude dobreeeeee neboj a uzivaj si kysku :wink:
9. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peti - hej no ja som mala po potratoch zápal pažeráka a tak je možné, že sa mi to vrátilo...
ale k tomu by nebola tá bolesť prs... :wink:
9. sep 2009 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky! Chtěla bych se vás zeptat, kolik IUI máte za sebou - případně zda se zadařilo...
Já včera byla na 2.IUI a tak zabíjím čas hledáním info...hlavně těch pozitivních... :grinning:
9. sep 2009 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: baby palila vas niektoru zaha, ked ste brali clostil?
9. sep 2009 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kaciatko, ja beriem clomid, ale myslim, ze je to podobne....nie nic mi nie je (nastastie) :wink:
9. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky, v pátek jdu na ultrazvuk, tak uvidíme, snad to bude v poho a příští týden jdu na IUI
9. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lindazofie - držim place....
9. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte..tak už sme doma...Heliose bolo skvele a DR.je skvelá...manžel bol na SPR, mne robili UTZ a horm. profil...na bud.týždeň ideme znova..dozvieme sa aj výsledky ahlavne zp SPR...tak uvidíme..po vyšetreniach príde čo bude ďalej :wink:
9. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj super cisielko.... som rada!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2009 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zasa sa ozyva podbruško... ou.. ja tomu normalne zacinam verit... aj vytok tomu celkom zodpovedá... juchuu.. no ale psst.. nebudem sa predčasne tešiť...
9. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Haaribo, já byla na IUi 3x bohužel ani jednou se nezdařilo. I když měl manžel spermiogram v pořádku. Teď mám za sebou první opět neůspěšné IVF... Ale, neznamená, že když se nedaří mně, že se nebude dařit ani tobě.Hlavu vzhůru, chce to věřit, věřit a věřit
Držím ti palce....
9. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adenka84: no tak my jsme úplně v pořádku, ovu probíhá krásně i bez léků a přes to všechno se nedaří...uvidíme, třeba tenhle cyklus vyjde...a děkuju!
9. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haaribo ty mas novu foto, že? pred tým si mala inú, že?
ako dlho sa snažíte?
9. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Monika..držím palce a mylsím na teba..treba veriť..treba to nás drží aby sme bojovali..viera :wink:

Haribo...držím palce aj tebe...nech to teraz už výde :wink:
9. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujemm .. cim viac tym viac tomu verim... :grinning:
9. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moni, antiko neberu už přes 4 roky, ale měla jsem zdr. problémy - ne gynekologické, takže jsme se zrovna moc snažit nechtěli, ale i tak je to už dlouho... A protože mě už je 27 a manžovi 35, nechceme už čekat. Za dobu snažení jsem v roce 2005 potratila a mám dvakrát odoperovanou cystu na pravém vaječníku. Do CARu jsme šli poprvé 16.6., takže to zase docela utíká...uvidíme.

A máte pravdu, měla sem tam fitku, ale když jsem ten Haribák, mám tam teď medvěda! :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haaribo ja som ta jeden cas sledovala, ale nepametala somsi tvoje snazenie.. ja mam tiez 27. teda budem mat... a tiež som dva krát potratila...
ale snažime sa 2 roky... dokopy....
9. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, vedeli by ste mi poradiť, na koľký deň od iui sa oplatí testovať doma ... viem, že tých 14 dní a krvné testy to istia, ale aj tak, dá sa domácim testom zistiť ako-tak objektívny výsledok do tej doby ?
9. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gucii a si ty tehu či ne? bo mas 25tt pri mene
9. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja prave riesim to iste.. ci testovat ci nie...
9. sep 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mary.la- po iui testni najskor tak 12-ty den, hoci maloktora to vydrzi. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Drzim palceky nech sa zadari tehu!! :wink:
9. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sme na tom rovnako, viem, že hormóny zo stimulácie, ktoré som brala, by mohli test aj falošne "spozitívniť", tak preto sa radšej pýtam, kedy už by mohla byť hladina hcg z tehu a nie z liekov
9. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajka, dík za tip, ani ja našťastie test nemám doma a ani skôr nekúpim, tiež sa bojím sklamania :frowning2: ale myslím pozitívne :dizzy_face:
9. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moni, všechno mám sepsané v albíčku, tam se dozvíš podrobnosti...máme za sebou spoustu problémů a mimi ne a ne přijít...
9. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej hej, uz som si vsimla... :wink:
9. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zítra podebatujeme víc, jdu spát. Tak zatím pááá!!!
9. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki.papap aj ja idem pomaly..
9. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok