• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte,
ma niektora z vas skusenosti s darcovskymi spermiami na IUI? Robi sa to?
14. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babušky zatiaľ vas opustam.. ideme varit bo hladna som ako vlk... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
papa zatial
a moooooooooooooooooc sržím palčeky všetkým čo na niečo čakajú.. myslím teraz výsledky.. :wink:
14. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monikaááááááááááááá..tak toto vyzerá naozaj slubne..sa tešíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no ale ty sa dnes o 15.0h dozvieš či si tehu nie, z krvičky? a tvoju mrchu daj Petke aby si to pekne podelili a každá sa tešili z úspechu...silno vám držím palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kajka..no a ty teda ko? si tehu či nie si? som z tvojho písania trošku mimo, tak prepáč ale držím ti place :slight_smile: :slight_smile:

Ell...vydrž to už nejako alebo tam volaj kým to nevzdajú a nezdvihnú ti :wink:
14. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - to vypadá slibně, že čekájí na přirozenou ovulku, tak zítra budeš moudřejší - ale už se to konečně pohnulo

kajka + monika - jsem napnutá a těším se na vaše výsledky - v 15:00 odcházím z práce, tak že si budu muset na ty DOBRÉ ZPRAVY počkat na večer (na doma)

jo a jinak jsem mluvila s Lumcag (stále má rozbitý počítač) a mrchu stále nedostala - byla minulý týden na vyvolávačce a nic, doufám že nepůjde v mojich šlépějích
14. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - brala bych klidně i tu tvoji mrchu (i tu bolest) hlavně ať už přijde :angry: :angry: :angry:
14. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pet - tak ja ti pekne krásne darujem teda :wink:

cisielko - uvidíme. dr povedal, že to múžno ešte nič neukáže ani v krvi... vraj je ešte skoro, ale tak skúšame.. uvidíme... :wink:
14. sep 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja budem kukať, že ako si teda dopadla :wink:
14. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže zatiaľ nič moc. v krvi nebolo nič, no mám ďalej užívať ten duphastona v piatok uvidíme definitívne...
14. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika...nič nieje stratené...uvidíme v piatok..držím silno palce :wink:
14. sep 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem.. idem papkať... papa zatial... bojim sa!
14. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika- určitě to vyšlo - držím palečky, v pátek budou mít pro tebe určitě samé dobré zprávy - hezky bašti duphaston a vše bude O.k.

holčiny jaký je rozdíl mezi duphastone u utrogestanem?

kajka - a co ty jak dopadla krev?
14. sep 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelkamyslim ze tam nie je rozdiel neviem, som velmi zvedava na kajku
14. sep 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte petronela,alienka,ell,monika....- moj krvny test bol negativny :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: Takze hlavu hore a startujeme znova!!! :slight_smile:
14. sep 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: och to mi je ľúto tak nabudúce to isto vyjde
14. sep 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kaja povedali ti ze je to definitívne? už nemáš isť na krv?
14. sep 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - to mě mrzí, jsi úžasně silná žena, zvládáš to obdivuhodně - držím palečky ať to příští cyklus vyjde - bude to tedy IVF?
14. sep 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti- ano,dufam, ze IVF vyjde. Pred hod. mi zmenili termin konzultacie na stredu.....

alienka-krvny test je definitivny, tam nie je co riesit.

Ratala som s tym, tak to aj tak beriem... ale potesilo by, ak by z motyky vystrelilo, nie??
14. sep 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky, boze neviem sa dostat z telefonu cele poobedie :angry: tak zajtra 7:30 idem naklusat a dufam, ze mi povedia ze v stredu iui :wink: vsak hadam len nenechaju tie dva foliky rast este viac...myslim, ze 23 a 19 je celkom dost...
Kajka, to ma mrzi...ale klobuk dolu pred tvojou pozitivnou energiou a sebamotivaciou...drzim palce a urcite to vyjde
Petronela, rozdiel medzi duphastonom a utrogestanom je len ten, ze duphaston je umely progesteron (dydrogesteron) a utros je prirodzeny. ale ucinok by mal byt rovnaky pokial viem :slight_smile:
14. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, ty sa mas ako? :wink:
14. sep 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dahra, ano iui so robi aj s darcovskymi ale detaily o tom neovladam zial :sweat_smile:
14. sep 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dahra
ako ti prisli na endometriozu? Ty si uz absolvovala IVF s vlastnymi spermiami, alebo su nepouzitelne? ak nie je problem napis... :slight_smile:

info darcovske spermie:
Pri závažnejších poruchách mužskej plodnosti, to znamená v prípadoch, kedy nemožno použiť spermie partnera, je možné použiť darcovské spermie zo spermobanky. Na oplodnenie vajíčka sa teda použijú spermie iného muža, ktorého totožnosť zostáva pre príjemcov anonymná. Darcovia spermií sú mladí zdraví muži do 35 rokov, ktorí sú pred zaradením do spermiobanky kompletne zdravotne vyšetrení vrátane testov na HIV, syfilis, hepatitídy a genetických testov.
Uvedenú metódu využívame vtedy, keď pár nesúhlasí s oplodnením jednou z metód asistovanej reprodukcie
14. sep 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell- nech ti teda zajtra aj pozru na foliky ked tam budes, myslim ze su dost velke, aby s nimi nieco robili. Hlavne ten 23mm a ten druhy zajtra bude tiez väcsi... myslim, ze zajtra by bola iui idealna.. Ved si cakala dost dlho kym zacali priberat-rast tak nech to pekne a presne naplanuju!! :slight_smile: :slight_smile:
14. sep 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka, no dufam ze mi zajtra povedia ze mam nabehnut na iui ..ale vsak aspon aj ten druhy podrastie hadam do zajtra :wink: krmim ich dostatocne :grinning: budu mi robit zase krv a poda toho myslim rozhodnu ci treba pregnyl alebo nie
14. sep 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - ty už jsi na jednom IVF byla, že?

ell - těším se s tebou, do zítra folíci určitě ještě porostou, ale i tak 23 mm je super. a středeční IUI je snad 100%
14. sep 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, ja mam za sebou len 1x IuI a teraz pojdem ak bude vsetko ok na prve IVF.
Na druhe IUI som odmietla ist koli nizkej uspesnodti a vysokemu veku.... :slight_smile:
14. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela dufaaaaaaaaaam :wink: boze a tie stresy kym mi zas budu volat!!!! ja som sa len bala ze mi zle rozumeli ked som im moje cislo diktovala po francuzsky... :grinning:
14. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa hlasim :slight_smile:
ell, tesim sa :dizzy_face:
petronelka, snad uz ta mrcha konecne dorazi :wink:
kajka, mrzi ma to :frowning2: ale verim, ze to ivf vyjde...
monika, zacala si to super spravickou, tak dufam, ze to dobre dopadne :slight_smile:
ja som dnes bola na sono, reakcia vajecnikov na clostil zatial nic moc, aj ked na jednom by to vraj mohlo este dorast. mam prist zasa vo stvrtok. co sa tyka choroby (petronelka, nebola to mykoza, len nejaka svina virus), zda sa to byt v podstate ok, dr povedal, ze sa dohodneme podla toho ako sa budem citit, ze riziko tam je jedine to, ze ak nebudem ok, nemusi sa to podarit. takze zatial ma stale sleduju a aktualne sa rozhodneme.
14. sep 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...niečo na spestrenie.. ak chcete kuknite... Prihlasovacie meno aj heslo su filip... (ten prvý album s názvom filip :wink: )
papapa idem pozerat tv... cmuky!!!

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/
14. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka aj moj krvny test nic neukazal ale to este nic neznamena...
14. sep 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - a nezvýšila ti taky dávku stimulace (jako ell)?
14. sep 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok