• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Kajka..jáj to si ma potešila..ďakujem..tak ja pálim, zajtra ma čaká skvelý deň alebo ráno..všetkým prajem krsánu nôcku..pa
17. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko holčiny,

taj jsem se konečně dočkala, nikdy bych nevěřila tomu že budu mít takovou radost z mrchy, - jsem tu asi jediná která po ní tak toužila (všímáte si toho minulého času) - už po ní netoužím, teď ji nechci minimálně 9 měsíců vidět

monika - moc mě to mrzí, musíš být silná, a hlavně nic nevzdávat, jednou to vyjde, sem tam na nás jukni a dej vědět jak jsi na tom - držím palečky - bude nám tu bez tebe smutno CMUK :grinning:
ell - tak co ty naše těhule - moc moc ti přeju aby to vyšlo - kdy že jdeš na krev?
kajka - jak pak ti jde cvičení - nevzdala jsi to - já bych to asi nevydržela, věnovat se 2-3 hod. denně těm cvikům - obdivujem tě jestli jdeš do toho, a doufám, že Vám to pomůže
18. sep 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelaaaaaa ahoj!!! Sa tu nahlas smejem na tom minulom case:slight_smile: takze kedy zacinas pichat stimulku?
Ja som sa konecne vyspala bez stresov. Strasne ma bolia bradavky, co pripisujem tomu, ze ovulka prebehla:slight_smile: teraz len dufam ze potvory nasli tie dve vajicka:slight_smile:))
Cisielko dobre ranko! Ake mas novinky?
18. sep 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - ahojky, to by bylo aby přehlédli ty tvoje 23 CENTIMETROVÉ vajíčka :grinning: :grinning: :grinning: - držím palečky

já bych měla se stimulkou začím 3DC, ale nevím který den je 1DC, když jsem to dostala kolen 15-16 hod. tedy odpoledne, není první DC až dnes. Po 8hod. budu volat Dr. tak snad mi to vysvětlí a taky mi řekme jestli budu muset znovu na HyCoSy

cisielko - ty jdeš dne na krev, viď?
18. sep 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, a menstruční příznaky se u mě fakt nekonají, kdybych neviděla krev ani bych tomu nevěřila, žádné bolesti břicha ani hlavy, o bradavkách taky nevím, jediné co mi klesla ta bazálka - asi to fakt funguje, tak zkus Ell měřit, když se ti bude držet nad 37 - tak je to super
18. sep 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked petronela ja som si bazalku v zivote nemerala takze vobec neviem co a ako:slight_smile: dokonca myslim, ze ani teplomer doma nemam:slight_smile:))
Inak som sa vcera cudovala ze mi nedali utrosrovno ale ze to skontroluju o tyzden, ze naco ma cpat praskami ked mozno mam dost aj sama...som myslela ze to sa automaticky dava hned
18. sep 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
petronela: ak ti prišla mrcha o 15-16 tak sa prvý deň ráta až nasledujúci deň, aspoň mne to tak doktor vravel

cisielko : držím palčeky :slight_smile:
18. sep 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetkym ranovstajkam! Prajem krasny dnik /u nas je uplakany den, prsiii...../

ell-drzim palceky.Skus fungovat dalsie dva tyzdne tak, ako by sa nic nedialo. Nie je to lahke, ale skus. Cim viac sa budes sledovat, tym to bude horsie, a psychiku neoklames... Zamestnaj sa cim kolvek, aby ti cas presiel bez myslienok co sa deje v tvojom brusku. Prajem vela, vela trpezlivosti a bude ok!!!!! :slight_smile: :slight_smile:

petronela- cvicit som zacala, a celkom fajn to ide. Niekedy zacvicim vsetko a niekedy len tie cviky, ktore su pre mna najdolezitejsie, ale to poradie dodrziavam ,aby to malo nejaky efekt. Ja sa nevzdavam len tak lahko, to urcite nie! A objavila som aj zacinajuci kurz,,brusneho tanca,, ktory zacne koncom mesiaca. Takze nova motivacia nieco pre seba urobit. Je to vraj velmi, velmi dobre pre zenske organy a figuru..... Tiez pokracujem v diete, este mam pred sebou 24dni, tak mam co robit a vobec sa nenudim... :grinning: :grinning: :grinning:
S kolieskami a bike mam koli stimulke pauzu a ani pocasie nie je najlepsie, takze preto aj taka zmena...
18. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - já myslela že utrouš dávají automaticky hned, aby nebylo už pozdě s jeho nasazení, kdyby po týdnu zjistili že máš svého progestronu málo, ale snad vědí co dělají a vše bude O.k. - zbytečně se nenervuj a věř Dr.

Jinak volala jsem Dr. - můj 1DC je až dnes (katti má pravdu) takže stimulovat začnu v neděli, a příští pátek (25.9.) půjdu na HyCoSy - raději, Dr. mi dal na Výběr jestli chci, ale jistota je jistota, aby IUI nebylo zbytečné
18. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, tak jak to tedy prosím tě je? když dostaneš ms odpoledne, tak se jako první den počítá až den následující??????????
18. sep 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika- ...urcite sa citis mizerne a mas nato plne pravo, tak sa v pokoji vyplac tolko kolko vladzes, aj kricat mozes,vlastne mozes sa vyzurit, vybit tu negativnu energiu vsetku.
A ked budes celkom na dne a myslienky sa vycistia, zacni robit vsetko trocha inac. Ak to nepojde hned, aspon sa o to pokus. Nesustreduj svoje myslienky len na miminko a nenahovaraj si ziadne scenare, ktore si zelas, aby sa stali! Vsetko pride samo, len tomu daj cas a priestor.... Uvidis podari sa to aj tebe len musis k tomu prispiet aj ty. Pouc sa z veci ktore neboli najlepsie a vyhni sa im velkym oblukom... Ver, ze sa to da, ale ocenis tieto slova az vtedy ked sa ti to podari!!!!!
Vela novej a pozitivnej energie posielam, zvladnes to len ked budes sama chciet TY.
Blizky ludia ta mozu podporovat a stat pri tebe ,ale to statne je len a len na tebe! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela- dobre si sa rozhodla ist na to HyCoSy. Ja by som sa uz rozhodla rovnako po mojej skusenosti.
A prave dorazila mz.. takze mozno aj dnes zacnem so stimulkou.
Zatial sa majte pekne a uspesny dnik kazdej prajem!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti- ano az od nasledujuceho dna sa rata ms... ak pride okolo vecera prve spinenie alebo celkom slaba ms.... Aj ja mam taku info.
18. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate spravy ako dopadla monika001 ?
18. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab - přesně tak - když mrcha dorazí až odpoledne, tak 1DC je den následující
18. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa - monika asi dnes na sonu už nebyla ve středu přišla mrcha a tak byla u Dr. včera - BOHUŽEL
18. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to citam....
je mi to luto....
tak strasne po tom tuzi
18. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petonela, mne za kazadym sledovali aj hladinu progesteronu a asi je ok ked mi hned nesupli utros :confused:
Kajka,jasne budem sa snazit zit normalne...navyse dnes letim domov na vikend takze to ubde rozptylenie jedna radost :grinning: :grinning: :grinning:
Pipussa - monika negat. :pensive:
18. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - a kdy pak jdeš na krev?
18. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1.10. :sweat_smile: ale myslim, ze budem vediet na com som uz predtym
18. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - takže 24.9. - jdeš na kontrolu hladiny progesteronu a 1.10. - na krev, jo? a myslíš že už toho 24.9. by nemohlo být něco třeba na UTZ vidět, to je asi hodně brzo, co? a budeš testovat? a jestli jo tak kolikátý den by to mohlo ukázat //, ve tvém případě (ber pregnylu) už někdy 5-6 den je realný, co myslíš
18. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak! uzv mi nebudu robit - len progesteron z krvi. Ja sudim podla predchadzajuceho tehu ze 11dpo sa to zahniezdilo (zakrvacala som a myslea som si ze je to ms) a 13dpo som mala // tazke pochybujem ze skor je nieco vidno...a pokial vime pred 5tt na uzv nie je este nic
18. sep 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - pak fakt nechápu proč jsou ty těhu testy od 5 dne, když tam ve vědšině případů vůbec nic nemůže být vidět, akorát to člověka nervuje, že se nezadařilo a přitom to může být opačně, lepší je asi netestovat a počkat jestli přijde mrcha nebo na krev - pak si je člověk 100% jistý na čem je, jsem zvědavá zda to vydržím
18. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, ale zda sa mi ze testy su tie najcitlivejsie od hladiny hcg 25 a to som mala veeeelmi slabucku ciarku na 13 dpo.... ale moze to byt u kazdeho inak myslim, mozno niekto vie uz po 5 dnoch
18. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja testujem od šiesteho dňa a vidno nie je nič, len pregnyl :grinning: , dnes je 10 dpo a nič, tak asi len čakať čakať čakať :grinning:
18. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati - to je přesně ono, jsi 10 DCO a na testu nic, čož vůbec nic neznamená, jen to člověka znervozní, budu to muset vydržet, snad to zvládnu - katti a kdy ty jdeš k Dr.?
18. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti nestresuj sa zbytocne kedy ides na krv? ale zase teraz som si precitala ze 5-6 dni trva uhniezdenie..ja fakt neviem.
18. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem 22.9. na krv a sono
veď to ma sere natých testoch, píšu 5-6 deň po oplodnení a nič tak teraz čo som, nie som? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už sa mi to kráti tak ešte v nedelu testnem a už v utorok budem vedieť na 100%
18. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ides aj na sono? mne povedali ze len krv a ak bude hcg tak potom asi az sono, inak ako sa citis? nieco nezvycajne?
18. sep 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Petro...sa teší čo, aj ja by som sa gratulujem k mrche :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Katti..stále nič...nezúfaj, ona sa objaví :wink:

Ell...mylsím na teba silno aby to vyšlo :wink:

Kajka..drž sa :wink:

Monika...sme tu pre teba :wink:

ďakujem, že ste na mňa myslei..veľmi si to vážim..bohužial pre má to mal byť deň plný očakávania, bohužial mýlila som sa...
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: bola som znova na sone a krvi, zatial ja vyzerám úplne super..manželov spr po 3-4 meisacoch katastrofa..výsledky sa mu tak zhoršili, že nieje možné IUI...malé množstvo, žaidna pohyblivosť, tvar spermiíí totálna katasrofa...jedine umelé oplodnenie...takže Profertil nám absolútne nepomohol, dodkonca máme o veľa horšie výsledky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok