• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
monika - a kdy budou výsledky krve?
14. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mali by byť tak okol 15-tej hodiny. väčšinou tak byvaju.. snad mi budu volat...
14. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeee monika to su super spravy, vidim ze vsetky chodite aj na sono aj na krv. Ale mne povedali iba na krv hm... teším sa s tebou a silno presilno drzim palce. Ja mam tiez krce take ako na kramy tak ktovie....
14. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A DAKUJEM MOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Čo sa mrchy týka vravím.. zatiaľ ani stopy. a to je fajn, lebo už by so ju podľa mňa cítila... no necháme sa prekvapiť... :wink:
A ďakujem EšTE 10000000 krát!!!
14. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - mrcha nedorazí, já si ji užiji za tebe - platí :grinning:
14. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka aj tak to sono bolo o ničom dnes.. asi vie dr prečo ti ho neurobil zatiaľ :wink:
a čo sa tých krcov tyka ja mam praveže úplne ine ako na kramy.. toto su take ako keby mi niekto vnutornosti trhal... úplne iné ako na krámy a na pravej strane ich mam vylucne... no dnes aj v strede... ale aj moja mamina mi vcera pisala ze ked bola s nami tehu tak mala to iste... :wink:
14. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak to je dobre znamenie, to by bolo super. Ja idem az v stredu tak do vtedy ma tu hadam pepka klepne od netrpezlivosti :slight_smile: drž sa
14. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zdochnem, este nevolali, poobede zavolam ja ak sa neozvu...monika supeeeeeeeeer!!!
14. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - vydrž - na dobré zprávy se vyplatí počkat, budeš ještě testovat?
14. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - po obědě už je - VOLEJ
14. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - drzim palce ved tam zavolaj aj sama :slight_smile:

petronelka uz nie sklamania uz bolo dost musim sa len niecim stale zamestnat aby som nato nemyslela ale neviem cim :slight_smile:
14. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - v první řadě to nechce mít žádný testík po ruce - a zakázat si vstup do lékárny :grinning: a zaměstnat se můžeš třeba pokecem a náma, no ne?
14. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka al mne dnes este nemusi nic ukazat a tak ide az v piatok. tak nakoniec ma mozno predbehnes dobrou správou :wink: čo samozrejme veľmi prajem..

Peti - a stačia ti krámy sama za seba.. By si si pirkladala ešte aj moje? take bosleti mat? :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak petronelka :slight_smile: teraz som v praci a potom domov za manzelom a za net lebo som strasne zvedava ako dopadli ostatne :slight_smile:
14. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky pondelkove babulky!!
Predovsketkym ell gratulujem k tym dvom krasnym folikom. Konecne sa to niekde k lepsiemu pohlo!!
alienka- som :trocha /viac ako trocha/ sklamana, ze pasik nebol vyraznejsi, nuz co sa da robit...uz len krv to moze zmenit. Vcera som bola uplne nadsena, ked si pisala, ze druha ciarka je tam aj ked slaba. Normalne som mala vecer happy pocit.

monika- tiez drzim palceky
uz len 2hod a budes mat vysledky z krvi? Dobre som pochopila, alebo musis cakat na piatok?

:slight_smile:
14. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - dobre si pochopila.. o 15 by mi mali volat. ak nezavolaju napisem sestricke sms, ze ako.. a v piatok idem opäť bo dnes nebolo riadne nič vidieť..len malinký žltkový vačok...
14. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ako kajka nemala si ist dnes na krv?
14. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pro petronelu - jsem v práci. Už je to lepší. Asi to bylo tím nízkým tlakem. :frowning2:
14. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mam dnes len pozitivne spravy. Vysledky na chlamidie dopadli negativne, IUI sme s dr. zrusili, zlte teliesko je tam kde ma byt a sliznica dost vysoko.../dnes 25dc/ Vysledky krvi budu po 15hod. A zajtra mame pokec s koordinatorkou na IVF uz v dalsom cykle t.j. o par dni!!! Ms.. by mala dorazit tak asi v piatok? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super.. same dobre spravy dnes. dufam, teda ze to tak bude aj pokracovat!!!!
14. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka teraz som zmetena nemala si ist dnes na krv po IUI?
14. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volam tam ale na recepcii je uz len odkazovac a na druhom cisle mi nik neberie:( kurnik sopa taketo nervy :angry:
14. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell skusaj dalej tak hadam ti tam dvihnu
14. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok takze mam zajtra prist o 7:30 takze este nie zajtra iui
14. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka- ano, bola som na sone Pred chvilkou /aj tebe/ som o tom pisala :slight_smile:
14. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze cakaju na prirodzenu ovulku a zajtra uz budem vediet na sto pro kedy :wink:
14. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze este nic nie je stratene nie? len zato ze uz mas pohovor s koordinatorkou ked stale mozes byt tehotna nie?
Kajka, dobre spravy pre teba, tesim sa!!!!
alienka- ja som presviedcala dokiho, ze tehu nie som :grinning: :grinning: :grinning: a on mi aj veril!!!
14. sep 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka nic nie je stratene - mozno budes prekvapena
14. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok