IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
kaciatko81
14. sep 2009
petronela, nie... brala som clostil 3-7dc, dnes som 9dc. uvidime, co bude vo stvrtok 🙂
cisielko
14. sep 2009
Kajka...je mi to ľúto, žeto nevyšlo...IUI má celkovo strašne malú úspešnosť a to je to čoho sa aj ja bojím..ale ak to budem aspoň z polovice zvládať tak ako ty tak budem dobrá... 😉

Elll.tak dúfam, žeťa zajtra už nebudú naťahovať a v stredu pôjdeš na IUI...budem silno držať palce...a ja ako sa mám? celkom fajn..mňa čakajú v piatok ďaľšie vyšetrenia v Helisoe a výseldky z prvých testov..tak ja asi tak ďakujem za opýtanie 😉

Kačiatko..vyzerá to celkom slubne... 😉
ell
14. sep 2009
cisielko, diky ...vsak totok...to natahovanie je na dve veci,...cim dlhsie to trva tym dlhsie clovek spekluluje, vymusla, premysla nad blbostami 😉 a ake presne testy ti budu robit?
cisielko
14. sep 2009
ell...no budú mi robiť UTZ a brať znova krv na horm.profil..toto mi robili aj min.týždeň..doki mi to vysvetlila tak, že chce vidieť ako mi prebieha cyklus..a manželovi robili SPR tak na tie výseldky som strašne zvedavá 😉
ell
14. sep 2009
cisielko tak nam potom daj vediet ako si dopadla! 😉 ja uz pomaly zapsavam, toto ranne vstavanie nie je na mna 😉 budem vas informovat ako som dopadla rano hned ako z tade vypadnem 😉
cisielko
14. sep 2009
Ell... drž sa a verím, že streda bude tvoj deň...dobrú noc 🙂
kajka39
14. sep 2009
cisielko drz sa ved ste len na zaciatku a pod velmi dobrym dohladom dr.Gatovej. Urcite sa vam to zadari, aspon podla statistiky by sa to uz konecne niektorej v blizkej buducnosti malo!! Drzim palceky!

Ja verim, ze by sa nam mozno casom zadarilo aj prirodzene, ale ked ten cas tak velmi rychlo leti... takze cas ma tlaci k IVF nic viac 🙂 🙂 Tiez mam zatial dobre vsetky vysledky...... 😉
akatka
15. sep 2009
Dobre ranko dievcata 🙂
Meriate si niektora z vas BT? Moze ovlyvnit Utrogestan nejak BT?

DIK
petronela82
15. sep 2009
ahojky holčiny

akatka - určitě, utrouš je progesteron a zen zvyšuje bazální teplotu, ty jsi po IUI?

ell - myslím na tebe, tak co bude to středa?
petronela82
15. sep 2009
ell - ty nás ale napínáš - šup šup - jak jsi dopadla, vůbec nemůžu pracovat, protože pořád lezu na "koníka" zda už jsi nenapsala, a stále nic
ell
15. sep 2009
Ahojteee! Dakujem ze na mna tak myslite.tiez som nevydrzala a pisem z mobilu😉 takze folikuly narastli, ten vacsi ma 3cm a endometrium 7,5 co je vraj super takze ak sa dnes z krvi ukaze ovulka tak zajtra a ak nie tak zajtra picham pregnyl a v piatok iui🙂 takze zase cakat na krv kym zavolaju🙂)) inak dnes ma primarka pozerala🙂) vy ako?
petronela82
15. sep 2009
ell - super super super, ovulka určitě bude i bez pregnylu, a zítra IUI, moc ti to přeju, u mě zatím nic, ráno jsem měřila bazálku a ta je stále přes 37 stpňů, tak že je to O.k. nejprve my musí poklesnout teplota (abych poznala že progesterony přestaly působit) do pátku to musí přijít
ell
15. sep 2009
Petronela, no dufam, ze bude co by znamenalo iui zajtra ale zase musim cakat na ten sprosty telefonat 😉 ale zistila som ze aj setricky hovoria po anglicky takze chvalabohu aspon som si ista ze maju spravne cislo 😃 Hm zda sa ze tvoja bazalka sa drzi vysoko ale urcite do piatku dorazi 😉
Cisielko, Kajka, Akatka, ako vy?
petronela82
15. sep 2009
ell - a kdyby budou volat zase okolo poledního?
ell
15. sep 2009
No mali by mi volat tak do 14h ...neviem ako to maju ale raz volali uz o 1😇0, raz okolo 12h a vcera az tak neskor...boze vsaknech sa to spusti same nech nepuknem 😃
ell
15. sep 2009
Petronela, je aj u vas sviatok dnes? Nie, vsak? 😉 Tak aspon som neni sama kto trci v robote 😃
petronela82
15. sep 2009
ell - ne ne češi dnes nemají svátek, ale my máme svátek 28.9. - (sv. Václav - den české státnosti) a co dnes slaví slováci?
ell
15. sep 2009
My slavime Sedembolestnu Pannu Mariu - patronku Slovenska 😉 ale ja neslavim, lebo belgicania neslavia. My budeme slavit az 2.11. a 11.11. dovtedy nic :-|
petronela82
15. sep 2009
ell - tak to si ještě počkáš, ale my už jsme tady všechny zvyklé čekat 😃 😃

proto tady taky asi nikdo není, viď. Všichni mají volno a ještě pospávají, jen my musíme makat 😞
ell
15. sep 2009
no to teda 😃 ja najma teraz na ten blby telefonat. Ak sa tam zajtra zase musim pobrat tak ma slahne...dufam, ze nie...preboha uz nech je ovulka 😃 no presne a preto tu nik neni lebo vyspavaju - sup sup dievcata vstavameeeeee 😃 😃 😃
petronela82
15. sep 2009
přesně tak holčiny - VSTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁVAT

- chceme novinky, ell určitě to bude O.K. a vše půjde i bez pragnylu, nepřála bych ti aby jsi si ještě musela píchat injekci, hele jak oni vůbec z té krve poznají kdy přijde ovulka - a jestli vůbec sama spontálně dorazí?
ell
15. sep 2009
Petronela ono nejak to vedia podla hladiny hormonov ako stupa a vedia na akej hladine ma byt LH ked je ovulka takze podla mna tak nejak to zistuju. Resp. LH ma najeku vrcholnu hodnotu a kratko po nej je ovulka.
A videla som v PC ako maju take grafy ze ako sa dviha moja hormonalna hladina - celkom zaujimave som tak tak na pol oka pozerala 😉 Primarka povedala, ze podla uzv sa jej zda ze pride ovulka sama, a ze ak to krv portvdi tak na nu pockame, co bude najneskor zajtra podla velkosti folika a ked nie tak injekcia....
petronela82
15. sep 2009
ell - injekce nebude, určitě to půjde samo - už aby ti zavolali - držím palečky
ell
15. sep 2009
no presne, nech uz volaju 🙂 Petronela a ty po tom ako dostanes tak este musis ist na nejaku kontrolu alebo si zacnes rovno pichat tu stimulku?
petronela82
15. sep 2009
ell - 3DC mám přijít s tím že mi stestra tu první injekci píchne, a ukáže mi jak se s tím perem pracuje, tak se tam nasvavují hodnoty (abych si toho nepíchala málo, nebo hodně) a pak možná půjdu ještě jednou na HyCoSy (7-11DC) protže už je to skoro půl roku co my tu průchodnost vaječníků dělaly, tak jestli se tam neudělaly nějaké cysty - pro jistotu, aby to IUI nebylo zbytečné
ell
15. sep 2009
Takze stimulku budes mat 3-7 den?
petronela82
15. sep 2009
ell - to nevím, podle toho jak asi budu reagovat, to mě Dr. neřekl, jen řekl ať přijdu 3DC a že začneme, jen si ještě vzpomínám (ono je to taky skoro půl roku) že říkal že si nejprve budu píchat obden, a kdybych nezareagovala, tak zvýšíme dávku a budu si píchat každý den, no oni ty injekce budou asi mnohem silnější než ty prášky
ell
15. sep 2009
aha no tak uvidis ako zareagujes. drzim palce aby stacili mensie davky!
petronela82
15. sep 2009
ell - hlavně abych už začala, aby se mi ty injekce doma v lednici nezkazily 😃 😃 😃
ell
15. sep 2009
😃 inak akurat volali - boze to je nekonecne, tak zajtra rano este krv a vidim to teda na iui v piatok....no co uz :-N takze sa zajtra rano zase nevyspim....

Začni písať odpoveď...

Odošli