• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ja mam take pocity ako na ms..myslite, ze je to ok? Moze to byt prirodzenym vylucovanim progesteronu? (Kedze utros neberiem)...
19. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ell- vitam ta na slovensku. Po iui som sa citila rovnako ako ty, je to rovnaky pocit ako pred ms..., ono by to malo postupne slabnut, sem - tam nieco pichne alebo jemny krc budes citit, ako pred ms... aj nasledujuce dni.
Drzim palceky, nech sa mrazacik a vajka :slight_smile: :slight_smile: snazia...o 14dni// :wink:
19. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ell držím Ti veeeeeľmi palce, aby Ti to iui vyšlo. tú smoliacu bariéru predsa musí už niekto preraziť.
19. sep 2009 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holčiny

dnes jsem byla u Dr. a dohodli jsme se na dávkách mé stimulace, tj. Puregon 600IU a budu stimulovat obden 25IU - a začínám zítra, dostala jsem instriktážní DVD abych se naučila zacházet s tím perem, tak jsem na sebe zvědavá. v pátek (25.9.) jdu na kontrolu - jak reaguju a při té příležitosti podstoupím HyCoSy.

A co vy je něco nového?
19. sep 2009 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petronela držím pallce, aby to vyšlo.tfuj...tfuj...tfuj...
19. sep 2009 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babuchy moje.. ako sa máte? :wink:
ja žijem.. pežívam... je to O.K...
šak čo ma nezabije to ma posilní a ten hore asi naozaj vie čo robí i keď mne to príde nespravpdlivé a kruté... asi na tom niečo bude...

straaaašne moc vám všetkým držkám plačeky..... posielam vám všetku pozitívnu energiu, ktorú v sebe ešte mám..
cmuky a papapa
19. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teraz som pre istotu už druhý deň na liekoch kvôli zubom.. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......... taaaak straaašne ma bolia, že nemám ani čas myslieť na niečo iné... :wink:
19. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
je tu nejaka z vas, co absolvovala alebo sa chysta na IUI s darcovskymi spermiami?
19. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petronela super, tak daj vediet ako si to zvladla:slight_smile:)) drzim palze ze sa budes dobre hrat na dr:slight_smile:)
Monika tak nech zuby prestanu boliet a vratis sa vesela a plna energie medzi nas:slight_smile:
Kajka dakujem za privitanie na sk:slight_smile:)
20. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko (no už skoro poledne)

tak dnes jsem si, jak Ell říkala, hrála na doktora, je to úplně v pohodě, vůbec to nebolí, kdyby mi to píchal někdo jiný tak o tom ani nevím, vůbec nic jsem necítila, jde jen o to se překonat a píchnout do sebe tu jehličku, která je dlouhá skoro 1 cm, strašně se mi klepaly ruce - no zdravotní sestra by ze mě asi nebyla. Důležité je že jsem to zvládla - a na dohruhé už to bude určitě i bez těch klepajících se rukou

monika - vítám tě na zpět mezi náma, a držím palečky ať tě přestanou trápit zuby a ať se konečně zadaří, co tě teď čeká

ell - jak je - těhotensky? kdy se vracíš do Belgie, už dnes?
20. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooj babulky.. mne sa tá mrcha spúšťa až dnes a s takými bolesťami.... povedzte prečo musíme toľko trpieť ?
ale tak čo.. je to náš údel.. no nie? :wink:
Juj babulky.. mne sa táák moc nechce ísť do toho centra.. možno to je dobré zanmenie :wink:

AKO SA MI MÁTE VY?

Peti gratulujem, že si to sama zvládla. ja by som to nezvládla... :wink:
Ell - straaašne moc držím palčeky!!!!
20. sep 2009 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petronela, nerobim si ziadne iluzie..uvidime ako to pojde..zatial ma len bolia bradavky, ale to je pravdepodobne z progesteronu. Zajtra rano letim spat a idem rovno do prace..
Ale vidim, ze si to skvelo zvladla tu proceduru:slight_smile:) gratulujem a teraz nech sa foliky zobudzaju:slight_smile:))
20. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holčiny díky za podporu, teď hlavně aby se vaječníky probraly a folíci pořádně rostly - no uvidíme v pátek

monika - musíš to věchno vydržet, a jak říkáš co nás nezabije - to nás posílí. já naštěstí tyto menstruační potíže nemívám, tak si ani nedovedu si představit co prožíváš - drž se

ell - moc moc ti držím palečky, musíš konečně prolomit tu smůlu, zajít tady pořád jen čteme - výsledek "NEGATIVNÍ", i když tady bylo takových nadějných IUI - třeba u Moniky nebo předtím u Petry to vypadalo úplně jednoznačně - tak už konečně ten nepříznivý stav převrať na naši stranu
20. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petronela, prave preto sa snazim nemat ruzove okuliare;)
A drzim palce nech sa poriadne foliky rozrastu:slight_smile:) ja som akurat na ceste do BA od svokrovcov a som prejedenaaaaa:slight_smile:)
20. sep 2009 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ell - svokrovci - jsou rodiče manžela - asi jo! my máme tchýni a tchána.
- užívej si víkend, musí to být těžký, když máš mužíčka tak dale, zvlášť v takovém období, které teď prožíváš
20. sep 2009 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem Petronela. Uzivame si cas spolu naplno:slight_smile: akurat ze traz ma este caka zehlenie:slight_smile:))
20. sep 2009 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ell - koukám, že máme podobné osudy - já právě dožehlila :grinning: :grinning: :grinning: no jo, to je náš úděl - starat se o ty naše chlapy, ale co by jsme si bez nich počaly
20. sep 2009 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
ziadna z vas neabsolvovala IUI s darcom?
20. sep 2009 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hahra- neviem o nikom, ty musis len s darcom, inac to nejde?
20. sep 2009 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dahra - taky o nikom "na tomto tématu" nevím
20. sep 2009 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
:frowning2:, pravdepodobne to inac nejde. Keby som bola zdrava a len mazel mal problemy, tak by som cakala a skusala. Ale mne ide o cas a potrebujem byt cim skor tehotna. Tak chcem skusit darcovske skor, ako IVF s manzelovymi kriplikmi.
20. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
darha- tak to je blba kombinacia 2v1. Skus sa informovat v centre kam chodis....urcite vedia postup ak to robia. :wink: prajem vela,vela stastia!!!
20. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Dobre ranko vsetkym...tak uz mam aj ja za sebou prve IUI...ani to nebolelo , len ma na druhy den boleli hrozne vajecniky, neviem preco...dufam, ze je vsetko vporiadku.na kontrolu HCG idem o 2 tyzdne, dufam ze to dovtedy vydrzim a neumriem od zvedavosti....Neviete mi poradit, to pojdem len na krv?
Ell - drzim ti palce, aby ti to vyslo...
21. sep 2009 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ráno všem

apple - to je individuální, v nějakém centru ti vezmou jen krev, někde ti udělají i UTZ, přestože tam ve většině případů nemůže být ještě nic vidět, možná výška sliznice může napovědět, zda se zadařilo nebo nebo, ale jste jistá si můžeš být až po výsledcích z krve - tak držím palečky ať mají pro tebe za dva týdny jen samé dobré zprávy.

ell - jak je - tvrdý návrat do reality => do práce. Doufám že alespoň víkend stál za to - a že jsi si odpočala, teď už to bude jen hoší a horší - nevolnost, oteklé nohy, rostoucí břicho atd. :grinning: - ale všechny tyto těhotnské neduhy ti moc a moc přeju
21. sep 2009 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
apple: ja idem aj na krv aj na sono...držím ti palce aby sa to pekne zahniezdilo...

mne to nevišlo, test čistý, a zajtra mi v centre len potvrdia, že tehotná nie som, tak na budúci mesiac opäť :unamused:
21. sep 2009 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katti - si si ista, ze vam to nevyslo?kedy si si robila test?
21. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
apple aj v nedelu aj dnes a nič, to už by určite ukázalo, ale zajtra idem na krv tak to budem mať 100%
21. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kolko je to dni od iui?
21. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozno to je este skoro na test a zajtra ta prekvapia ....
21. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
apple: neprekvapia, to už by ukázalo, ale neva, fakt hádam som nečakala, že to pôjde tak rýchlo :astonished:
21. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok