• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
a este ako na potvoru kam sa clovek pozrie su same tehulky alebo bábetka ktoré sú také krásne. vtedy je to tazké
14. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i - ten FOSTIMOL to jsou také injekce, že? a jak se cítím, už máš v sobě dvě (nebo tři dávky) nějaká změny pociťujěš?
14. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - úplně chápu o čem mluvíš, já žiju v Praze a tady je hotový babyboom, denně potkává takových těhulí. ale my se taky dočkáme, drž se
14. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka - ja viem ze hej - len keby to tak dlho netrvalo :D
14. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - jo a aby jsi nám nepraskla 19 a 23 CENTIMETRŮ to je síla, tem clomid teda zabral :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahaha mm samozrejme :grinning: :grinning: ty ako petronela este dnes beries poslednu tabletku alebo dnes si prvy den bez?? :wink:
14. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - dnes v poledne poslední, tak tě doháním, ty půjdeš v úterý (středu) na IUI a já to konečně dostanu - URČITĚ nám to vyjde
14. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka, vydrz na krv. Kedy ides?
INak dnes som sa tam rozpravala s jednou babu, a ta mi hovorila ze laparoskopiu robia len pred ivf a ze dokonca ta neuspia uplne a ze sa na to mozes pozerat na monitore ako tam v tebe s tou kamerou sachuju...je to mozne? :confused:
14. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela tak to ma musis dohnat, ja to uz vidim :grinning: no som zvedava co mi povedia ked mi budu volat lebo dr vravela ze ak sa z krvi ukaze ze ovulka nastava bez injekcie hcg tak iui zajtra a ked bude treba injekciu tak asi mam prist zajtra na kontrolu alebo co...neviem, injekciu mam doma v chladnicke a dufam, ze ju treba nebude lebo inak sa budem doma hrat na doktora :grinning:
14. sep 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - tak to teda držím palečky, ať dorazí ovulka bez injekce, já myslela že tyto injekce se píchají do zadku, tak by jsi si ji bodla ty? - kdyby bylo nejhůř
14. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - alienka, jde na krev ve středu, snad ještě není vše ztraceno - držím palečky
14. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petrinela, no mne povedala sestricka ze si to mam pichnut do sadla na bruchu:slight_smile: mam k tomu taku kratku ihlu :wink:
14. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - tak snad to nebude zapotřebí a ovulka dorazí, držím palečky
14. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, dakujem, dufam aj ja ze to bude same bez pomoci :wink: dalsia vec je ze aspon nebudem spekulovat, ci mam este hcg v krvi ked sa budem chciet testnut :wink:
14. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - to je pravda, budeš mít alepoň jistotu, že ty dvě // které na tom testu budou, nejsou ovliněny pregnylem. v kolik ti má dnes volat ten dr.?
14. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak v stredu idem tak uvidime :slight_smile:, ak sa nepodari tak mam ist 3 až 5 DC na vysetrenia ohladom toho preco sa nedari tak som zvedava co to bude obnášať
14. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - a koliká IUI to bylo?
14. sep 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, ja neviem, zvyknu volavat tak okolo 11tej :sweat_smile:
14. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka to bolo moje prve IUI a robili mi to len preto lebo môj stary gynekolog mi nasadil clostylbegit a duphaston a vobec nesledoval ci mi to pomaha a kedze som upréstred liečby zmenila gynekologa tak ten povedal ze ked uz som rozstimulovana testy sa robit nedaju tak to aspon vyuzijeme tak ze pojdem na IUI. Takze tak.
14. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..musela som vás kuknúť, lebo sa mi marilo, že tu by mali byť nejaké správy...tak nejaké sú a nejaké ešte len čakáme :wink:

Ell..to je skvelá správa..budem ti držať palôce aby ti to vyšlo...krásne folikuli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Alienka..mrzí mato, test zase len / :frowning2: ale krvička je najdôležitejšia...ešte stále to môže výsť :wink:

Petronela..ešte berieš tie tabletky na M?kedy to má asi tak doraziť, v sterdu?
14. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - dnes v poledne beru poslední prášek, a pak to úterý nebo středa by měla být reálná
14. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde pak všechny jste?

kajka + monika jak pak jste dopadly? ell to tu ráno odstartovala dobrou zprávou, tak by jste v tom mohly pokračovat, šup šup
14. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - a jak jsi vlastně dopadla ty, co ta mykóza - už je to úplně O.K. bude tedy IUI?
14. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ahojte, este mi nevolali tak napatie stupa :grinning:
14. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak jsem teď byla na injekci (stimulace MERIONAL) a když mi to sestra píchla, tak se mi udělalo slabo a omdlela jsem. Tak je mi blbě a nevím čím to je?
14. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mas nizky tlak? lebo ja ani a uz tiez som sa takto par krat "vykotila" :wink: Oddychni si a pospi si bude to ok.
14. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l1u1c1i - ell má pravdu, mě když píchali vyvolávačku, tak mi sestra taky řekla ať si raději lehnu, protože nám taky nízký tlak, abych sebou nesekla. tak že je fakt možné že to mohlo být tím tlakem - i to počasí tomu nasvědčuje. a jsi alespoň doma, nebo jsi musela do práce? opatruj se a dej si kafe nebo panáka

ell - a co ty stále nevolali - ty tě ale napínají
14. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro...tak budem na teba myslieť nech konečne príde :wink:

Ell...dávajú si na čas :unamused:

l1u1c1i...no môže to byť naozaj nízkym tlakom... :confused:
14. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočulky moje..
Ell super správa!! Myslím na Vás a držím palčeky!!!

Alienka - ja mám v paneláku na každom jednom poschodí ävrátane nášho) malé mimi a jedna suseda je tehotná... Presne viem aké to je, ale neboj! Treba sa postaviť opäť na nohy a bojovať! my to zvládneme!!!!

l1u1c1i - kam že si máš tu injekciu pichnúť? au....

petronelka - držím palčeky ako keždej babuche tu... :wink:

No a teraz ja....
Dúfam, že moja správa je dosť pozitívna :wink:
na sone nebolo nejprv nič vidno... ale potom sa nám ukázal žĺtkový vačok... ale to ešte nič neznamená... Krv mi doki zobral, ale povedal, že ešte ani tá nemusí nič ukázať lebo je to ešte skoro. Vraj prvých 10 dní je HCG iba od 0 do 10. Takže ak tam aj dnes ešte nič nie nič to vraj neznamená. Sliznica bola narastená o 11,1 mm (? asi...) a vraj to vyzerá, že je pripravená na tehotenstvo, ale nechcel to zariecť a nechcel ma zbytočne vystaviť tešeniu, že keby náhodou. Tak mám pred sebou ďališe 4 dni čakania a v piatok som u neho zasa o 7 ráno na sono, kde už dačo bude (teda malo by byť) vidno. A dnes som 31 DC a po MS zatiaľ ani stopy. Tak snáď ro dobre dopadne. Na tie kŕče mi dal vitaním Magnesium ale ani v jednej lekárni z 5 ho nemali. Teda ten čo potrebujem. Tak tu pri dome mi ho objednajú a zajtra ho mám....
I napriek tomu, že čím Ďalej tým viac som presvedčená, že je to tam, chodím na wc s takou malou dušičkou a skúmam papier... až komická si prídem :grinning: :grinning: :grinning:
A ešte jedna vec, už včera mi začalo byť zle a dnes v tom len pokračujem... Dúfam len, že si to nenahováram.... :sunglasses:
Bojím sa zatiaľ stále lebo môj cyklus má aj 36 DC.. takže ak do piatka rána MS nedorazí je jasné, že na monitore uvdím to čo som tam dnes márne hľadala...
14. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR ZPRÁVA
- držím moc moc palečky, aby mrcha nedorazila a v pátek aby jsi si byla už na 100% jistá - moc moc gratuluji
14. sep 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok