• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Alienka, Kaciatko, dakujem :slight_smile: tej procedury sa ani nejak velmi nebojim...skor toho nekonecneho cakania a vysledku :stuck_out_tongue_closed_eyes: este ze idem na vikend domov a vycistim hlavu!
16. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, ani toho cakania sa neboj... bud v klude a bude to dobre :slight_smile:
16. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :wink: fakt sa tesim na vikend do BA :wink:
16. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi jedna kočka napísala, že si mám liečiť psychiku... hm... idem si ju liečiť... :wink:
Ja to nechápem. čo je koho do mojej psychiky? ja sama najlepšie viem ako sa cítim, no nie?
som nakakaná teraz.. idem papapapaa

Baby držím vám palce!!! mooooooooooooooooooooooooooooooc
16. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liecit psychiku? ako? preco? naco?
16. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika kasli na blbe reci a usmeeeeev :slight_smile: idem si kupit nieco na obed...za chvilku som naspat!
16. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOnika...čo :confused: máš sa ísť liečiť..a to akože prečo, to ti niekto napísal do IP?a aký mal nato dôvod, čo je koho do toho :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Ell...dobrú chuť...sa teším ako nám zajtra opíšeš svoj žážitok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - nenech se otrávit, lidi umí být někdy dost zlý a nepřející, ber to jako závist
16. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže už mám vysledky - Negatívne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - to mě mrzí, drž se, příště to určitě vyjde
16. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snaď áno
16. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - žádné snad ano, ale URČITĚ ANO, kup si pořádně velkou čokoládu, oslaď si život, a hold se začne na novo, kdy to máš dostat?
16. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka hlavu hore ...drz sa a dopraj si nieco pre seba...
Ja som prave spratala obed a teraz sa mi bude chciet spaaaat. ale aspon zajtra nemusim tak skoro nastupit ako posledne 3 dni :grinning: A jasne, ze vam napisem ako to prebiehalo :wink:
16. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi v piatok by mala dojst neviem v poslednom case mam 28 až 31 DC. Potom sa mam objednat 3 až 5 DC na vysetrenia ohľadom "neplodnosti"
16. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka...je mi to ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale neboj, na budúce to už určite výde...skús sa nejako rozptýliť aby si nato toľko memyslela...a keď príde M tak nato pôjdtete znova..posielam to objatie :wink:
16. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka, kukni na tvoje heslo a presne tak to aj bude! Hlavku hore!
16. sep 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočenky, omlouvám se, že vám sem lezu :wink: .
Náhodou jsem narazila na tuhle diskusi a chtěla bych se zeptat v čem spočívá IUI, já byla 3 x na IVF. a všechny neúspěšný, nikdy žádný mrazáček a jednou nedošlo ani na ET.
Zajímá mne zda se při IUI musí píchat nějaké injekce, nebo jak to probíhá. Děkuji N
16. sep 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicia..no ja ti asi veľmi nepordím lebo mňa to ešte len čaká..čo viem je, že IUI je vstreknutie najlešpej spermie priamo do maternice..je to najmenej náročný zákzok a tiež má aj malú úspešnosť..viem, že sa tam aj berú nejké lieky, sa mi zdá, že jediné čo s apichá je Pregnyl na vyvolanie ovu a do 36 hod ti urobia IUI...neviem či som ti pomohla, tu babenky by mohli vedieť viac :wink:
16. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicaa ahoj, iui je jednoduchsie ako ivf a stimulujes bud tabletkami alebo injekciami. v case ovulky ti daju ocistene a len kvalitne spermie do maternice a skratia tak ich cestu k vajicku. ostatne je na prirode. V skratke asi tolko :wink:
16. sep 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell - děkuji za odpověď, sice jsem malinko pročítala, ale nevím zda při IUI je nějaká úspěšnost.
Daří se vám tu?
16. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
statisticky cca 15-20% a dufame, ze tieto cisla coskoro potvrdime :wink:
16. sep 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell ide zajtra na IUI..o 12h tak sa tešíme a veríme, že to dobre doapdne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. sep 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno motyka streli :wink:
16. sep 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočenky děkuji za info. :sweat_smile:
Elli moc ti držím pěsti ať máš //. :dizzy_face:
Já teď momentálně smutním, protože mi po 3 IVF. přišla ms :frowning2:
16. sep 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nica...je mi to ľúto...ste sa toľko snažili a stále nič..ale nádej tu tsále je, raz to proste musí prísť..aký máte problém vy?
16. sep 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicaa dakujem. A ty pojdes na dalsie? Urcite to musi vyjst! v com je problem? Drz sa!!!!
16. sep 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočenky, já už do další IVF. nepůjdu už tak mám co dělat abych se nervově nezhroutila.... Celý proces je dost nároční jak fyzicky, psychicky tak i finančně.
Já jsem úplně OK. manžel nemá spermie byl 2 x na operativním odběru spermii, a teď už nemáme žádné, takže naše možnosti jsou pouze dárce. Já bohužel dárce nechci, nedokáži si vůbec představit mít dítě s někým o kom nevím vůbec nic...
A kolik takové IUI stojí?
16. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicaa chapem, ze je to zlozite ale porad sa v centre mozno existuju nejake moznosti....co sa tyka financii ti mozu povedat ostatne baby, lebo ja nie som na Slovensku takze neviem, ako je to u nas. Drz sa!
16. sep 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, jo Elli možnost je ten dárce. To je vlastně už jediná možnost, už jsme s doktorem probrali, úplně vše do poslední chvíle jsme zkoušeli z "vlastního materiálu". :unamused:
16. sep 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicaa, mozno si daj chvilu pauzu a popremyslaj a nechaj si cas a mozno dospejete k tomu, ze predsa len skusite darcu, ak je to jedina sanca aby ste mali babatko, ktore je aspon z polovice geneticky "vase'
16. sep 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok