• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Kaciatko aj ja mam pco aj ked len lahku formu, ale mam. Petronela, mne na to dosli len z krvi - velmi mierne zvyseny delta4 adrostendion... :unamused: kaciatko, a mala si pravidelnu ms? lebo ja nie ale obcas som mala ovlku aj sama :wink:
10. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, po vysadeni hak som vobec nedostala ms, isla som len na agolutine... a potvrdilo sa to aj zo sona aj z hormonalneho profilu...
10. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell+kaciatko - mě ta holčina spala, že to že jsem to nedostala nasvědčuje PCO, dálšími předpoklady pro PCO je prý nadváha až obezita, ochlupení (nadměrně) i třeba v obličeji, zvýšení testosteron, zhoršená kvalita pleti (akné ...) nevíte o tom něco, máte s tím nějaká zkušenosti
10. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaký je rozdíl mezi SONO a UTZ?
10. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, ziaden podla mna. Sonografia, echografia, utz je to iste...Pco sa lahko zisti pomocou utz a keby si to mala, tak by ti to uz davno povedali. Ja som inak zvedava, ci mi nenavrhnu laparku...
10. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, nemala som pravidelnu ms... vlastne som bola na hak, tak to fungovalo... a potom uz nic :sweat_smile:
petronela, ja som po vyvolavacke dostala vzdy... pribrat som pribrala, to je pravda, problemy s ochlepnim ani akne nemam... ale je to myslim individualne... rozdiel medzi sono a utz myslim nie je :slight_smile:
10. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - taky si myslím že by to měl Dr. na UTZ zjistit, a hormonální profil my taky dělali, tak že to u mě bude asi jiný problém

kaciatko - a ten agolutin ti působil, po něm jsi to dostala?
10. sep 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, ano agolutin zabral vzdy
10. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
Petronel,
co je to PCO?
Zatím se u mě MS také nepřihlásila. No měla jsem křeče, ale přešli. No jsem zvědavá jestli budu muset na další dávku.
10. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko, ja som sa HK tiez fungovala ako hodinky, ale potom raz ano, raz nie ale viacej nie... :confounded:
10. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - to je jak u mě, s HA jsem měla cyklus 28 dní, a nikdy ani o den více nebo méně, pak jsem ji v lednu vysadila, a od té doby jedno velké NIC
lumcag - já ani přesně nevím, ale při tomto syndromu se jejak shlukují vajíčka a folící v nich pořádně nedozrávají a nepuknou - tvojí se cysty a cyklu anovulační - a bez mrchy
10. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PCO je syndrom policystickych ovarii - vela malych folikov a ani jeden nedozreje
10. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale mě vždy dozravají do velikosti 22mm.
S tím problém nemám. Jen mi právě ten folik neprasknul, utvořila se cystička 17mm a ta údajně potlačuje MS
10. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale, že MS nepřichází.....z toho jsem nervózní. :unamused:
10. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - ta cysta na 100% potlačuje mrchu, ale to že ti vznikla nemusla (a v tvém případě) nezpůsobila PCO.
10. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti,
No to doufám. Já jsem z toho na mrtvici.
10. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag, urcite nie, PCO ma male cysty po okrajoch vajecnikov resp. folikuly ktore nedozrievaju. Nedozrievaju z dovodu zvyseneho testosteronu alebo nejakej jeho casti. Preto sa robi laparoskopia pri ktorej sa znici cast obalu vajecnikov, ktora produkuje testosteron. cize ak sa znizi testosteron, foliky zacnu dozrievat. Logicke, nie? ale to nie je tvoj pripad podla mna...
10. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - buď v klidu, ona ta mrcha dorazí, vždyť jsou to teprva 2 dny, jak ti vůbec je, doufám že lépe než včera.
10. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka, Monika..mrzí ma to, že tie blbé tetsy vám ukázali len / :wink: ale ešte nieje nič stratené...mám osobne ohoverené toto...sestreka bola v 6tta test jej stále ukazoval / :unamused: nerozumela tomu...lebo keď už jej 2tt meškala tak si stále robila stets a nič..tak po 6 tt išla k dokimu ale nies tým, že je tehu ale, že je asi chorá...on jej zobral krv a poobedejej volal, že je tehu...ešte nič nieje stratené...držte sa a držím palce :wink:

Petronela..tak ako čítam M ešte stále neprišla..ale si písala, že v utorok stredu je tu tak držím palce aby sa konečne dostavila :wink:
10. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak jsem se pár dní neozvala, nějak se mi při mrše mezi Vás nechtělo :o( Promiňte...
Ale jinak se musím pochválit ... ani slzička ... možná už vyschly, ale opravdu jsem to opětovné zklamání přežila docela dobře.
Jak to s Vámi se všemi vypadá?? Doufám, že líp :o))
10. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj equinka. Ja som tiez pri poslednej mrche nevyronila ani slzu :slight_smile: prvý krat. Akurat teraz ked som si prezerala fotoalbumy tak mi doslo luto. Ale čo už. Je to tak a hotovo. Strasne ma laka test ale mam malo dni - tak ako monika. A ked nic tak to pride kedy ma prist. (snazim sa to uz mesiac nahovarat a celkom sa mi dari)
10. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste vsetky? Equinka, to mi je luto....aky je dalsi plan?
10. sep 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babulky
Equinka to mi je luto ... ale ty si naozaj silna zena a urcite sa ti raz splni ten sen ... uvidis ... a mozno nie len raz :wink:
ja som tiez vcera dostala ...
10. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
equinka, mrzi ma to.
tak ja som volala dr, to co mi je vraj nie je z clostilu... mysli si, ze na mna nieco "lezie"... takze ak ochoriem, tento mesiac sa nic nekona :pensive:
10. sep 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko, tak aspon vies, ze nemas vedlajsie ucinky clostilu a daj si teda nejake vitaminy aby si odohnala bakterie :wink:
Kasami, ty tiez nic? :frowning2: uz to niekto prelomte....vsak niekto musi tych 15-20% uspesnosti drzat nad vodou!!!!
10. sep 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, no spravim, co mozem, ale ak by to nemalo mat vyznam, tak si radsej pockam...
10. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uvidis, ako sa to vyvrbi. Drzim palce nech si zdrava! Inak taka blba otazka, boli tu predtym baby, ktore tehotneli pri iui? Lebo tak sa mi zda, ze nikto nic tu... :frowning2:
10. sep 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, uvidim... dakujem!
ja mam pocit, ze aaaaano :dizzy_face:
10. sep 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, no dufam, vsak niekde ta statistika musi mat pravdu, no nie? Ja sa citim tak nejak demotivovane...ale to sa spravi :grinning:
10. sep 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kasami - to mě mrzí, to snad už není ani možné - tolik smůly, a jaký máš dále plán, další IUI?

kaciatko - určitě máš pravdu, že pokuď by jsi byla nemocná, tak nemá cenu IUI podstupovat, držím palečky, ať se ti žádná choroba nerozběhne ať to vyjde.

ell - asi to zbyde na nás zlepšit tu nepříjemnou bilanci z 0% alespoň na těch 15-20% musí me se snažit :grinning:
10. sep 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok