• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahoj ell :slight_smile:
16. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka kaciatko81 :slight_smile:
budem volat okolo tretej :slight_smile:
16. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, okolo ktoreho dc ste boli na iui?
16. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - až ve tři hodiny, ty nás ale budeš napínat, hlavně aby pro tebe měly dobré zprávy - držím palečky
16. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - já ještě na IUI nebyla - takže já neporadím
16. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Akatka..držím palce aby to vyšlo :wink: :wink: :wink:

Ell...netrpezlivo čakám ako dnes odpadneš..už aby to bolo a ty si mohla byť naozaj cez víkend tehu :wink: :wink: :wink:

Petronela...netrpezlivo stebou čakám na M :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som merala BT...pršila mi M a okamžite teplota klesla :wink: tak držím palcuch nech klesne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Alienka...silno držím palce aby krvička dopadla šťastne :wink:

Kajka...som zvedavá ako dopadneš a čo ti povedia ohladne IVF...si silná čo je úplne úžasné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kačiatko...ja som ešte nebola na IUI ale predpokladám, že okolo polovice..ono to záleží od toho aké veľké máš folikuli :wink:
16. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata,
píšu v rychlosti, protože u nás za chvíli budou chodit veterináři.
Píšu z práce, doma mi PC nejde.

KAJKO,
ahoj chceš pozitivní zprávy...?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: KONEČNĚ DORAZILA MS :wink:
( jinak 14.9.měl být můj další cyklus MS, takže po vyvolávačce to vyšlo docela přesně :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

PETRONEL
a co ty?

ELL,
ahoj, taky tě zdravím a držím palečky

MONI,
pátek je za dveřmi. TO MUSÍ VYJÍT :wink:

ALIENKO
držím palečky. Monča s tebou....holky máte to v rukávě :wink:
16. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ze to zavisi od folikulov... len sa tak pytam, ze co je taka norma, ze kedy su asi narastene :grinning:
16. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko...čo ja viem, tak rastú asi tak1,5-2mm za deň..ja som mala na 12Dc 17mm a na 13 Dc 19mm...asi takto nejak to rastie..takže čakaj to neja takto...a norma je asi 22-23mm aspoň sa mi tak marí :astonished:
16. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, dakujem :slight_smile:
16. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag - zdravím, super zpráva že mrcha dorazila, tak co bude dál?

kaciatko - cisielko má pravdu folíci rostou v průměru tak 1,5 až 2 mm za jeden den, ale může se stát že na stimulku dost dobře nezareaguješ a bude to trvat déle - o tom ví své Ell.
16. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dibré ránko...

Všetkým vám držkám palčeky moc, moc, moc, moc!!!!!

ja osm sa včera sťažovala, že ma prestávajú bolieť prsia a nemám kyselinu už a večer sa objavila troška a prsia ma v noci tak boleli, že som sa na tú bolesť asi tri krát zobudila... a dnes mi je príšerne zle.... fuuha... po MS zatiaľ stále ani stopy... juj....

A mám novinku.. ak to nevyjde ideme do normálneho centra budúcu stredu na konzultáciu a tam by sme podstúpili také IUI aké sa má podstupovať :wink:
16. sep 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - určitě to nebude za potřebí - věřím že vám to vyšlo - vše tomu nasvědčuje, mrcha už by přišla, kdyby to nevyšlo, nebo ještě nemeškáš? zítra jdeš jen na sono, nebo i na krev? už to budeš vědět na 100% ?
16. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vyzera dobre monika :slight_smile: mna zas vzdy pred MS boleli prsia hlavne bradavky a teraz nic ako na schval len to brucho. a verim ze ti to vyslo :slight_smile:
16. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - co pak ty chceš aby dorazila mrcha? to je dobře že nemáš před-menstruační přízkany.
16. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - mrcha mi mešká, al eu mňa je to normálne. Zatiaľ najdlhší cyklus som mala 36 dní.. a to tri mesiace po sebe.. teraz som 33 DC, takže ešte mám teoreticky čas...
Na sono a krv idem až v piatok.. čiže ešte dva dni...

alienka . ved to, že mňa pred MS bolia len bradavky a tak silno, že sa ich ani dotknúť nemôžem. Teraz ma bolia celé prsia a bradavky vôbec... a dnes mi je straaaaaaašne zle už od rána...
a na tie bolesti od brucha skús tie vytanímy čo mám v albume Kedy to už príde.. kuk tam... mám ich tam vyfotené... ten Magnesium to je. Mne to doki dal, že to na to pomáha... :wink:
Stojí to okolo 7-8 €
16. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOnika, drzim palce!!!!!
Kaciatko, iui sa robi podlsa toho ake mas foliky a aku mas hormonalnu hladinu a sliznicu. Ja mam napr. 2 foliky, jeden okolo 19mm a druhy okolo 30mm a stale cakam na ovulku z krvi. Inak keby sa to ratalo normalne tak som uz 29dc ale ak to ratam odkedy mi zabrala stimulka tak to vychadza ze som 13 dc...Sliznica by mala byt vyssia ako 6,5-7mm ale dr vravela, ze moze byt tehorenstvo uz pri 6,2mm
16. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a este k tomu rastu - mne ten jeden narastol za den o 4mm :confused:
16. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robila som test... nič.... :angry:
16. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - tak až v pátek, já myslela uže už zítra, a co nemyslala jsi na to že by jsi zkusila testík?
16. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika...jáj to vyzerá naozaj nádejne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ako vidím tak si sa ja testla..a robila si si ho z ranného moču ten test?

Ell.ešte nevolali?asi nie čo?
16. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som robila test a nič tam nie je.. a jedna kočka mala tak isto 3.9. ovulku a už jej je na teste vidno //....
:frowning2:
16. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, este nie...boze normalne som ako na ihlach...ja nie som kludas ani normalne ked sa nic nedeje a nieto este v takejto situacii :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika...teraz je teraz ale bolo to z ranného moču, že si len teraz vstala nič nepila a tak?

Ell..vydrž, oni zavolajú neboj..už čoskoro :wink:
16. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - vydrž, musí být trpělivá, teď se zatím rozhoduje o tom zda IUI bude ve čtvrtek nebo až v pátek, co budeš dělat a budeš čekat na výsletky zda jsi nebo nejsi těhu - to teprve budou nervíky - DRŽ SE
16. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko nie.. už som papala čoko sušienky s mliekom..
a teraz som si všimla, že to je divné, ale ten test asi nie je dobrý...
Na krabičke je, že T negatívny a T C pozitívny... No ja mám čiarku pri C
a o tom tam nič nie je... hm.. :angry:
16. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell držím s tebou.... moc moc moc....
16. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika...tak...zoebr me si to takto..máš tehu príznaky, bolia ťa viac menej prsia..no a test...nerobila si si ho z prvého ranného moču kedy je HCg najvyšie, takže je úplne možné, že je na test ešte skoro...nezúfaj a ak je chybný choď kúpiť nový :wink:
16. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - šup do lékárny pro nový testík

T - negativní ( / )
TC - pozivtní ( // )
C - neplatný test
16. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm Monika a neznamena T akoze testovacie okienko a C akoze control - kontrolne? Dakujem za podporu vsetkym. Tipujem, ze este take 2 hodky sa tu poskvarim vo vlastnej stave kym zavolaju, ale presne ako hovori Petronela, o 2 tyzdne to bude peklo!
16. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok