• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
čauky holky jak je??tak v pondělí opět do CARu a uvidíme a doufám že ta cysta co mi našel můj gyndař bude pryč :frowning2: jinak co nějaka těhulka:???
16. sep 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, problém je, že už cca 4 roky víme, že pravděpodobnost mít vlastní dítě je mizivá, ale i tak se vyzkoušelo co šlo a názor jsem nezměnila, takže se bojím, že ke změně názoru nedojde.
Spíš mám pocit, že se naše manželství rozpadne, jsme spolu 11 roků....
Ale to je jedno, ty máš před sebou velký den tak držím pěstičky :wink:
16. sep 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já rozumím, jak to myslíš, ale dárce nekousnu, zvlášť, když manžel má krásné a zdravé dítě z první ženou....
Víš je asi dost divný pocit, dívat se na dítě a nevědět komu je podobné.....

Já o tom ani nedokáži psát co vše se mi při slově dárce honí hlavou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicaa dakujem, drzanie palcom sa mi zide toviem isto! :slight_smile:
Ja si myslim, ze si dajte chvilu pauzu so skusanim a s odstupom nejakeho casu dospejete k nejakemu rozhodnutiu spolocne. je mi tazke sa k tomu vyjadrovat, lebo som podobnu situaciu nezazila, ale drzim palce, aby vas dvoch toto tazke obdobie nerozdelilo....
16. sep 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nica...no IUi čo ja viem tak by nemalo stáť viac ako 3000Sk tu na SK..no a mne sa zdá, že baby z CR písali, že u vás to prepláca dokonca poistovňa..je mi ľúto, že ste na tom tak ako ste ale ako píše Ellmali by ste si dať chvílu asi pausu a potom skúsiť porozmýšlať ako ďalej..budem ti silno držať palce :wink:
16. sep 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuchy teraz sme sa s mmm smiali, že aké mám "naliate" kozy hneď na to idem na wc a hádajte čo? Krv.......
16. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika:(((((
16. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a nieje to len špinenie?
16. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko pochybujem..
16. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tak už patřím k vám do teamu....dnes mi odebrali krev na imunologii, vyfasovala jsem clostib.... a pregnyl, tak jsem zvědavá, jak tohle dopadne..... :sweat_smile: kolik jste měli folíků při lehké stimulaci?
16. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, krasne dobre ranko vsetkym prajem. Dnes letim do prace skoro tak len vcerajsie info... Dostala som vsetky pokyny na IVF, mam kratky protokol, takze od 1dc asi za 2tyzdne odber vajicok potom asi 4-6dni kultivacia a transfer, potom 14 dni cakat na vysledok´. Cakam na mz.. a ideme nato. :slight_smile: :slight_smile:
Musim koncit cas velmi leti,papapap
ell- vela stastia a doki nech ma stastnu ruku pri vkladani mrazacika!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
alienka- skoda, skus nabuduce :wink:
peta- tiez drzim palceky :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetky! Tak som ani nespala tak dlho ako som sa vyhrazala dnes:slight_smile:))
Kajka, to je super! Tak ti drzim palce a uz to musi vyjst!
Monulkab mam 2 foliky po 100mg clomidu... A dnes iui.
Dost ma inak vcera ta sprava od moniky zobrala..nejak som demotivovana ze to nikomu nevychadza...
17. sep 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko holčiny,

ell - dnes je tvůj velký den - moc moc moc moc držím palečky - musíš konečně tady tu smůlu prolomit
monika - jak to s tebou vypadá, opravdu přišla mrcha, nebo to bylo jen špinění, to je prý při zahnízďování vajíčka normální - myslím na tebe dej vědět
kajka - super, tak snad IVF vyjde - musí

Jinak já stále nic, ale bazálka se mi drží stále nad 37 stupňů - asi to chvíli trvá než po vysazení prášků klesnou ty hormony a doujde k rše, nepamatujete si polikátý den po dojedení platíčka HA nebo jiných prášků např. na vyvolání mrchy jste to vždy dostávaly
17. sep 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - ty jsi taky přece brala nějaké prášky na mrchu (ještě před stimulací clomidem), že? kolikáty den po jejich dojezení ti mrcha přišla?
17. sep 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela dostala som to po 3 dnoch s ha aj s duphastonom
17. sep 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - a proč jsi ho vůbec jedla - kolik a jak dlouho?
17. sep 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2x denne 5 dni na vyvolanie ms ...od potratu som nemala ms tak kvoli stimulke som ju musela vyvolat
17. sep 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcela by som vas poprosit o radu, cakam v pondelok na IUI .Lekar mi vsak nepovedal skoro nic.Mam si vraj poobede zavolat do centra...viete mi poradit, co sa ich mam spytat? alebo ako to prebieha? Dakujem za kazdu radu...
17. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj appele7: ráno pôjde manžel na spermiogram, vyberú tie najkvalitnejšie spermoše a za dve hoďky ti ich doktorka pipetou vstrekne do maternice... nie je to nič hrozné, mňa to trošku bolelo ale dalo sa to vydržať...
ak ťa ešte niečo zaujma tak sa sem s tým :wink:
17. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Apple, ja idem na to dnes tak ti potom mozem dat cerstve infosky. :wink:
17. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Monika..tak ako? sputsila sa alebo to je len špinenie? držím silno palce aby to bola tá druhá možnosť :wink:

Ell...mylsím na teba silno presilno a držím palce...a nezamýšlaj sa nad tým ako to dopadlo u iných..bohužial nie vždy to výde, každá sme iná aj naše telo, ja ti budem držať palce :wink:

Petro..tak tebe eštte stále nedošla? no tak budem silno držať palce aby tu do zajtra konečne bola a ty si sa mohla tešiť na nasledujúce obdobie :wink:

Kajka..to sú skvelé správy..tak už len počkať na M a šup sa do ďaľšieho boja :wink:

Apple..ahooj

Katti..ako?testovala si sa aj dnes?

Monulkab..vitaj..ja neporadím, ja som ešte len na začiatku :wink:
17. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cisielko hej testovala som ale dnes tam už nič nebolo, uvidím v nedelu

ell...držím palce

monulkab: ja som mala pri prvej simulke 4 foliky, doktorka nechcela aby som mala dvojičky tak to prerušila, pri druhej stimulke som mala 2 a jeden maličký tak sme do toho vhupli, záleží aj koľko clostilu berieš, najprv som brala jeden ráno a jeden večer ale pri tej druhej len jeden cez deň
17. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti..to nič..veď oni dôjdu..ešte je aj tak príliš skoro..silno ťa obímam a držím palce :slight_smile:
17. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ďakujem, nič sa nedeje, v nedelu testnem a v utorok už idem na krv tak to budem vedieť na 100% a keď nie tak skúsime ďalšie, a dáme žiadosť na IVF
na zajtra ti držím palčeky :wink:
17. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak u nas sa zatial dobre spravy nekonaju... idem este v pondelok na sono, ale zatial je reakcia vajecnikov o nicom :frowning2: tak sa drzte aspon vy :slight_smile:
17. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika to mi je luto, kajka drz sa, ell tiez sa drz :slight_smile:

baby neviete mi poradit od vcera vecema mam neptretržitú bolesť v podbrušku na ľavej strane :( čo to môže byť? nie je to taka bolesť ak ona kramy
17. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem . To potom zakroku ma tam nechaju chvilku lezat, alebo ma poslu rovno prec....mam si zobrat volno a doma este lezat alebo to je jedno...my mame taky mensi problem, moj manzel ma malo pohyblivych spermii, povedali mi ze je velmi mala sanca ze sa nam to iui podari... Ja som vporiadku....zatial neberiem zaidne lieky na vyvolanie ovulacie...

ell držim ti palce, aby vam to vyslo..
17. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple7 ja som tam ležala asi päť minút a poslali ma domov, doktorka mi povedala, že určite by som nemala ísť do práce v ten deň, ja som si zobrala voľno aj na ďalší, to je len na tebe
aj my máme "lenívé" spermie a v utorok ti môžem povedať ako sme dopadli :wink:
17. sep 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by si bola zlata, drzim ti palce, aby vam to vyslo, ja si tiez zoberiem dovolenku.
Da sa vydržať to čakanie na vysledok? ja budem asi z toho cela hotova, aj ked si stale vravim ze musim byt kludna..
17. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam chodis, Katti?
17. sep 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok