• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Katti..ja by brala kludne už aj dvojičky :slight_smile: nikdy som nechcela dve ale keď vidím čo nás to teraz stojí síl tak už by mi to asi bolo jedno..tak ja by som chcela 3 folikuli keby som si mohla vybrať :slight_smile:

Kačiatko..takže v pondelok sono..a ak si to rozmyslí tak IUI?držím palce :wink:

LLindazofie..je mi to ľúto..a veru kde je problém, a prečo 18 dní?
17. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko : podľa mňa teraz jedno a potom nebudeš ani vedieť ako a bude ďalšie :slight_smile:
17. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ano, ak si to rozmysli tak iui... ale radsej sa uz zmierujem, ze nic :sweat_smile: co sa tyka dvojiciek, tiez som vzdy hovorila, ze to chcem pekne postupne, nie dvojicky, ale teraz budem vdacna za vsetko :pensive:
17. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko...skús trošku veriť, aké boli veľké na posledy keď si bola na sone? no veru, ja som tiež chcela jedno a potom druhé a teraz mi je to jedno :wink:

Kati..no bodaj by si pravdu mala...takže ty ideš teraz na prvé a potom druhé :slight_smile:

Monika, Petro..kde ste?
17. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko mne bohate stačí jedno :dizzy_face:
17. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, neviem, ci boli vobec zmeratelne... ako som pisala, dr povedal, ze organizmus to sabotuje... takze...
17. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tu som :wink: bolo to sup sup rychlejsie ako pap test (ster ked robia). Polezala som si 10 min a vo stvrtok ma dojst na krv kvoli progesteronu a o 2t vo stvrtok na hcg... :sweat_smile: fakt rychlovka a uplne bezbolestne
17. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, tesim sa, tak tfuj, tfuj, nech to dopadne :dizzy_face:
17. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - taky se přidávám s gratulací, tak teď nožky nahoru, a držím palečky, budeč neco paštit - utrouš nebo něco jiného?
17. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elll...tak zž máš bublinku v brušku...júj..to je super, sa tešíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííímmmmmmmm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak nech sa teraz pekne zabýva aby sa jej u teba 9 mesiacov páčilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kačiatko..tak už len treba veriť, že sa ti telíčko umúdry :wink:

Katti..nápodobne..jeden malý, krásnučký chrústik v brušku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ell? Jsi těhulka? Po IUI?
17. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :wink: nie nie nic bastit nebudem az do buduceho stvrtku lebo vtedy skotroluju a povedia ci potrebujem utrogestan
17. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell tak nech sa uhniezdi :wink:
17. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, dufam, ze tie potvory najdu vajicko :grinning: fakt to bolo strasne rychlo cele :sweat_smile: a nceitim vobec ale vobec nic, len ma svdbia baradavky, ale to bude ovulkou :wink:
17. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I1u1c1i - tak daleko este ie som, len mam za sebou iui..... :sweat_smile:
17. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell...silno držím palce :wink:

Kati..samozrejme aj tebe :wink:

Monika..aj tebe :wink:

Petro..ešte nedošla_
17. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, cisielko :wink: ty sa mas ako?
Petronelaaaaaa kde si?
17. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - jo jo jsem to, jen tu potřebuju něco dodělat, abych mohla v 15:00 vypadnout domů.

cisielko - mrcha ještě nedoralila, a zajím jsem v klidu - bazálka ráno byla 37,4 - tak čekám až klesne
17. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela tak to zavidim tych 15:00 to ja si tu este pobudnem :wink:
17. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela..tak si dáva na čas..ja by som zase dala všetko aby nedošla a ty zase všetko došla...si to nejako vymeňme :wink:

Ell..dobre ďakujem...sa teším na zajtra, už sa neviem dočkať čo ma čaká a čo sa zase dozviem
17. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ELL - tak držím palce. Já jedu na 2. IUI v sobotu ráno.
17. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko dúfam, že výsledky budú lepšie :wink: a držím na zajtra palčeky
17. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: ahoj, drzim ti palce, ja idem v sobotu...najhorsie ze mam oslavu, ktoru nemozem prelozit....
17. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
appel ty ideš v sobotu na IUI?

l1u1c1i: držím palce
17. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apple, l1ul1u..tak vám v sobotu obom držím palce :wink:

Katti...ďakujem ja ja dúfam :angry:
17. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apple, to zvladnes neboj :wink: Drzim palce aj tebe l1u1c1i1 :wink:
17. sep 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple,katti,alienka - pre zlepsenie spermiogramu ziadne uzastne lieky vraj neexistuju.
Pomoct mozu vitaminy E400, Zinok, Q10, uzivat dlhodobo 3-6mesiacov. Nas problem je asi podobny zhorseny spermiogram, ale posledny bol az prekvapivo zlepseny/robili ho v Heliose/. Z 15milionov/1ml spermii sa zlepsil az na neuveritelnych 110milionov /1ml co je obrovsky narast. Aj pohyblivost bola vraj dostacujuca nato, aby sa zadarilo.Uzivali sme aj MACU Fresch tu najsilnejsiu asi 2,5mesiaca. Prave teraz name posledne kapsule. Verim, ze aj ona pomohla k zlepseniu sperm....Tiez nech vasi mm.. skusia cvicit cviky podla Mojzisovej, su len dva a pre kazdeho muza by mali byt hrackou venovat im len 4minuty denne. Su to 11 a 12 cvik. Velmi,velmi jednoduche cviky!!
Tak vam drzim palceky,aby to kazdej vyslo. :slight_smile:

ell-tebe osobitne gratulujem, myslim na teba cely den.. :slight_smile:
17. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka...ja mám doma tú knižku už pár dní a chystám sa cvičiť, bože na tie cviky pre chlapa som zabudla :frowning2: ja prpla, musím to dnes pozrieť...a ja som vysadila manželovi Profertil a objednala som kvapky Androzina Macu...len neviem či je to tá čo si aj ty..nemáš nan ňu link...mne toto odoručila jedna babenky z tadeto z MK a vraj sa im zlepšil spr o 80%...Maca stála asi 550 SK..tieto dni mi má prísť :slight_smile:
17. sep 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka dakujem, si strasne zlata :slight_smile: dufam, ze plavu spravnym smerom :grinning:
17. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, drzkaj sa! ako si pisala, zahradny nabytok nechce lietat, tak by konecne mohol zacat :slight_smile: chcelo by to nieco pooooriadne pozitivne
17. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok