• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
pro adenku - děkuji Ti moc moc. Potěšila jsi mě, že mohu cvičit.
11. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka - díky za mě i za l1u1c1i - a ani při stimulavi cvičení nevadí, při sportu se do těla vyplavují taky nějaké hormony + ta stimulace => nemůže by pak být třeba zle
11. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky nemáte zač, pro to jsem tady. když vím tak pomohu.
Petronela, myslím, že by to opravdu nemělo vadit. Ale pokud jsi si nejistá tak se zeptej svého lékaře. Za to nic nedáš. A budeš mít klid. držím palce ať se vám zadaří. A nedopadnete jako já.
11. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem se v březnu ptala dr. u Apolináře, když jsem byla po IUI, jestli mohu týden po tom cvičit a on mi řekl, že klidně ano, a začal povídat něco o ženách v pravěku, že také běhaly po lese atd atd. Bylo to vtipné. :slight_smile:
11. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svým způsobem měl pravdu. Dřív to bylo úplě jinak. Třeba moje babička, když čekala taťku tak ještě ten den než porodila byla na poli okopávat brambory. Když se vrátila v klidu doma porodila. A za 3 týdny opět tvrdě pracovala. To si vůbec nedovedu představit. Dříve takové problémy s otěhotněním neměli. A je zase pravda, když už nějaký problém byl tak většinou ženě nedokázali pomoct a často ženy při porodu umírali a stejně tak děti. Zaplať pánbůch, že tomu dnes tak není. I když pravda je, že jsme strašně rozmazlený...
11. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, 22.9.2009 jdu do CARu Unica v Brně a chtěla jsem se Vás zeptat, jestli by jste mi mohly říct, jak probíhá IUI, jak dlouho trvá "stimulace", co se bere za léky atd. Děkuju moc
11. sep 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: natalko ja nic nebrala a šla jsem hned bo jsem byla 17DC a doktor říkal že ovulka proběhla ale nevyšlo to a je to jako sex bez partnera a jsi oplodněna jelepším co má partner v kulkách :slight_smile: neboj nebolí to a je to rychlé 10min si poležíš na křesle a jdeš domu dostneš utrogestan a čekaš bud a nebo nebo ja jdu ted na druhy pokus za pár dnu tak doufám že druhy už vyjde
11. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, díky za info! Držím Ti MOOOC pěsti, aby to vyšlo!!!!!
11. sep 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak som si dnes kupila druhy test s vacsou citlivostou :grinning: ale nic len ked som nanho pozerala z kazdej strany tak bol tam taky duch (a to doslova) uplne takmer neviditelna len ked sa zadivate s velkym usili. Ale 10 dni po UIU je kratko. Myslite ze ked spravim zajtra rano a ak sa to podarilo tak by mohla byt trochu silnejsia? Asi je to len vyplod mojej fantázie.
11. sep 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - určitě, pokud jsi těhu, tak ta druhá čárka bude každý den sílit, určitě se zítra navečer testni a uvidíš, když bude čárka zřetelnější, je to jasný - držím palečky
11. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka petronelka asi to je fakt len vyplod mojej fantázie lebo si to velmi zelám, asi spravim zajtra rano kedy je vacsia pravdepodobnost.
11. sep 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka, drzim palce! informuj nas ako si na tom...ale ked hovoris, ze si tam videla tu ciarku tak si ju videla, nie? :wink:
11. sep 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale neviem ci to nie je len preto ze ta ciarka tam je, len sa nesfarbila. vies co myslim ell? ci som ju tam nezazrela len preto ze som to chcela
11. sep 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka, ved predsa na cistom teste novom pred tym ako ho pouzijes ziadnu ciarku nevidis, aj ked sa neviemako pozeras, nie? bol tam aspon naznak modrastej v tom tieni co si videla?
11. sep 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim hej, trochu cervenej, uvidim zajtra rano :slight_smile: a tak som si vravela ze budem trpezliva ale neda sa to :cry:
11. sep 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - teď už MUSÍŠ testovat, te´d už by ti to nedalo spát, ráno udělej nový test, a než začneš tak si ho pořádně prohlédni ze všech úhlů, a uvidíš že tam není ani náznak čárky, tak že pokud po testování tam ten záznak je - je to těhotentsví - drž se.
11. sep 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: zajtra dam vediet čo ako
11. sep 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja ma strach, že ide o mimomaternicove.. ako nahle vstanem z postele mam krce... bojim sa...
11. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, neches ist na pohotovost ked ta to tak boli?
11. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra 123, není čeho se obávat. IUI vůbec nebolí, je to vlastně stejný postup jako při běžné gynekologické prohlídce. Jen s tím rozdílem, že ještě chvilinku zůstaneš ležet buď na sále nebo v ordinaci. V každém centru to mají jinak zařízené. Já jsem byla na sále a ležela jsem tam 20 min. Byla tam se mnou sestřička, byla moc hodná a upovídaná. Docela mi to uteklo. Co se tíče léků. Tak já nestimulovala. Jen jsem užívala 2x denně Clostybelgit a 24 hodin před IUI jsem dostala do zadku injekci Pregnylu. Chodila jsem každý druhý den na UTZ a když byli folikuli dostatečně veliké šli jsme na to. Manžel musel dodržovat sexuální abstinenci alespoň po dobu 3 dnů. Pak dal spermiogram a mohli jsme na to "vlítnouut".
Držím ti palečky ať se ti zadaří. A opravdu není se čeho bát....
11. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz je klud.. a nejdem teraz bo sa im v piatok nic nebude chciet robit a si ma tam nechaju na vikedn.. myslis, že pri mimomaternicovom by ma boleli prsia a mala som kyselinu? ja sa bojim..
11. sep 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, nechcem strasit, ale prinaky su rovnake ako u normalneho tehotenstva len sa vyskytuju pichave bolesti na jednej strane :confounded:
11. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Omlouvám se zblabla jsem jméno, vzkaz nepatřil Petra123, ale Natálka28. Jsem kopítko....
11. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mi pisala jedna tehu kocka ze aj ona mala take stavy ma ich dokonca obcas aj teraz v 28tt.. tak snaD,,,
11. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - buď na sebe opatrná, a kdyby ty křeče nepolevovaly tak jdi určitě k Dr. klidně i napohotovost - myslím na tebe. Testovala jsi dnes? i mimoděložní těhu by na testu bylo vidět, že?
11. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika drzim palce, bude to dobre! :wink:
Petronela ano aj mimomaternicove je vidno na teste ...ty ako?
11. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti neboj.. ak by to bolo moc hrozne volam svojmu dokimu... :wink: netestovala som. zabudli sme kupit test.. a asi ani nechceme... pockame uz do pondelka.... a ci by bolo vidiet mimo? neviem.. som niekde citala ze asi nie.. ale neviem...
11. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, ja neviem, lebo ja ked som potratila tak stale sledovali, ci to nie je mimomaternicove a netreba ma operovat a v krvi som mala hcg takze asi to je vidno...
11. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky si myslím že i mimoděložní těhu je na testu vidět, ať už se vajíčko zahnízdí kdekoliv - dojde ke zvýšení HCG. o víkendu hezky odpočívej, a v pondělí budeš moudřejší, ale kdyby něco tak do pondělka nečekej.
11. sep 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - já se mámnormálka, vůbec na sobě nepociťuji žádnou změnu, akorát jak už jsem psala ráno - zvýšila se mi balzálka na 37,2 (tak že snad progesteron působí)
11. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok