• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
9. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, krasny vecer vsetkym! Monika tak podla mna ty si jasna:slight_smile: kajka aky si mala den? A kde je petronela? Ja zajtra beriem posledne 2 clomidy
9. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

ell - petronela ve 22:40 spala jak zabitá, ale teď už je plná sil do nového dne

kajka + monika - budete testovat?
10. sep 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Petronela, pre mna je zase 7:03 hlboka noc:slight_smile:))
Ja neviem ako s tym clomidom ale nic vobec nic necitim ako keby som brala lentilky...
10. sep 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera jsem mluvila s Lumcag - a ta hned druhý den po vyvolávačce, cítila bolest břicha - až křeče, a já taky nic, injekce vůbec nezabraly a ty prášky baštím od pondělí (už jich mám v sobě 7) a taky nepociťuju žádnou změnu, jen si připadám víc unavená, jinak nic, tak doufám že působí a sliznice roste
10. sep 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko :grinning:

ked ja by som asi aj testovala ale nemám test doma a keďže som na PN bojím sa ísť si ho kúpiť... ale rozmýšlam, že vybehnem.. lekáreň mám hneď pod domom... a keby dačo tak si vezmem aj blok.. veď som kvôli tomu doma, no nie? :wink:
Ale úprimne povedané... bojím sa testovať.... :unamused:
10. sep 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte balulky, prajem vam krasne rano a nadherny cely dnik!
Tak , rano som testla a je to biele ako sneh!Je tam len kedna krasna ciarka a nic.... Takze minule to bol este pozdrav menom ,,pregnyl ,,:unamused: Som troska viac smutna.... :frowning2:
10. sep 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,
kajka neboj to ešte nič neznamena, kopec bab malo negativny test a predsa boli v tom,

monika a ty si preco na PN?
10. sep 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - moja zlatá.. presne vieme ako sa cítiš..... a vôbec neviem čo Ti mám na to napísať.... Iba te, že taz to príde.. Určiteee!!!!

alienka - boli sme na IUI a ja mám psychicky i fyzicky dosť náročnú prácu a tak po dvach potratoch som radšej na PN.. Keď sa nám zadarilo tak už na PN ostávam :wink:
10. sep 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
ell, dakujem a bud rada, ze ti nic nie je... ja ho dnes beriem treti den, koncim v sobotu a poviem ti, ze rozbita som statocne :pensive: ale co uz, treba vydrzat.
10. sep 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - tak to ti drzim silno vela palce. ja nemam ziadne priznaky iba to ze ma obcas pichne v podbrusku ale to si myslim ze nic neznamena. Tak asi o mesiace to skusime znova. Pojdem na kompletne vysetrenie. Teraz mi dali IUI len preto, že môj stary gynekolog mi predpisal clostil a nesledoval ci vobec vyvolava ovulaciu - zmenila som doktorku tak povedala ze ked to uz beriem tak nech to vyuzijeme. Ak sa nepodari tak mam ist 2 - 5 den cyklu na vsetky tie mozne vysetrenia. Tak hadam pridu nato kde je chyba.
10. sep 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka moc moc moc ma to mrzí....ktorý to bol pokus?
10. sep 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslim ze chyba je vo mne ja som totiz neskutocny streser :( ludia mna dokaze trapit vsetko aj ked teraz sa snazim byt v klude a na vsetko kaslat nie vzdy mi to ide
10. sep 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - nesmutni, ještě není nic ztraceno, jak píše alienka, ještě tu šance je, uvidíš v pondělí.

monika - obdivuju tě, já bych to nevydržela, byla bych asi dnes první zákazník (v lékárně) - dej vědět jak jsi se rozhodla, držím palečky

kaciatko - promiň už se mi to plete, ty taky stymuluješ na IUI - kolikáté? - udělej si album, ať tam můžem sem tam mrknout a připomenout si kdo jak na tom je
alienka,monika dakujem :slight_smile: viem, ze aj to sa stava a test ukaze az ovela neskor, ale ja akosi v tomto mojom pripade stojim pevne na zemi. Urcite to vyjde nabuduce, ale teraz uz tomu neverim.
Nevadi , dalsi pokus bude IVF, tak hadam sa s dokim dohodneme :slight_smile: :slight_smile:
Vlastne v noci mi zacali aj prve predmenstruacne priznaky, takze to aj tak presne sedi. Väcsinou sa ms.. dostavi 14-16dni od ovu...
kajka nechcem ti robit nadeje ale to ze sadostavi nejaka ta mrcha este nic neznamena. Ja som stale verila az dokial neprisla tak ozajstna - a ona potvora vzdy dosla
10. sep 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj afrika - dlouho jsi tu nebyla, co ty jak je? půjdete na to IVF, už jste rozhodlí? to bude první?
10. sep 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja vás potajme čítam. viem, že ms u teba ešte neprišla. je to zvláštne-iné by boli šťastné a my na ňu s tebou čakáme ako na zázrak :grinning: . no my začíname s prvou IVF asi budúci týždeň. to bude len príprava s liekmi, potom menzes a potom stimulka.
10. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pertonela dik :slight_smile: a ty ako este ani naznak navstevy?? :unamused:
afrika, ja som bola len na jedno IuI v minulom cykle, teraz mi IUImali robit tiez, ale ostalo pri planovanom snazeni /koli tomu ze klstilbegyd nezabral a vytvoril sa len jedn folik/ tak mi pichli len pregnyl a doma sme snazikovali namiesto IuI.
alienka- snaz sa relaxovat, je to tazke, ale da sa to casom naucit :slight_smile: chce to len trening, alebo niekoho kto by ta to naucil. Dlho som sa to ucila aj ja.... Dnes viem vypnut a nestresovat seba ani okolie . Alebo, je to vekom??? /myslim tym mojim/ :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - teď by do pondělí neměla mrcha přijít, až po vysazení těch prášků (poslední jím 14.9. v poledne) tak že v úterý maximálně ve středu to dostanu - to už jsem si naplánovala - takže je to tutovka :grinning:
10. sep 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika- aky mas protokol dlhy alebo kratky?? Drzim palceky!!! Este mam zopar otazok, napisem ti na int.postu.
10. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dlhý
10. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja zas aobdivujem vas... to ako to všetko tiež zvládate... a po neupsechu idete dalej... s dalsou nadejom..
ja sa obavam, ze ak sa to teraz pokazi, tak to uz nezvladnem. ja som prislis slaba natura...
nedokazem sa viac trapit...
no teraz na to nemyslim.. uvidim co bude....
a jasne ze dam vediet kao som sa rozhodla a dam vediet popripade aj vysledok...

babulky - ja vam všetkým straaašne moc držim palceky..!!! moc, moc, moc!!!!
10. sep 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - všechny si zasloužíme obdiv, za to čím vším si musíme projít kvůli tak přirozené věci jako je početí dítěte. Ale jednou se ta smůla musí prolomit a budou z nás maminy. Monika drž se, žádné stresy, hezky odpočívej a užívej si PN, až z tebe bude mamina už to klidu moc nebude, a čas na odpočinek bude ta tam :slight_smile:
10. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela- uz toho musis mat dost, je to naozaj velmi narocne na psychiku. Velmi drzim palceky nech sa zadari a mz...dorazi!!! :wink:
10. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - ved ja si to plne užívam.. celé dni nič nerobím... :grinning:
a máš pravdu... s tým obdivom.. je to ...... hm....
10. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky!!!

Moni, tak se můžeš ještě ptát, pokud jsi ještě na něco narazila... :grinning:
10. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - díky, je to fakt na palici, člověk má od června schválené IUI, Puregon (moje stimulaka) mám v lednici a je mi na prd, protože mrcha nikde, ale v úterý je tu jako na koni :grinning:
10. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haaribo - v pohode.. som is precitala album.. no ja som uz davnejsie citala.. :wink:
10. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, už bych opravdu brala, kdyby se zadařilo. Teď už mě zase 2 dny bolí podbřišek... :unamused:
10. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok