• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahoj apple, ja som bola tento mesiac tiez prvy krat na IUI a vzala som si ten den dovolenku, do prace by som ist nevladala. A to canie je hrozne :( a vcera mi povedali ze nic z toho tak uvidime co dalej. Ale držím ti palce aby sa zadarilo

katti77 dufam ze ste dopadli dobre
17. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple to čakanie je najhoršie, testujem ako divá, aj keď viem že tam nič nemôže byť vidieť, vlastne je tam vidieť pregnyl :grinning: , ale neviem si povedať, že vydrž to...ale v utorok už bude tomu koniec, neskutočne sa to vlečie :grinning: ...chodím do heliosu

alienka to ma mrzí, a aký máte problém?
17. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti dakujem :wink: za chvilu padim z roboty...je mi tak vseliak :sweat_smile: a potom idem naspat do roboty takze ziadna dovolenka ale meetingy namiesto toho :wink:
Kaciatko ani ja som nereagovala najskor, az ked mi dvihli davku comidu.... a potom to slo uz rychlo tak nezufaj, aj ked viem, ake je to tazke
17. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti - ja som v poriadku a manzel ma menej tych motilnych spermii ci ako ale nic hrozne v podstate na take tie prave vysetrenia este len pojdeme. 3 DC mam ist na odber krvi kvoli hormonálnemu profilu tak uvidime co ao.

Ell drz sa :slight_smile:
17. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: ty si odvážna, tak sa snaž aspoň sedieť a nohy mierne hore, nieže budeš stáť celý deň
17. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pokusim sa :wink: keby my bolo nejak blbo tak pojdem domov ale poobede mam jeden konferency telefonat, ci ako sa to povie po slovensky ktory som iniciovala takze sa musim dotrepat....ale budem mat pri nom vylozene nohy na stole :grinning:
17. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti, takze testujes? Ja neviem, ci budem...ale ak budem aspon nebudem vidiet pregnyl lebo som ziaden nemala :wink:
17. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: to je tvoje prvé IUI?...a máš super, že pregnyl ti nebude skreslovať výsledok :grinning: , ja by som bez testovania nevydržala, som slabá povaha :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zle by ti nemalo byť len tie nohy fakt radšej hore, veď pri konferenčnom hovore to nik nezistí :grinning:
17. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elll.drž sa a nohy rivno potom hore na stôl :wink:

katti..ďakujem, zajtra dám vedieť ako sme dopadli..škoda, že nejdeš zajtra do Heliosu, by sme sa tam stretli :wink:

Kačiatko... :frowning2:

Apple..aj ja chodím do Heliosu alebo začala som a zajtra idem 2 krát :wink:
17. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti ano ano prve a ovulka nabehla spontanne bez pregnylu :wink:
Katti, Cisileko - no presne nohy vylozim a budem vegetit :grinning: ved ma nik neuvidi to je pravda :grinning: :grinning: sef sice nebude chapat, ale neva! boze, za chvilu vypadnem...
17. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa drž ell a klídek pohoda :grinning:

cisielko možno nám to niekedy vydá a stretneme sa v helíku :wink:
17. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok baby takze odchadzam z roboty. Drzte palce a poobede sa ozvem :sweat_smile:
17. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell drž sa
17. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, drz sa...
ja som brala clostil 5 dni, 2x1... ale povedal, ze sa stava, ze prvy cyklus nic a druhy sa telo rozbehne... takze pockame do pondelka, ci sa telo neprebudi a ak nie, tak s usmevom do dalsieho kola... asi to tak ma byt :slight_smile:
17. sep 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko tak ja som opačná mne sa telo pri takej ístej dávke tak rozbehlo, že to museli zastaviť :grinning:
17. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, mas pco?
17. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell...drž sáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kati, Kačiatko..trošku tomu rozumiem ale načo je clostil?pregnyl som už pochopila ten je na vyvolanie ovu tesne pre IUI ale to ĎAšLIE :unamused:
17. sep 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ja mam pco, nemam ovulaciu... a vdaka clostilu mi mali narast vajicka... ale telo sa rozhodlo inak :unamused:
17. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko nie nemám, len moje telo dobre reaguje na clostil a stačí mu aj menšia dávka, ten druhý raz už to bolo v poriadku pri 1x1 dávke

cisielko clostil podporuje rast folikov, každý mesiac sa ti tvorí jeden a pri tom clostile sa ti vytvorí viac aspoň ja som to tak pochopila a mala :slight_smile:
17. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ja predpokladam, ze u mna je to preto, ze kvoli pco su vajecniky "zaspate"... dr hovoril, ze je mozne, ze druhy cyklus zareagujem uplne v pohode...
17. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach tak..no a keď ja mám v pohode vždy aspoň jeden folikul budem homusieť aj ja brať?jeden folikul je málo tak koľko je potom akurát?

Kačiatko..ty si to teda brala a nič..a teraz počkáš do M a ideš to brať znovu?
17. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko aj ja som mala vždy jeden v pohode, ale asi je to o tej väčšej šanci keď máš viac folikov, ale to si len myslím...u mňa boli štyri veľa dva dobre tak si vyber, ale ak by ti nevadili dvojičky tak aj štyri sú dobré :grinning:
17. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti - prosim ta , a kedy si si dala pregnyl? mne nepovedali nic, ze by som si mala nieco pichnut....
17. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti, kolkokrat si bola na iui?
17. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, idem este v pondelok na sono, ci si to telo nahodou nerozmysli... v pondelok mi povie, co a ako dalej :slight_smile:
17. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple pôjdeš na kontrolu folikov a podľa toho ti povedia kedy si máš dať pichnúť pregnyl, mne kázali o pol desiatej večer :grinning: , na pohotovosti nemali problém...toto je moje prvé IUI
17. sep 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, včera jsem byla na druhé IUI, první byla úspěšná, ale těhu nedopadlo, tak te'd 18 dnů čekání a očekávání kladného výsledku
17. sep 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindazofie: ahoj to ma mrzí, a čo sa stalo, aký máte problém? aj si sa po prvom IUI testovala?, ja som práve po prvom a testujem ako divá, ale neviem či to má zmysel a kedy to už môže test ukázať, na ktorý deň po IUI? dík
17. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :slight_smile:
drzim ti palce, aby ti to vyslo...
lindazofie: ahoj, aj mna mrzi, ze vam to nevyslo,dufam ze na druhykrat sa vsetko podari a budete mat krasne miminko...
17. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple ďakujem
17. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok