• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Kaciatko, tak to mi je luto, viem ako si sklamana lebo ja som tak isto po tom co mi povedali ze na clomid nereagujem :confounded: drz sa!
Petronela, dufam, ze sliznica rastie a konecne dorazi ms!!!!!
11. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - ahojky, už jsi dojedla poslední clomid? jak vůbec zjistili že jsi na něco nezareagovala? jen z UTZ? nebo jsi musela na krev? oni ti přeci pak volali že jsi přece jen zareagovala a pak ti stejně zvedli dávku? nebo jak to bylo?
11. sep 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....

ja dnes len tak v krátkosti.. dnes mám mmm doma tak chcem byť s ním...
Včera som dostala tak strašný kŕč do podbruška, že sa mmm musel postaviť a musel ma odniesť späť na sedačku. Strašné to bolo.. som sa bála, že sa hneď rozkrvácam, no našťastie nič... s takou malou dušičkou chodím na WC, že to až možné nie je.. A to tam chodím teraz často. Prsia ma už bolia tak , že ani len dlaňou sa ich nemôžem dotknúť.... kyselinu mam len občas cez deň ale zato večer keď si ľahnem do postele idem sa zblázniť... ak by to bolo kvôli tomu tehu tak prisahám, že to budem znášať s úmsevom na tvári... táto neistota ma ubíja...
Dnes ráno som sa po dvoch hodinách bezčinného povalovania postavila, že si idem urobiť raňajky a zasa ten kŕč... ako keby mi nietko trhal slepé črevo.... :unamused:

babčulky idem teda za mojím milovaným manželom a Vám Všetkým prajem veľa síl, veľa všetkého čo nám v tomto pomáha a posielam vám veľký cmuk za ot aké ste!!!

Večer sa určite ukážem aspoň na chvíľu....
papa zatiaľ
11. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, no najskor som brala 1 clomid a povedali na prvom utz ze sa im zda ze nereagujem ale ze mam dojst o 3 dni. O tri dni povedali ze v krvi hladina LH stupla ale v nedelu volali, ze sa uz dalej nezvysila, cize mi dvilhi davku na 2x denne. Dr. vravela cosi ze to zvysenie LH mohli byt aj moje prirodzene, nie reakcia na lieky, pretoze obcas ovulujem sama...
11. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - tak si hezky užívej den se svými mužíčkem, a opatruj se, přeju ti aby všechny tyto nepříjemnosti byly příznaky těhu - pa a večer se ukaž a dej vědět co je nového
11. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - takže když Dr. zkoumá reakci na stimulaci, tak se to jen z UTZ poznat nedá? vždy musí brát i krev?
11. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu to tak robia...niekdy mi dr nepovie na 100% lenpodla utz pokial nema vysledky z krvi. ja som sa vzdy pytala a vzdy mi vravela ze podla nej nereagujem, ale musi si to overit z krvi...neviem, ako sa to robi v inych cnetrach...
11. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, od zítra začnu stimulovat Merionalem.
Chci se zeptat - když se stimuluje, může se sportovat? Nebo raaději být v klidu.
11. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj l1u1c1i - dlouho jsi tu nebyla, super zpráva že začínáš se stimulaci? říkala jsi že budeš chodit na injekce, ten Merionalem jsou injekce?
11. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s tou otázkou na sportování se přidávám? máte s tím nějaká zkušenosti? smí se při stimulaci a i po IUI sportovat? já jsem zvyklá cvičit každý den, a nerada bych se toho vzdávala
11. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petronelo, já právě že také chodím 3x týdně na spininng a pak na bodystyling a nerada bych byla bez sportu.

Ano, Merional jsou injekce. Od zítra je mám píchat, resp. musím zajet někam do nemocnice, kde mi to píchnou. Mám jen doma ten roztok a prášek. Možná bych to zvládla píchat sama, ale musí se to naředit a nemám stříkačky.

Tak třeba nám holky poví své rady a zkušenosti, jak je to se sportem při IUI. ?????
11. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i a merional je silensi ako clomid? alebo je to nieco ine zlozenom? brala si predtym clomid?
Pichanie urcite zvladnes sama :wink: ja som sa sama uz aj ockovala :wink:
11. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1 - to si tu injekci musíš ještě předem namíchat z roztoku a prášku? to bych nezvládla, obdivujem ell, že něco takového zvládne, a ty nemáš v okolí něko kdo by ti to píchl (manžel, kamarádka ...)? a jak často je potřeba si ty injekce píchat, denně, nebo více krát?
11. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pro ell - nevím jestli je to silnější. Předtím jsem chodila na injekce - FOSTIMON.
v Caru mi řekli, že je to podobné, ale každá žena reaguje na něco jiného. Takže to asi bude skoro stejné.

pro petronelu - jo jo musí se to namíchat a to bych asi také nezvládla. Jezdím vedle do města do nemocnice a tam mi to na gyndě píchají. Injekce se musí píchat každý den ve stejnou hodinu !!!
11. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i - no jo co se jold dá dělat, co by jsme pro miminko neudělaly. tak hlavně ať dobře reaguješ a nemusíš to absolvovat zbytečně mocktát

ell - myslím že ty injekce jsou silnější než prášky, alespoň ty moje se v silnějších dávkách používají pro stimulaci na IVF
11. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no právě, co bychom pro miminko neudělaly.

Doufám že už se to podaří.

A co ty? Jaká je situace v současné době?
11. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, kby si zila tam kde som ja zila tak by si si tiez radsej pichala injekcie sama :wink: takze z nudze cnost :wink: a preco u teba, l1u1c1i1 neskusalni clomid a rovno injekcie?
11. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - asi ti nerozumím.

Teď jsem braka prášky - PROVERA - a druhý den cyklu tj. zítra začínám se stimulací Merional.

Clomid - neznám
11. sep 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze preco ti nedali najprv tabletky ale rovno injekcie. Provera je podla mna na vyvolanie ms a teraz zacinas stimulku, nie?
11. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i - mě nezabrala ani druhá vyvolávačka - vůbec jsem na ni nezareagovala, tak mi v pondělí (7.9.) Dr. nasadil Norethisteron na 7 dní 3krát denně - tj. poslední prášek si vezmu v pondělí (14.9.) a pak bych to měla 2-3 den dostat, a jak už jsem tady psala tak teď už to vyjde, mrcha to postala rozkazem (jinak na ni půjdu s tvrdším kalibrem) tak že se 100% objeví :grinning: :grinning: :grinning:

ell - no nevím zda bych to zvládla, když mě něco působí bolest tak to zvládám (vydržela jsem například i 5 hodinové tetování) ale sama sobě ublížit, asi se mám moc rádá :grinning:
11. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - já budu taky stimulovat injekčně, a Dr. mi řekl že na ty prášky spouta holčin nezareaguje, a tak že nebudeme ztrácet čas, a dáme ty injekce v malých dávkách
11. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, no tak predsa je to tak, ako som si myslela - ze injekcie su silnejsie ako prasky. Takze uvidim, ci aj ja na nich neskoncim :wink:
11. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - pokud ano tak trvej na Puregonu nebo Gonal-F je to to samé (gonadotropin) jako bude mít l1u1c1i ale tyto injekce nejsou v jehle a v tom peru (už jsem to tu psala - i přikládala obr.) a to si můžeš v klidu aplikovat dona, bez nějaké míchání, bez bolesti - asi to bude dražší

l1u1c1i - doplácíš něco za Merional?
11. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, no dobre vediet. Preto som sa pytala aby som vedela, ze co ma asi caka. No vsak mudrejsia budem v pondleok. Inak s tym perom by to malo byt jednoduche, nie?
11. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela..fu..aj som si mylsela, že to asi nestihnem v tom ďaľšom cykle :frowning2: a musím tam braž nejaké lieky keď vyzerá to tak, že u mmňa ovu prebieha úplne normálne?nestačí keď mi pichnú len tú poslednú na vyvolanie ovu?či tie lieky sú na niečo iné dobré?

Monika..tak pekný deň..a to čo opisuješ..znie to tak dobre..držím palce :wink:
11. sep 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pro petronelu - nic jsem za merional nedoplácela. Proplatila mi to pojišťovna.

pro ell - já jsem brala prášky skoro dva roky a stejnak jsem neotěhotněla. Myslím, že injekce jsou jistější. I když ....

V březnu jsem byla poprvé na IUI a nezadřilo se. Tak třeba už teď. Kéž by.
11. sep 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - s tím perem je to 100% jednodušší a taky méně bolstivé, protože se to nepíchá do svalu ale jen lehce pod kůži na břiše, prostě chytneš špíšek na břiše a jeto. ale jak jsem čakala je to dražší, tyto stimulanty poj. neproplácí v celé výši, musíš doplatit - mě to vyšlo na cca 1.500,- / na 3 cykly (tak že 500 ,- / za cyklus ) - ale mě to za to stojí, než každý den jezdit přes celou Prahu (a ještě ve stejnou hodinu) a fakt časově nezvládám.

cisielko - ty stimulanty třeba vůbec nebudeš potřebovat, ty jsou na to aby pořádně dozrálo vajíčko - jde o stimulaci vaječníků, pokud ovuluješ tak ti jen píchnou pregnyl - aby folík prasknul a půjdete do 36 hod. na IUI tak že nic není ztraceno, ještě se to v pohodě dá stihnout v tomto cyklu
11. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, chtěla bych se vás zeptat, jestli vás po aplikaci Pregnylu taky několik dnů bolí podbřišek - docela dost...???
11. sep 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, mě bolel a docela dost. Bylo mi celkově blbě a za 10 dnů jsem dostala menzes.
11. sep 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1u1c1i, cvičit určitě můžeš. IUI není umělé oplodnění je to prakticky stejné jako pohlavní styk, jen s rozdílem, že to nedělá manžel, ale pan doktor. Spermiím se jen pomůže dostat blíž. A hlavně se zavádí pouze zdravé a rychlé spermie. Takže se neboj a klidně sportuj, to ti vůbec neublíží. Držím palce ať se zadaří.
11. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok