• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahojík holky moje,tak som na vás zase nakukla,jak se máte co??
9. sep 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prave som sama doma (mangel sluzi v praci do 11.00h) a ja mam asi depku. Vzdy to pride ked som sama. A este k tomu ma stale pobolieva ten vajecnik kde som mala folikuly. Dufam ze sa mi z nich neurobila cysta. Idem si dat kupel a docitam rozcitanu knihu. Mozno to prejde.
9. sep 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojik komarik,tak to ma mrzí že te to bolí,tak zkus kupel a třeba to pomůže.A neměj depku,bude to dobré všecko.
9. sep 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj komarik.
Mňa teda bolia oba dva a hlavne keď sa postavím, chodím a som na wc. Neboj, bude to ok. Ja som včera kvôli tomu písala kadekomu a vraj je to ok. Prečo máš depku? Ha? Veď si možno tehu, tak sa len pekne upokoj, bude to dobré :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nedovolím ti aby si prepadala depke, lebo sme ako dvojičky, ideme naraz testovať, tak na to pamataj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajoj komarik,ja som absolvovala tiež 1 IUI teraz 7.9 a dnes ráno ma tiež začal pobolievať ten vaječník kde som mala folikuly...ty budeš vedieť výsledky skôr ako ja...ty sa máš... :wink: Ale zatial sa na tehotnú necítim :frowning2: uvidím neskôr
9. sep 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrousek ako sa máš? čo si dnes robkala? Ja som zase pracovne ale pojdeme s drahým o chvíľu von na prechádzku. Inak snažím sa dávať pozor na váhu, keď už beriem toľko liekov, ale teraz som sa tak natrepala, že mi bude zle. Takže aj keby som bola tehu, tak to vedieť nebudem. HAHA :slight_smile:
9. sep 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduška ahojík :slight_smile:
Mám sa dobře vcelku,no vrámci možností,ale jde to.Zatím ještě moc nerozmýšlám jak to šecko bude,ale až půjdem k dr.po neděli tak už budem rozmýšlat.
Jinak já som tiež dneska hodně pracovala,mámj toho docela dost nyní vpráci,obzvlášt ted po dovolenke,ale co už,alepson to rychleji utíká a nestíhám rozmýšlat nad hloupostma.My jsme si pogrilovali na zahradě tak ted půjdu do vany za chvílu a ulehnout k telke asi.
Holky jedny moje,moc na vás myslím,aby sa to zadařilo,komarik ty sa nestresuj a žádné depky ju,ty jsou tady zakázané,všechno bude ok.
No a co vy jinak budete dělat co?Aduška jde na procházku a ostatní?
9. sep 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som tu, nejak ste sa rozpisali. Depka presla aj z kupela ale hlavne z vasich reakcii.

aduska - dvojicky? to je suprove, to by ma nenapadlo. Ked sme boli na IUI tak nas nezobrali presne o 9.00h a nejaky cas to aj trva. Ked sme vysli z ordinacie, tak tam bol uz jeden par, ale nejak si ich nepamatam. Myslim ze sedeli na sedacke pri recepcii. Mozno si to bola ty s drahym.

I7067 - neboj, ten cas nejak prezijes a nakoniec to rychlo utecie. Chcem potom vediet ako si dopadla. A zatial nebudes citit ze si tehotna. Vraj trva 7 dni kym oplodnene vajicko prejde pomaly do maternice a uhniezdi sa.

adrosek - ja si dam melon a zasadnem k telke. Ale dala by som si aj nieco grilované. Nehodis mi kusok? Fakt je najlepsie sa nejak zabavit a potom cas rychlo bezi a clovek nemysli na problemy. Tak sa s muzickom dnes vecer zabavte.
9. sep 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Komarik,ještě nám tady zůstalo nějaká ta klobáska pokud jí máš ráda,tak ti pošlem chceš??? :slight_smile:
Jinak se zatím kukáme na telku no a pak se uvidí teda co a jak bude.
Holky tak piště pěkně nějaké novinky co???
9. sep 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky

ja som pomaly na odchode z práce, tak som sem len tak nakukla, že čo a ako. Ale vidím, že dnes ste tiež dosť zaneprázdnené. No čo už tak snáď pokecáme večer. Zatiaľ pa
10. sep 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, caute,
tak ako sa mate?
Aduska uvedomujes si ze sme v polovici? Uz len 7 dni.
10. sep 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak som na vás nakukla zase,holky moje už se vám to krátí tak držím pěsti moc a moc.
10. sep 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.
komarik ako sa cítiš? Mňa ti tie vaječníky nejak prešli, dnes som ich necítila, tak neviem, či je to dobré alebo zlé. Ale nemám ani žiadne príznaky ako opisovali baby na 8 - my deň. žiadne blenie prsníkov, nič.
Adrousek, čo máš nové? Nezabudni na nás IUI káčky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. sep 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj aduska222, mozem sa pripojit?
ja som momentalne po 2 IUI a zajtra idem na krv, takze dost sledujem tuto temu. ja nemam tiez ziadne priznaky len ma bolia prsia, co ma zvyknu aj pred MS a obcas ma picha v podbrusku. manzel mal dost zly spermiogram, takze nedavam tomu velke nadeje. :slight_smile:
11. sep 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj katherinesand. Môžem ti písaťkaty ? tvoj nick je dosť dlhý. Držím ti palčeky, želám ti aby ti to vyšlo. Povedz ako dlho sa snažíte ? :slight_smile:
11. sep 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky moje,jak bych na vás mohla zabudnut,jasně že sa sem na vás chodím kukat jak se máte a či jsou nějaké novinky co?U mě nic není nového,stále´papk´ám tbl.jinak nic.
No a co jak se cítíte co?Jiinak katy držím pěsti aby to vyšlo.
11. sep 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adika222, jasne mozes, aj ja uz rozmyslam, ze si ho skratim. :slight_smile:
my sa snazime uz dost dlho, ani neviem presne, ale tie dva roky. lenze musim priznat, ze niektore mesiace dost lenivo :dizzy_face: , ked mame ine starosti.
a vy ako dlho? a kam chodite do centra? my do gynfivu.
11. sep 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aduska mňa tie vajcia stále bolia. Hlavne keď som unavená, alebo dlho stojím. Je to pre mňa signál aby som sa ukľudnila a oddýchla si. A prsníky ani mňa nebolia a to ma pred mrchou teda bolievajú. Myslím si že každý prežíva tehotenstvo inak a aj každé tehotenstvo je iné. Keď som otehot. prvý krát tiež ma veľmi boleli. Ale ženy ktoré boli tehotné viac krát vraveli že niekedy ich boleli, niekedy nie. Takže sa tým nevzrušujem. Dnes ma veľmi bolí hlava. Nie som si istá, ale asi môžem zjesť paralen? Dr. vravela asi paralen. No pokúsim sa to vydržať aj bez neho. A hlava ma bolieva týždeň pred mrchou. :rolling_eyes:

katherinesand držíme ti silno palce. :wink: Daj vedieť čo a ako sme všetky hroooooooooooozne zvedavé.

A tak mi napadlo, či IUI už niekomu vyšlo aj na prvý raz. Ja som o takom prípade ešte nepočula.
11. sep 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som čítala v niektorých témach, že pár kočkám to vyšlo, ale je to asi zriedkavé, Dosť dobré to vychádza na druhý a tretí krát. Ja si nádeje nerobím, moje folikuli boli malé.
katy - my sa snažíme tiež zhruba 2 roky chodím do Heliosu.
11. sep 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj komarik.
tak ja som uz niekde citala, ze vyslo aj preve IUI.ale viec ich je co im to vyslo na druhy pokus. :slight_smile:
ale ja sa k nim asi nepridam. :frowning2: nie preto, ze nemam priznaky, to nic neznamena, lebo vacsina mojich kamaratiek tehuliek namalo ziadne priznaky pred vynechanim ms, ale preto ze muz mal nie velmi idealny spermio, takze neviem. ale sanca je vzdy, citala som tu, ze babena otehotnela na druhy pokus s otrasnym spermiogramom. :slight_smile:
komarik a kolky den si po IUI? bolia ta len vyjecniky alebo obcas cele podbrusko?
11. sep 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska222,
aha, ty si si z Martina, az potom som si to vsimla.
takze aj vy uz dost dlho. a ste v poriadku? u nas je to asi zle u manzela, aj ked nie beznadejne. ja som ok. :slight_smile:
bola som aj na laparke, takze aspon to ma tesi.
11. sep 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa snažíme 5r. Po 2r snaženia som prirodzene otehotnela ale v 11týždni bábätku prestalo biť srdiečko. Rok na to som mala cistu na vaječníku, ktorá praskla a mala som krvácanie do brušnej dutiny. Okamžite ma brali na operačku. Potom som sa liečila s hormónmi a znovu som otehotnela, ale bohužiaľ na tom vaječníku kde bola cista. Po operácii tam vznikol zrast a vajíčko nedošlo do maternice. Keď si uvedomím, že som už 2x mohla byť pod drnom, tak mi prechádza mráz po chrbte. Nebyť toho že som si merala BT a sledovala som sa tak to mohlo tak dopadnúť. Teraz môžeme otehotnieť len na jeden vaječník a aj to neviem isto. Tretiu laparku som odmietla. Je to veľký zásah do tela a veľmi sa mi to nepáčilo. Ak sa nepodarí IUI tak ideme na IVF. To je ešte pár šancí. Mangel má spermií veľmi veľa, ale je medzi nimi aj veľa zdeformovaných. No dr. povedal, že pri tom množstve je to zanedbateľné. Dúfam, že ich dokážu prefiltrovať. Ešte sme to nezisťovali.
11. sep 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katherinesand,
niekedy vaječníky pobolievajú tupou bolesťou, niekedy ostrou. Ale podbruško ma nebolí. S adusskou sme boli v ten istý deň na IUI - 3.9.
11. sep 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

katy aj mňa pobolievali len vaječníky, nie podbruško Prvé dni stále a včera len sem tam. Dnes už nie až teraz, lebo som bežala, keďže ma zastihol ten lejak pred necelou hodinou. My obaja máme nejaké pb - spg nie je dobrý, síce množstvo je OK ale pohyblivosť je len 20 % a dobrých ( čo sa týka tvaru ) je len 1%. No a ja mám PCO, vyšší testosterón.Takže mi moc vajíčok nedozrieva, resp vlani som si stále robila ovul. testy ale stále boli neg.
11. sep 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu niekdo?
tak ja som bola na krv a o druhej mam volat za vysledky. som dost nervozna, aj ked tento cyklus som bola dost kludna a zmierena, ze to nevyjde a tesila som sa na dalsi cyklus. nejak nemam ani PMS, ziadne nervy a precitlivelost. tak neviem.
komarik, aduska tak vy testujete buduci tyzden, co? drzim palce. :wink:
komarik ty si si toho teda prezila, je mi to luto, ale verim, ze sa uz coskoro dockas. :slight_smile:
12. sep 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som 4. deň po mojej druhej IUI, prvá teda nevyšla. Mala som tri folikulíky 18,19, a 20 mm, tak neviem, možno by to mohlo vyjsť, ale po prvom neúspešnom pokuse som už trocha skeptická. Je pravda, že pri prvom pokuse som mala len jeden folikul. Hrozne by som chcela, aby to už vyšlo, lebo sa snažíme už dosť dlho, mne zistili minulý rok, že mám PCO, tak sa to bez komplikácií už asi nezaobíde. 22.9 mám ísť na krv, aj sa teším, aj sa bojím, ale tieto pocity určite poznáte
12. sep 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik76 drzim palceky, aby to vyslo. je to nadejne, lebo praveze druhe pokusy na IUI su uspesnejsie. :slight_smile:
tak sa k nim mozno pridas.
ja sa to dozviem dnes. :unamused: ale uz som pripravena na dalsi pokus. :slight_smile: raz to pride. :dizzy_face:
12. sep 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
prepáčte, že vám leziem do témy. Zaujímalo by ma kolké ste otehotneli po prvom IUI? A či vám tehotným lekár pri stanovovaní termínu pôrodu bral do úvahy, že ste boli na IUI? resp. či sa od toho odrazil termín púrodu, lebo vastne on presne vie, že kedy ste počali. Rozumiete čo mám na mysli?
12. sep 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
chtela jsem se zeptat byl neko pred IUI na zjisteni pruchodnosti vejcovodu?Ja mam na to jit a doktor me upozornil,ze je to dost bolestive ,abych si pred tim vzala 2 paracetamoly.Ma s tim nekdo zkusenost a muzete mi rict co to vse obnasi a jak moc je to bolestive?
12. sep 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tamia. Nám sa to podarilo na 2 pokus a dnes som bola na prvom ultrazvuku. Drobec má 1,21 cm a srdiečko mu pekne bije. Aj keď žena bola na IUI, tak vždy sa ráta začiatok tehotnosti odo dňa poslednej menzes. Ja som ju mala naposledy 20.7. 4.8. som mala IUI a teraz som v 8 týždni.
12. sep 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok