• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
to ma mrzi....
21. sep 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple neva, ideme ďalej
21. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda...takze pojdes na 2 iui? mas uz podanu ziadost na ivf?
my sme poslali ziadost na ivf do zdravotnej poistovni, a kym nam pride odpoved skusame iui...doktor nam, ale povedal, ze to nevyjde a nemam tomu verit...ja napriek tomu verim, ze sa nam to podarilo....
neviem preco, ale som v sobotu po iui som spinila...dufam ze je vsetko vporiadku...
21. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple: no zajtra im poviem nech mi vypíšu žiadosť, a kým sa schváli a budem môcť začať s IVF tak skúsim ešte IUI, koľko krát to vydá, možno aj dva...tak uvidíme, musíme bojovať...
držím ti palce aby ti to vyšlo a našla si si // :slight_smile:
21. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem

doktor mi povedal, ze aj ked mi schvalia ivf, tak aj tak budem musiet cakat do buduceho roku, lebo si uz minuly cely rozpocet, tak dufam ze to iui vyslo a nebudeme musiet cakat na nic.....my sme spravili chybu ze sme s manzelom cakali 7 rokov ze sa nam to podari....a teraz ma to mrzi...kazde cakanie je pre mna velmi tazke, ale to asi pre kazdu....
21. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple: a kto minul rozpočet, poisťovňa či centrum? akú máš poisťovňu?
21. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centrum, uz nemozu robit zakroky- mam spolocnu zdr.poist. tu ma asi dost vela ludi....
21. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano dievcata tak som naspat v realite...vikend bol super, ale zial len bol. Ako vy? Katti to ma mrzi. Inak ako to tak vidim nam to nikomu nevychadza a tusim tiez pouvazujem o ivf rychlejsie nez som chela:( drzim palce apple!
21. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - není brzy na pesimismus, dohodly jsme se přeci že to nepřiznivý stav otočíme na naši stranu :grinning: - někomu to přece musí vyjít - pak by ty statistiky byly na prd.
21. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell : dakujem
21. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, prave som to ratala, tak statisticky by to uz malo niekomu vyjst! Inak ja mam strasne pocity na ms..tak neviem. Ako idte tvoja stimulka? Citis nieco?
Apple co ti povedali? Len ze o 2t na krv a dali ti utros?
21. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - my to prolomíme
- pocity na mrchu - to je trochu brzy, kdyby jsi to měla dostat?

jinak, píchám si obden, první dávka včera a druhá až zítra, zatím nic nepociťuji, v pátek budu moudřejší, snad tam folíci budou, bude to 8DC, jak by tedy teoreticky mohly být velcí?
21. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, neviem vlastne ani kedy by som to mala dostat lebo toto je extra dlhy cyklus dvaka 2 stimulkam tak kedze mam ist na kontrolu hcg buduci stvrtok predpokladam ze by som to mala dostat niekedy bud.tyzden.
Tvoji folici by mohli mat okolo 12mm nie?
21. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell : aj mna bolia vajecniky, ale to je este skoro robit nejaky zaver...tebe by sa to malo teraz uhniezdovat, mozno ta preto boli podbrusko....
ja beriem utro a na kontrolu o 2 tyzdne...
21. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - já vůbec netuším, jak to je. jak dlouho jsi stimulovala, když pominu tu první dávku, kolikátý den od zvýšení dávky clomidu, bylo u tebe IUI? já být tebou tak bych zkusila tu bazálku, u tebe nemá být čím ovlivněná (protože i utrouš ji zvedá) fakt mi přijde že to funguje, měla by jsi ji mít teď přes 37 stupňů, a jakmile by klesla tak ..... :frowning2: - však víš
21. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple - a kolikáty jsi předně DPO? a budeš testovat - nebo to vydržíš?
21. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apple na zahniezdovanie je este skoro,nie? som 4dpo..okrem toho som posledne pri zahniezdovani zakrvacala takze myslim, ze by to bolo podobne aj teraz. Apple, bolia ta bradavky? Lebo mna priserne...
21. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si spravim test az v piatok , aby som to lepsie uniesla, ked im potom zavolam pre vysledok..
21. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, iui mi robili 7 dni po poslednej/zvysenej davke...
21. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell : 5 den po oplodneni sa zahniezduje oplodnene vajicko a mozes pri tom aj spinit...
ja som spinila hned po inseminacii, trosku som krvacala, prsia ma nebolia co mi je divne, lebo kazdy mesiac ma bolia a teraz vobec...robila som si test na ovulaciu, tak tu som podla testu mala...jedine co ma boli su vajecniky, co neviem preco...
21. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som spat od dr... takze tento mesiac nic... stava sa zo mna cakatelka na mrchu... ideme cakat, ci pride sama, ak nie moze meskat 7 dni, potom sa vyvolava... tak vam vsetkym drzim palce :slight_smile:
21. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - to ma mrzi....
21. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje ahojte...

padla tu otázka na mňa, že čo bude ďalej... hm.. ale ani ja sama neviem... v stredu sme mali ísť do toho cetra, ale bez MS a tá stále ešte je. Tak sa budeme musieť asi preobjednať. Dnes som bola za mojím gyn a povedala mu to. zajtra si tam idem po lekársku správu kde mi dá všetky výsledky testov a napíše podrobne čo mi robil a tak... a vraj napíše, že ovuláciu mávam pekne pravidelnú, že nech vediea a nemusia ma zbytočne ničím "plniť" :wink:
Dnes som bola u toho diabetologa a zajtra si idem tam po výsledky... ale myslím, že to bude O.K. cítim sa v pohode tak podľa toho súdim.... K zubárke som nešla a s takouto silnou MS.... idem zajtra. Hádam dnes ešte vydržím...

Apple - veľmi silno Ti držím palčeky ako aj všetkým ostatným babulkám!!!

Ja som zvedavá čo mi povedia na to moje druhé nepodarené neuhniezdenie sa.... :angry:
21. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apple ja som po iui nespinila vobec a bradavky ma nikdy predtym neboleli takze to nejak musi suvisiet s tymito hormonami...
21. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apple, dakujem... som celkom v pohode, uz len dufam, ze ta mrcha na seba nenecha dlho cakat... uvidime ake lieky alebo co vlastne zvolime potom...
monika, kam idete do car?
21. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko Iscare...
Tam mi robili aj kyret :angry:
ale môj muž vraví, že to je dobré znamenie.. bo to začne tam kde to skončilo :wink:
tak hádam má pravdu... a začíman sa tešiť celkom.. :wink:

idem si dať lieky na zuby............. :angry: :angry:
21. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, aj ja chodim do iscare :slight_smile: tak drzim palce, nech ti pomozu :slight_smile: budem na vas vsetky mysliet, idem si asi dat od tohoto tu pauzu :wink:
21. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko heej? to je super.... mozno sa tam raz stretneme :grinning:
21. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno ano :slight_smile:
21. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte jedna otázka..
:sweat_smile:
aký sú tam? Ja mám na nich zlé myšlienky, ale tak oni za to nemohli.. oni len robili to čo mali.. len mi vadilo, že ma dali do izby s takou čo bola dobrovolne na potrate.. vtedy by som vrazdila.... :angry: :confounded:
21. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok