• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
hlavu hore ell, ja som bola na prvom IUI tak uvidime. Tak dufam aby to bola ta ciarka ktoru tam chcem, ale uz neviem ci mi nesibe a nenahovaram si to
13. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - žádné pesimistické myšlení není na místě, jsme pod kontrolou Dr. a děláme vše co je v našich silách pro to abychom otěhotněly, vezmi si kolik je holčin které to neřeší a jen čekají. A věřím že se nám všem zadaří, a doufám že už brzy
13. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka, verim, ze tam ta ciarka bude! kedy mas ist na krv?
13. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka - strasne ma to laka robit testy :slight_smile:
13. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela diky :slight_smile: dufam, ze sa nam zadari vsetkym coskoro!
13. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - a kdy jsi naposledy testovala, včera nebo i dnes?
13. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka vcera som testovala - 1 DPO - dost skoro viem ale nedalo mi to
13. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - kolikátý den po ovulaci, že jsi?
13. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj chyba vcera to bolo 11 DPO
13. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - já s tímhle nemám žádné zkušenosti, nevím kdy je brzy, a kdy už by se mělo na testíku objetiv zvýšená hladina HCG. a kdyby jsi to měla dostat? jak máš dlouhé cykly?
13. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam 28 DC vacsinou a dostat by som mala az na buduci štvrtok
13. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela,ell dakujem za info. Az teraz som sa dostala k netu. :slight_smile:

alienka- testni este inym testikom, drzim palceky!!!!!!!!!
:wink:
monika-bud trpezliva a vydrz. Nie je velmi dobre robit skore zavery a hlavne predcasne stresovat.
Este nemoze ist o nic, si kratko po IUI. Drzim palce!! :slight_smile:
13. sep 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kajka - a co ty? nezkoušela jsi ještě testík? ty jdeš k Dr. zítra?
13. sep 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela- ja som si robila testik vcera /t.j. sobota/ a bol biely ako sneh. Takze som presvedcena, ze ani tentokrat z toho nic. Hned rano v pondelok idem na sono a krv. Pevne verim, ze sa dohodnem s dr. aj na IVF, ak by to nevyslo, tak to asi necham tak... Pojdem na isty cas do zahranicia a to sa nebude dat zosuladit casovo.
13. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - tak držím palečky, ať se Dr. dohodnete, pokud opravdu budou testy negativní. určitě dej hned vědět jak jsi dopadla, zítra bude opravdu den plný novinek - ell+kajka+monika - ať mají pro Vás Dr. samé dobré zprávy
13. sep 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela- dakujem, a ty mas uz nieco nove?? asi nie to uz by som vyssie zaregistrovala, ze??
13. sep 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem vam vsetkym, co mate zajtra dolezity den popriate vela, vela stastia. ta moja choroba zazracne presla akoby nic... tak uvidime, co na to zajtra povie dr. 8.15 ideme na sono a uvidime, ci odporuci skusit alebo radsej pockat... drzte sa, budem na vas mysliet :slight_smile:
13. sep 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - tak ty taky máš VELKÝ den? to je super že jsi už v pohodě, a doufám že ti zítra Dr. schválí i IUI - držím palečky

kajka - u mě zatím nic, zítra ale už doberu prášky - konečně
13. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky, ako sa mate? ja som bola na nedelnej navsteve a uz som doma a pojdem skoro spat ked sa mam dotrepat k dr zajtra na 7:30 ...normalne o takej dobe este spim :grinning: Petronela, drzim palce nech ked tie lieky vysadis ms prisla hned!!! Kaciatko, to som rada, ze si ok, daj nam vediet ako si dopadla a Kajka aj ty!no a monika tebe tfuj tfuj nech to je tak ako ma :wink:
13. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell-daj vediet ako zajtra pochodis u dr. drzim palceky!!! :slight_smile: :slight_smile:
13. sep 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky Kaji urcite hned dam vediet :wink:
13. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam vsetkym drzim zajtra palce, budem na vas mysliet, drzte sa :wink:
13. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,
tak očekávám samé do dobré zprávy - myslím na Vás
14. sep 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, v sobotu jsem začala se stimulací na druhý pokus IUI. Chodím na injekce MERIONAL. Máte s tímto MEIRONALEM nějaké zkušenosti? Jak se snáší?
14. sep 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj l1u1c1i - tak držím palečky ať druhé IUI vyjde, a čím jsi stimulovala na to první IUI? ohledně zkušeností ti já neporadím, žádné ještě nemám, ale budou mě zajímat ty tvoje, protože budu také stimulovat injekcema. - tak zapomeň informovat
14. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata tak mam skvelu spravu - 2 zrele foliky na pravo 23 a 19 cm a asi zajtra alebo pozajtra iui este mi budu volat podla krvi:slight_smile:
14. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell to je super drzím ti palce :slight_smile:, ja som si dnes robila test a uz tam ciarka nebola :( takze nic z toho :(
14. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pro petronelu- při první stimulaci jsem měla FOSTIMON.

Dr. u Apolináře mi řekla, že každá žena reaguje na jiný hormon jinak, takže to zkouší měnit a uvidíme.
14. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - super zpráva, doufám že budou následovat další od moniky, kajky a kaciatka

alienka - to mě mrzí, ale jestli tam byl nějaký ten náznad, myslíš že už je to ztracené, snad budou mít pro tebe ve středu dobré zprávy

lumcag - co je s tebou? PC stále nefunguje? a co ta tvoje mrcha dorazila?
14. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka netusim ale je mi na figu - tak som dufala
14. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok