• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ell - určitě, určitě - jako houby po dešti
21. sep 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak to ma byt!!! nech len rastu! boze, ja som ospala....uz nech je 6 :wink:
21. sep 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já si jedu dát do těla - do fitka, tak jsem zvědavá jak mi bude, Dr. říkal že není důvod se cvičením při stimulaci přestávat, tak snad to bude O.k.
21. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu někdo kdo byl na IUI v Olomouci?
21. sep 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pet...taky bych si potřebovala dát do těla, ale jsem líná jak vepř, takže se nejsem schopná dokopat něco dělat... :confounded:
21. sep 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. som spet.... :grinning:
21. sep 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, vitaj :wink:
21. sep 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Mon :slight_smile:

Petro..riadne to roztoč :wink:
21. sep 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojeeeeeeee zubyyyyyyyyyyyyy....
zajtra idem k zubarke aj keby som vykrvacat mala... pomoooooooocccccccccccccc :frowning2:
21. sep 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dahra já jsem byla na IUI s dárcem už třikrát a jednou na IVF s dárcem,ale zatím se nezadařilo :frowning2:
21. sep 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holčiny

- tak za chvíli si budu zase hrát na pana doktora - budu si píchat druhou dávku (stimulky)
- a vaše novinky?

katti - tak jak pak jsi dopadla - byly tvé pesimistické vize opodstatněné, nebo přeci jen měly pro tebe doktoři dobré zprávy
monika - držím palečky u zubaře, a co mrcha je na ústupu, vyjde zítra ten CAR nebo se budeš muset přeobjednat
ell - doufám že už jsi se konečně vyspala po tom náročném včerejšku - tak s úsměrem do nového dne :grinning: :grinning: :grinning:
monulkab - jak zvládáš stimulaci? cítíš nějaké nežádoucí účinky? já si včera hezky zacvičila, vypla mozek a skvěle se odreagovala - bylo mi v pohodě - žádnou únavu ani nic podobného jsem nezaznamenala, jen jsem si vyčistila hlavu. Fyzicky se člověk unaví ale psychicky mě to vždy nakopne - můžu jen doporučit
22. sep 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela dobre ranko tak ako pani dr?:slight_smile:))
Ja som sa konecne vyspala!
22. sep 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak operace proběhla bez komplikací - pacient přežil :grinning: :grinning: :grinning:

fakt lituju ty diabetiky, že bych se takhle musela píchat děnně (a i několikrát za den) to fakt ne. snad folíci rostou a nebudu muset stimulovat dlouho.
22. sep 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky,
taky jsem byla na IUI minulý cyklus, nezadařilo se, teď stimuluju klasika closťákem na druhé IUI, do konce roku to budeme podnikat, uvidíme... zdravím monulkab, se kterou "se známe" z fora Obilňák.
Držme si pěsti, holky, doufám, že tu bude vícero kterým se zadaří i "jen" po IUI. My jsme pak odhodlaní zkusit na začátku roku i IVF, i když zatím jsme dle doktorů jakože zdraví.
22. sep 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj emers! Vitaj! Tak sme na tom podobne. Ja tiez vidim poslednu moznost v ivf.
Petronela super, uvidis kym vyberies celu davku budes uz super vyskolena:slight_smile:) inak ja mam jedine pozitivum z toho iui ze sa mi velmi zlepsila plet. Aspon nieco:slight_smile:
22. sep 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: díky za přivítání! :slight_smile: no zkusíme vše, to je jasné. Akorát dřív jsem si myslela, že IVF je tutovka, jaká jsem byla naivka! :confused: :frowning2: Ale mám dobrý příklad u mé kamošky, té vyšlo IVF a pár měsíců na to otěhotněla přirozeně :slight_smile: Takže zkoušet budeme vše a věřím, že nějakým způsobem se to povede, třeba i přirozeně. Znáte určitě taky spoustu případů. Ale jsme v tématu IUI, tak snad to vyjde u toho IUI všem!!! :wink: :wink: :wink:
22. sep 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja len tak na rýchlo som prišla povzbudiť našu Katti :slight_smile:

Katííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí...drž sa dnes na krvičke, budem silno držať palce aby všetko dobre dopadlo...mylsím na tebáááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - moje švagrová když byla asi ve 2TT (což ještě nevěděla že je těhu) tak byla na kosmetice, a kosmetička ji řekla že se ji úžasně zlepšila pleť a pár týdnů na to zjistila tu šťastnou zprávu (otěhotněla přirozeně)
22. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emers, presne tak, drzme si palce a snad nejak bude :wink:
Katti aj ja drzim palceky a daj nam vediet!!!!!!!!!
Petronela, no mne sa tiez zlepsila velmi pri prvom tehu az som z toho nechapala lebo po vysadeni HAK som ju mala dost zlu vlastne az do teraz a presne po ovulke akoby utalo a je dobra :wink: to su hormony :wink:
Ok bezim urobit test z francuzstiny a za chvilku som spat :grinning:
22. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - to může být i těhu.
22. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers! ahoj !!!! dneska začínáš ten clostil co?????
petronela zatím snad ani nic nepociťuju, možná jen takový chvilkový "návaly" horka, přirovnala bych to k tomu, když si vezmu před cvičením carnitin, hodně podobnej pocit.
Ell, tobě se po IUI zlepšila pleť???? to čumím, já očekávám spíš opak. Holky, víc jak půl roku po vysazení HAK jsem dávala svoji, dříve neproblematickou pleť, dohromady. Vypadala jsem jak nějaká smažka, po obličeji samý rudý fleky a vředy, no hrůza. Pak asi tak po 8 měsících mi konečně začala kosmetička říkat, že už mám pleť ok, čistou, bez problému, no, ale teď v létě jsem měla na odsunutí ms norethisteron, a opět se mi pleť zbláznila, je to hrůza, tak mám právě strach co se mnou udělá ten clostil.... :unamused:
22. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab - to je individuální, na každého působí ty hormony jinak, já jsem brala teď norethisteron na vyvolání mrchy a pleť byla v pohodě - tak držím palečky ať po stimulce nevypadáš jak puberťačka :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul: jo jo, dnes jsem si šoupla první :slight_smile:
holky, já bych brala aji zelenou pleť s fialovýma tečkama a růžovýma čtverečkama nebo čím vším :grinning: ale kdyby to bylo už to těhu :grinning: :wink: (mimochodem pleť mám spíš problematickou odjakživa, takže mně to ani nepřijde nějaká změna)
22. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pet..to doufám, že nebudu vypadat jak puboš....sranda je že jsem na akné nikdy netrpěla, ani před nasazením HAK...tak si to asi mám užít teďka...no ještě že jsem už vdaná!!!!!!!! :sunglasses: :grinning:
22. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
při nejhorším budeme chodit s pytlem na hlavě, hlavně že z nás budou těhule, no ne?
22. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, vocamcaď pocamcaď :grinning:
22. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som spat po teste, boze to je hroza ta francuzstina!!!! :grinning: :grinning:
Vidim, ze som rozprudila divu diskusiu o pleti. Vazne, ja som bola prekvapena, ako sa mi postupne zlepsovala, presne od ovulky ale kiez by to bolo tehu :sweat_smile:
22. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell kde že to žiješ? v Belgii ? nebo kde, že válčíš s francouzštinou...
22. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano v belgicku :grinning: a veru sa s nou vlacim, je to des! :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elll.tak zlepšenie pleti, aspoň niečo keď už nič iné..ale ono to naozaj môže byť aj tehu,,,vtedy jej vraj pleť krásna a čistá :wink:

Petro..ty si riadny doktor..a to si picháš tie klasické ihly či máš to pero?

Emers..vitaj..je mi ľúto, že prví IUi nevyšlo...my sme ni len nestihli ísť na prvé IUI tak nás čaká rovno IVF..netreba sa vzdávať, zázraky sa dejú :slight_smile:

Minika..drž sa u zubára..jáj tých ja nemusím :angry:

Monulka :slight_smile:
22. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok