• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
pôjdem kúpiť nový.. budem v tej lekárni vyzerať jak dilino... :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika utekaj!!! a rychle daj vediet :wink: drzim palce!
16. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Mon..prečo by si mala vyzerať ako dilino?

Ell..ale bude to dtáť zato
16. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - ať si každý trhne nohou, tohle je důležitě, ať se na tebe koukají jak chtějí,
čekáme na ty DOBRÉ ZPRÁVY
16. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz pozeram aj ten test co som robila minulý týžden a tam je to tak isto.. ale tak to je ten istý test.. tá istá značka.. už ho nekúúpim.. fujj...
Wonam secret "BABY".... fuj..
ale podla mna na krabičke majú chybu.. lebo na druhej znacke testu je C / negatívne... tak teraz neviem...
16. sep 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tento mesiac robila tolko testov ako nikdy a nic :( tak mi ostava len cakat. Ja nechcem MS ale to brucho :( a testy biele a ziadne iné príznaky
16. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - já si kupuju mamatest

http://www.gsklub.cz/products/5792-gs-mamatest-

a na něm "C" - znamené neplatný test, prostě to zkus znovu
16. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, velmi drzim palce :slight_smile:
ell, ty nestresuj, tym nicomu nepomozes... a vysledok neovplyvnis :wink:
16. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa rozhodla.. nebudem to testovať.. užívam si práznaky, ktoré sú viac ako silné... a počkám si do piatka. ved su to len dva dni... zbytočne by som bola v strese keby mi ďalší test ukázal len /..
no nie...?

peti tu nemajú mamatest v tejto lekárni a keďže som na PN moc po lekárňach behať nechcem.. a doki mi nariadil kľud. tak asi kašlem na to.. čo vy na to?
16. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj práznaky aj príznaky....... :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko ano ano mas pravdu snazim sa sustredit na pracu :wink: aj ked vidite, ako to sustredenie vyzera lebo som tu viac s vami :grinning:
16. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej monika nechaj testy tak radsej :slight_smile:, škoda že ja nemam žiadne priznaky aby som monhla aspon dufat
16. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell ale nám to nevadí že si tu s nami.. :grinning:
my sme len radi.... cmuk

alienka ale ja už ani nedúfam.. ja osm pripravená ma mrchu a keď mi dr povie že aha tu to je budúce mimi tak budem šťastná prešťastná... :wink:
16. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - ale nemáš ani před-menstruační příznaky - to je dobré a ty těhotenské každá holčina nemá

monika - máš pravdu, buď v klidu užívej si těhu příznaků a za ušetřené penízky si kup velkou čokoládu na nervíky

ell - my jsme taky velmi soustředěný na práci :grinning: :grinning: :grinning: to je vidět, kdyby to viděl šéf.
16. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka praveze mam uz od piatka ma boli v podbrusku tak nepravidelne ako na MS

ja som si kupila aj testíky aj veľkú čokoladu na nervy :D :D

ell to je len dobre ze si tu :slight_smile:, ja tiez pisem z prace a neviem sa sustredid
16. sep 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - vedla postele v nocnom stoliku mam dve veľke milky, ale akosi na ne nemám chuť.. od kedy mám príznaky mi nejako čokoláda nechutí.. mmm sa smeje, že to nie je normálne a že či váham že som tehu :grinning: :grinning:

aloenka - mám kamošku ktorá je tehu a nemá žiadne píznaky okrem bolesti podrbuška... :wink:
Síce tie už teraz tiež moc nemá, ale okrem toho absolutne nič ine ..
16. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - další dobrá zpráva, vždyť je to tvz. "JINÝ STAV" proště jsi těhu, tak si to užívěj a čokoládu přech alience
16. sep 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela jsem aby jsi tu čokoládu PŘENECHALA Aleince a dej si třeba kyselé okurky se šlehačkou
16. sep 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to keby ja mam pri postelil dva veľké milky - tak už tam nie su - a ja mam vycitky ze zas budem mat kila navyse :D :D
aj ja sa snazim sustredit, ale aj tak vzdy skoncim tu :sweat_smile:
ell, kde si v belgicku?
alienka - já mám štěstí mě čokoláda nechutná, asi jsem divná, já si raději dám nějaké ovoce nebo zeleninu, ale sladké fakt nemusí
16. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, vsetky sme extremen pracovite :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kaciatko som v Bruseli.
inak neviem ako vy, ale ja sa tesim na tu babovku so sampanskym :grinning:
16. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka kde v Ba byvas a kam chodis k dr.. ak smiem vediet....

peti - aj moja sestra ked bola tehu vobec nejedla sladke... :grinning: ona do 5 mesiaca iba chudla a az potom priberala ale pribrala len to co schudla... :wink: vobec jej nechutilo jest.. no ja zas jem furt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale tak svoju milovanú čokoládu teda teraz nemusím...

Alienka chceš? dobrá je.. jedna je taká nová, že Milka s burizonami. mnaaam.. len ja proste nemám chut..

ale som zas hladna... :grinning:
16. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - bývame v podnájme v dúbravke a chodím do GYN FIVU k dr. Stenovej ona je aj moja ambulantna gynekologicka

ja zbožujem sladkosti :D
16. sep 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..vidíš ako krásne si to vyriešila..tak teda držím palceaby si to vydržala tie 2 dni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ell...tak aj ty pracuješ, vy švetky ako..ja furt na MK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Petronela..ani ja nemusím sladké..keď už tak slané :slight_smile:
16. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodím k dr do karlovky... to nie je ďaleko od teba.. :grinning: Na tú polikliniku tam... pri Bille.. nevbiem či vieš kde to je...

cisielko ja slane ľúbim take tie syrove chipsy... mnaaam.. alebo cibulovo smotanove.... mnaaam.. a uz by som si ich aj dala... :angry:
16. sep 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, ja som bola rok v gente :wink:
monika, ty si tiez z ba?
nie neviem kde, a ty kde byvas v blave? - ja zboznujem paprikove cipsy a vsetky tycinky mnam
Kaciatko, gent je pekny :wink: co si tam robila? inak ja som tiez z BA
16. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko hej...

byvam na dolnych honoch.. :wink:
16. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok