• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
aj mna to obcas chyta... ale viem o zopar kockach, ktorym to vyslo... a na tie si vzdy pomyslim :slight_smile:
10. sep 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ahojky tak u mě IUI nic tak další pokus za pár dní tedy 10DC to zase začne :grinning:
10. sep 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra a ktory pokus to bol? Ja si teraz nepamatam...prvy?
Kaciatko, no ja si tiez vzdy pomyslm, ze motyka vystreli len akosi tu to zahradne naradie neche strielat ci co :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell jo jo první a chystame se na druhý
10. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce? kolko pokusov vam dali?
10. sep 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami to mi je luto drzim palce nech to vyjde potom,
ja som si kupila dnes test - nevedela somm si pomoct :angry:. Uvidime dokedy vydrzi v krabicke. Zajtra mam 10 den od IUI tak asi pockam do nedele vsak?
10. sep 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - držím palečky, aby až se rozhodneš ten test použít, tak aby tam byly dvě tlusté // hlavně nás hned informuj
10. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
Petro ahoj,
dlouho si tu nebyla...tvůj testík vypadal tak nadějně...
Já tomu nerozumím...
No snad MONIKA :wink: v pondělí bude mít //dálnice a ALIENKA taky :wink:
Jinak equinko,
ty statečná ženo, chápeme to všechny a nijak se na tě nezlobíme, že si mezi nás nepřišla.
Neočekávaná MRCHA zlomí každou z nás.
Petronel,
bylo lepší, když mě bolel podbřišek, teď se mi to dostalo do kříží a nemohu se ani pro nic ohnout.
A nejlepší pozice pro mě je teď leh v posteli. No co ty hormony se mnou dělají je neskutečné. MS stále nikde.
Jsem i dost unavená. a MIMO TO mě začla bolet osmička zub neb spíš prořezávat, tak jsem použila propolisovou tinkturu na sklidnění, snad zabere. Jsem sice zítra objednaná k zubaři, ale tak se jej bojím, že jsem se chtěla přeobjednat a nejít tam. A ona se začla ozívat osmička. No nemám já smůlu? :cry:
10. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ty kříže mě bolí, tak že se půjdu natáhnout. Zítra se zase příjdu juknout.
Všem co čekají na výsledek tt přeji vysněné // :wink:
10. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tedy DOBROU NOC a hezké sny
10. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka, musi to vyjst, strasne ti to prajem :wink:
petronela, ako sa mas? ja som zbastila posledny clostil a s "napatim" ocakavam ucinky :grinning:
10. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým vám veľmi pekne dakujem :slight_smile: , že sa mam komu vykecat lebo z môjho okolia okrem manzela samozrejme nikto neviem cim prechadzame.
10. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, myslim, ze sme na tom vsetky podobne :wink: ja ani manzela nemam po ruke aby som sa vykeciavala :wink:
10. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - od toho jsme tady
lumcag - to jsou zuby moudrosti, bude z tebe chytrá mamina :grinning: tak se zítra u zubáka drž, ať to moc nebolí
ell - mám se fajn, ráno chci zkusit změřit bazálku (jestli nezapomenu) před mrchou (díky těm progesteronem) by měla být vyšplhat přes 37 stupňů (měla bych prý podle toho poznat zda progesteron zabírá) - tak jsem zvědavá (Lumcag to by jsi taky mohla zkusit)
10. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, ak mozem tak by som sa k vam obcas pridala... V sobotu nas caka prve IUI, tak som dost nervozna... Dnes som bola na folikulometrii a folik je vraj krasny a uz mam aj injekciu Pregnylu v zadku :grinning: Mam si dat predpisat Utrogestan a chcem sa vas opytat, ci sa to papa hned po IUI... Majte sa zatial pekne, idem uz do hajan, rano vstavam do prace :confounded:
dobru noc
10. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akatka..držím palce..aale ako som kukla tak v profile máš dátum 12.10.20009 nemylsela si 12.09.: :wink:

Alienka...držím palce aby si tam našla //...ani v mojom oklí niekto nevie čo prežívame :wink:
10. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko: dik, uz som to opravila... nejak nemam pojem o case, sa mi zda, ze vsetko to tak leti :sweat_smile:
takze zajtra rano prve IUI :dizzy_face:
11. sep 2009 o 05:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj akatka - silno drzim palce aby vyslo na prvy raz :slight_smile:. Ja mam dnes 10 dni od IUI a neodolala som rano testu a nic. ale beriem to tak ze je skoro na test :slight_smile:
11. sep 2009 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

tak dnes už mám v sobě 11 Norethisteron, a nepociťuji na sobě žádnou změnu, tak doufám že na mě působí a sliznice mi roste, ráno jsem si měřila bazálku (kupodivu jsem nezapomněla) a měla jsem 37,2 tak to vypadá že snad působí, no uvidíme příští týden

akatka - vítej mezi námi, koukám že jsi registrovaná od r. 2006, to už se tak dlouho snažíte? co pak máte za problem že Vás zítra čeká IUI

alienka - nesmutni že testu je ZATÍM jen jedna čárka - ještě je brzy. a jak se cítíš, jako že těhu nebo jako že by měla přijít mrcha - držím palečky aby nedorazila

lumcag - co ty už jsi to dostala? držím plaečky u zubáka - ať je na tebe hodný, zubař je pro mě ten nejhorší doktor co může být, já zvládnu cokoliv, a myslím že i bolest celkem snáším, ale takové vrtání zubů, to je pro mě peklo
11. sep 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...kakatka, tak držím zajtra palce aby ste sa doparcavali k vytúženým //

Alinkea...nič nieje stratené..je to len test a tie niesu niekedy spolahlivé :wink:

Petronela..ja čakám stebou kedy už dorazí :wink:
11. sep 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - a až u tebe mrcha přijde tak začneš se stimulací, nebo to ještě nevíš, a záleží to od výsledků, kdy si vůbec pro ně příští týden jdeš?
11. sep 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemam ziadne priznaky tehu ani ms, tak v pohode. Vcera ma silno bolel zaludok ale to asia z jedla. A obcas citim v podbrusku bolest. Ale ja mam dnes 20 DC a 10 den od IUI. A ten test co som kupila bol od 10 dňa po oplodnení. Trebalo mi viac citlivý kupit 5 dni po oplodnení ale to som si vsimla az neskôr. Tak uvidime. Ako som pisala mi tento mesiac spoliehame len na IUI lebo sme neboli spolu koli mykoze :(. Tak nejak ani neratam zeby sa to podarilo. Snazim sa nato pozerat realisticky.

petronelka, číselko drzim palce nech uz môžte zacat od znova,
11. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takze ja som normalne chora :frowning2: takze tento mesiac nic :pensive: asi som sa nemala tak tesit :zipper_mouth:
11. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - to mě mrzí, tak se teď hlavně pořádně vykurýruj ať jsi v pohodě příští měsíc

alienka - a budeš ještě zkoušet testo (s citlivějším) nebo si počkáš do středy. a co vůbec ta mykóza už jsi se jí zbavila?
11. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka - utrogestan by si mala zacat uzivat 1den po IUI, t.j. v nedelu ak ti budu IUI robit v sobotu. Pre istotu sa spytaj dokiho, ked budes zajtra tam. Zda sa mi, ze skoro ti pichli pregnyl, ked IUI je az v sobotu, alebo som zle pochopila?? Do ktoreho centra chodis?
V kazdom pripade drzim palceky nech vam to urcite vyjde!!!! :slight_smile: :slight_smile:
11. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka hej mi zmizla, lekarka mi dala taky olejček (asi trikrat mi povedala jeho nazov ale bol taky dlhy ze netusim ako sa vola) s tym ze zabera hned a naozaj zabral. Kedze som po IUI je nejaky ten predpoklad ze sa vydarilo nemozem brat ziadne antimykotiká aby sa plod neposkodil. V stredu mi maju povedat aj vysledky lebo mi robili vytery tak uvidime. Neviem ci si kupim dalsi test veeeeeeeeelmi ma to laka :slight_smile:
11. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vestkym babulkam prajem dobre ranko a pekny dnik.
Ja som bola vcera ale aj dnes tiez akasi dolamana, tak neviem, tiez na mna cosi lezie??

kaciatko - liec sa, nech si cim skor ok!!! skoda, ze ti to choroba prekazila.. :confounded:

alienka - este 2dni vydrz a skus test s vyssou citlivostou 10mlU/ml. Neriad sa cenou a zbytocne nekupuj drahe testy staci ,ak mas napisanu vysoku citlivost a uz od 5dni od styku..... drzim palceky. Tiez som opatrna v predcasnom radovani sa...no este mas pred sebou 4dni, tak a vsetko moze byt inak. :slight_smile: :slight_smile:
Na priznaky sa vobec v tychto dnoch nespoliehaj, tie pridu az neskor ak si tehu! Tak drzim palce. :slight_smile: :slight_smile:
11. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - ani se ti nedivím, já bych to asi nevydržela, zvlášť když už teď víš že existují citlivější (které by už po 10 dnech měly něco zaznamenat) - no dej vědět jak jsi se rozhodla, a hlavně jestli tam ty mršky // jsou
11. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko...to ma marzí...tak sa len vyleič aby si bola zdravučká a mohla ísž už toho bez prekážok :wink:

Petronela...no ja neviem či to stihnem do ďaľšej M :angry: na budúci piatok mám22DC, to mi idú robiť zase UTZ a brať krv, potom keď príde M tak na 3Dc idem zase na krv a svýsledkami mám prísť do Helisou..tak to asi nestihneme v tom cykle :unamused: a postup mi ani nepovedala doktorka, povedla, že po výsledkoch sa dohodneme na úpostupe..teraz ma ako keby len sledovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alienka...ďakujem..budem sa snažiť :wink:
11. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - tak to tento cyklus určitě nestihneš stimulku (ta začína 3DC) ale když ti vše vyjde O.k. a folíci porostou, tak můžeš podstoupit IUI i bez ní - uvidíš sama - držím palečky
11. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok