• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
cisielko: moja zlatučká ďakujem ti....no musím čakať do 15. hod na výsledky...ale neviem či to vydržíííím
22. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, rada by som tomu verila, ale pripisujem to hormonom a mam pocit, ze nemam ziadne ine priznaky, resp. nechcem si nic nahovarat.... :sweat_smile:
22. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - mám to pero, injekci bych do sebe nepíchla, mám co dělat abych to zvládla s tím perem
22. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati..tak ty už tu..naozaj, musíš čakať do 15h..bože to musíš nejako vydržať..zistila si niečo ohladne tých konzultácií?

Ell..súhlasím stebou...ja som taká istá, načo si niečo nahovárať..budem ti držať palce aby to vyšlo a ak nie budeš predsa bojovať ďalej :wink:

Petro..sa ani nedivím, že máš pero..ja som priposratá pri každej injekcii a keď si úpredtsvím, že pri IVF si to budem musieť pichať, jáj no neviem :fearful:
22. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - neboj - to zvládneš, vůbec to nebolí, fakt ani trošičku, jde jen o to překonat ten psychický blok - píchnout do sebe jehlu
22. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti - držím palečky, a snad zavolají dříve a nebudou tě tak dlouho napínat.
22. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti drz sa!!!!
22. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuvajte, poculi ste niekedy niektora, ze progesteron sposobuje spomalene travenie resp. palenie zahy?
22. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - a co ty nezkušíš testík dnes je to 5DPO, že?
22. sep 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - ohledně toho progesteronu, tak pálení žáhy nevím zda způsobuje, ale spomalení trávení a zácpu způsobuje stoprocentně
22. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, to nema zmysel, vyhodene peniaze. citim sa uplne normalne takze nevidim dovod :pensive: tak zacpu nemam vobec ale kyselinu mam uz od soboty a neviem sa jej zbavit. vcera som si este dala aj jogurt vecer ale velmi mi to nepomohlo. moze to b yt z multivitaminov?
22. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - není to ten croasant :grinning: :grinning: :grinning:
- teď vážně - myslím že multivitamíny by mohly palení žáhy způsobit, zvlášť jestli jsou rozpustné, ale ve tvém případě si myslím že to budou ty hormony, vzpomeň na Monikuco zažívala po IUI
22. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro..no to prvé pichnutie ma bude stáť asi veľa síl, možno i hodín..eď som mala picnúž mačiatko, pretože potrebovala lieky trvalo mi to vyše hodiny kým som to dokázala :angry:

Ell...niektoré ženy nemajú žuadne tehu príznaky až o pár tt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Katii...silno držím palec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - tak začni trénovat, musíš to píchat vždy ve stejnou hodinu, tak aby jsi to pak neprošvihla :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, presne to som myslela ci to nebudu tie vitaminy a asi v kombinacii s hormonmi to je koktejl ako vysity :grinning: a co sa tyka testovania, kym nebudem mat vazne podozrenie, tak sa na neho nechystam :sweat_smile:
Cisielko, co sa tyka priznakov vychadzam z toho ako mi bolo pred pol rokom....ale zase neviem, lebo vtedy som nebola napumpovana hormonmi takze to moze skreslovat :wink:
Petronela bude nasim poradcom pokial bude treba nejake lieky pichat, porpipade si k nej urobime vylet na skolenie :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - jasně já vás vyškolím, asi začnu uvažovat o kurzu zdravotní sestry :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell..ok..beriem na vdmie..keď budeš chcieť testnúť tak dáš vedieť :wink:

Petro..veru, ty nás budeš školiť...len si priprav dávku veľkej trpezlivosti :slight_smile:
22. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spoliehame na teba :grinning:
pozajtra idem na ten test progesteronu tak som zvedava ci sa budem krmit utrosom alebo nie nakoniec alebo duphastonom) :confused:
22. sep 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, jasne, podelim sa s vami hned ako by som nasla nieco "podozrive" na sebe :wink:
22. sep 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: a jaký je rozdíl mezi utrošem a duphastonem? :fearful:
22. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers v podstate ziaden - utros je prirodzeny progesteron a duphaston je umely progesteron (dydrogesteron)
22. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: aha, děkuju! A proč někdo bere to a někdo to?
22. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, len som vas prisla pozdravit :slight_smile:
22. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze rozdiel je v cene, duphaston je o dost lacnejsi. Utros sa da brat aj ako vaginalne cipky a myslim, ze je to lepsie pre zeny, co ho neznasaju ako tabletku...
22. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: díky moc za info. :slight_smile:
22. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatkooooo ahoj, ako sa ti vedie? Emers ty beries co?
22. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: utroš vaginálně. (clostil, pak pregnyl, pak utroš - klasika :wink: )
22. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne utros nedali, ze podla testu vo stvrtok mi povedia ci ho mam dost alebo nie :confused:
22. sep 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ell :slight_smile: dakujem, celkom ok... myslim, ze som predychala, tak zbieram pozitivnu energiu na dalsi pokus :sunglasses:
ty ako?
22. sep 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v pohode nejak som taka uzmierena s osudom ci co :grinning:
22. sep 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok