IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
ell
19. sep 2009
Ja mam take pocity ako na ms..myslite, ze je to ok? Moze to byt prirodzenym vylucovanim progesteronu? (Kedze utros neberiem)...
kajka39
19. sep 2009
ahoj ell- vitam ta na slovensku. Po iui som sa citila rovnako ako ty, je to rovnaky pocit ako pred ms..., ono by to malo postupne slabnut, sem - tam nieco pichne alebo jemny krc budes citit, ako pred ms... aj nasledujuce dni.
Drzim palceky, nech sa mrazacik a vajka 🙂 🙂 snazia...o 14dni// 😉
nanenka
19. sep 2009
ell držím Ti veeeeeľmi palce, aby Ti to iui vyšlo. tú smoliacu bariéru predsa musí už niekto preraziť.
petronela82
19. sep 2009
ahoj holčiny

dnes jsem byla u Dr. a dohodli jsme se na dávkách mé stimulace, tj. Puregon 600IU a budu stimulovat obden 25IU - a začínám zítra, dostala jsem instriktážní DVD abych se naučila zacházet s tím perem, tak jsem na sebe zvědavá. v pátek (25.9.) jdu na kontrolu - jak reaguju a při té příležitosti podstoupím HyCoSy.

A co vy je něco nového?
nanenka
19. sep 2009
Petronela držím pallce, aby to vyšlo.tfuj...tfuj...tfuj...
monika0001
19. sep 2009
ahojte babuchy moje.. ako sa máte? 😉
ja žijem.. pežívam... je to O.K...
šak čo ma nezabije to ma posilní a ten hore asi naozaj vie čo robí i keď mne to príde nespravpdlivé a kruté... asi na tom niečo bude...

straaaašne moc vám všetkým držkám plačeky..... posielam vám všetku pozitívnu energiu, ktorú v sebe ešte mám..
cmuky a papapa
monika0001
19. sep 2009
teraz som pre istotu už druhý deň na liekoch kvôli zubom.. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......... taaaak straaašne ma bolia, že nemám ani čas myslieť na niečo iné... 😉
dahra
19. sep 2009
Ahojte,
je tu nejaka z vas, co absolvovala alebo sa chysta na IUI s darcovskymi spermiami?
ell
20. sep 2009
Petronela super, tak daj vediet ako si to zvladla🙂)) drzim palze ze sa budes dobre hrat na dr🙂)
Monika tak nech zuby prestanu boliet a vratis sa vesela a plna energie medzi nas🙂
Kajka dakujem za privitanie na sk🙂)
petronela82
20. sep 2009
Dobré ránko (no už skoro poledne)

tak dnes jsem si, jak Ell říkala, hrála na doktora, je to úplně v pohodě, vůbec to nebolí, kdyby mi to píchal někdo jiný tak o tom ani nevím, vůbec nic jsem necítila, jde jen o to se překonat a píchnout do sebe tu jehličku, která je dlouhá skoro 1 cm, strašně se mi klepaly ruce - no zdravotní sestra by ze mě asi nebyla. Důležité je že jsem to zvládla - a na dohruhé už to bude určitě i bez těch klepajících se rukou

monika - vítám tě na zpět mezi náma, a držím palečky ať tě přestanou trápit zuby a ať se konečně zadaří, co tě teď čeká

ell - jak je - těhotensky? kdy se vracíš do Belgie, už dnes?
monika0001
20. sep 2009
joooj babulky.. mne sa tá mrcha spúšťa až dnes a s takými bolesťami.... povedzte prečo musíme toľko trpieť ?
ale tak čo.. je to náš údel.. no nie? 😉
Juj babulky.. mne sa táák moc nechce ísť do toho centra.. možno to je dobré zanmenie 😉

AKO SA MI MÁTE VY?

Peti gratulujem, že si to sama zvládla. ja by som to nezvládla... 😉
Ell - straaašne moc držím palčeky!!!!
ell
20. sep 2009
Petronela, nerobim si ziadne iluzie..uvidime ako to pojde..zatial ma len bolia bradavky, ale to je pravdepodobne z progesteronu. Zajtra rano letim spat a idem rovno do prace..
Ale vidim, ze si to skvelo zvladla tu proceduru🙂) gratulujem a teraz nech sa foliky zobudzaju🙂))
petronela82
20. sep 2009
holčiny díky za podporu, teď hlavně aby se vaječníky probraly a folíci pořádně rostly - no uvidíme v pátek

monika - musíš to věchno vydržet, a jak říkáš co nás nezabije - to nás posílí. já naštěstí tyto menstruační potíže nemívám, tak si ani nedovedu si představit co prožíváš - drž se

ell - moc moc ti držím palečky, musíš konečně prolomit tu smůlu, zajít tady pořád jen čteme - výsledek "NEGATIVNÍ", i když tady bylo takových nadějných IUI - třeba u Moniky nebo předtím u Petry to vypadalo úplně jednoznačně - tak už konečně ten nepříznivý stav převrať na naši stranu
ell
20. sep 2009
Petronela, prave preto sa snazim nemat ruzove okuliare😉
A drzim palce nech sa poriadne foliky rozrastu🙂) ja som akurat na ceste do BA od svokrovcov a som prejedenaaaaa🙂)
petronela82
20. sep 2009
ell - svokrovci - jsou rodiče manžela - asi jo! my máme tchýni a tchána.
- užívej si víkend, musí to být těžký, když máš mužíčka tak dale, zvlášť v takovém období, které teď prožíváš
ell
20. sep 2009
Dakujem Petronela. Uzivame si cas spolu naplno:) akurat ze traz ma este caka zehlenie🙂))
petronela82
20. sep 2009
ell - koukám, že máme podobné osudy - já právě dožehlila 😃 😃 😃 no jo, to je náš úděl - starat se o ty naše chlapy, ale co by jsme si bez nich počaly
dahra
20. sep 2009
Ahojte,
ziadna z vas neabsolvovala IUI s darcom?
kajka39
20. sep 2009
hahra- neviem o nikom, ty musis len s darcom, inac to nejde?
petronela82
20. sep 2009
dahra - taky o nikom "na tomto tématu" nevím
dahra
20. sep 2009
Ahojte,
😞, pravdepodobne to inac nejde. Keby som bola zdrava a len mazel mal problemy, tak by som cakala a skusala. Ale mne ide o cas a potrebujem byt cim skor tehotna. Tak chcem skusit darcovske skor, ako IVF s manzelovymi kriplikmi.
kajka39
20. sep 2009
darha- tak to je blba kombinacia 2v1. Skus sa informovat v centre kam chodis....urcite vedia postup ak to robia. 😉 prajem vela,vela stastia!!!
apple7
21. sep 2009
Ahojte 🙂 Dobre ranko vsetkym...tak uz mam aj ja za sebou prve IUI...ani to nebolelo , len ma na druhy den boleli hrozne vajecniky, neviem preco...dufam, ze je vsetko vporiadku.na kontrolu HCG idem o 2 tyzdne, dufam ze to dovtedy vydrzim a neumriem od zvedavosti....Neviete mi poradit, to pojdem len na krv?
Ell - drzim ti palce, aby ti to vyslo...
petronela82
21. sep 2009
dobré ráno všem

apple - to je individuální, v nějakém centru ti vezmou jen krev, někde ti udělají i UTZ, přestože tam ve většině případů nemůže být ještě nic vidět, možná výška sliznice může napovědět, zda se zadařilo nebo nebo, ale jste jistá si můžeš být až po výsledcích z krve - tak držím palečky ať mají pro tebe za dva týdny jen samé dobré zprávy.

ell - jak je - tvrdý návrat do reality => do práce. Doufám že alespoň víkend stál za to - a že jsi si odpočala, teď už to bude jen hoší a horší - nevolnost, oteklé nohy, rostoucí břicho atd. 😃 - ale všechny tyto těhotnské neduhy ti moc a moc přeju
katti77
21. sep 2009
ahojte
apple: ja idem aj na krv aj na sono...držím ti palce aby sa to pekne zahniezdilo...

mne to nevišlo, test čistý, a zajtra mi v centre len potvrdia, že tehotná nie som, tak na budúci mesiac opäť :-|
apple7
21. sep 2009
Katti - si si ista, ze vam to nevyslo?kedy si si robila test?
katti77
21. sep 2009
apple aj v nedelu aj dnes a nič, to už by určite ukázalo, ale zajtra idem na krv tak to budem mať 100%
apple7
21. sep 2009
kolko je to dni od iui?
apple7
21. sep 2009
mozno to je este skoro na test a zajtra ta prekvapia ....
katti77
21. sep 2009
apple: neprekvapia, to už by ukázalo, ale neva, fakt hádam som nečakala, že to pôjde tak rýchlo :-o

Začni písať odpoveď...

Odošli