• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
to je fajn, ved teraz uz aj tak nic nemozes :wink:
22. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak :unamused: :wink:
22. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..držím palce aby si nazbierala veľa pozitívnej energie a síl :wink:

Elll...ťa beriem za slovo a keď budš mať chuť tak nám dáš vedieť :wink:

Katti..nevolali?
22. sep 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko : ty máš ešte väčšie nervy než ja :wink: , škoda, že nemám umelé nechty aspoň by mi zostali celé :grinning:
22. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti...ja som nervózna za teba aby si ty nemusela byť..tak čakáme ešte dve hodky...júj silno držím palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, uz som naspat, tak co mame nove? Katti? Inak katti ako sa citis? mas nieco co by sa dalo pokladat za priznak?
22. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell-príznaky žiadne, test čistý ani škvrnka...takže asi tak, jediné čo ma povzbudilo bolo, že doktro povedal, že mám veľkú sliznicu a že to môže byť dobré znamenie, ale to je všetko, nič necítim , proste ako pre mrchou...
ale už sa to kráti a budeme vedieť výsledky
ell príznaky sa objavia tak v 4tt myslím, a možno aj neskôr, ale nebola som ešte tehotná tak neviem isto
22. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kattííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí...ešte 3 minútky a sú trííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm a kedy si sa zacala citit mrchovo? lebo ja sa tak citim stale :unamused: drziiiiiim palceeeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink:
22. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve sa tam pokúša dovolať..majú stále obsadenééééééééééé :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
22. sep 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak tu dovtedy aj pomreme.....rychlo!!!!!!! :wink:
22. sep 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nveiem či môžem ale asi áno...Katti to má bohužial negatívne...asi nemá teraz náladu na písanie :frowning2:

Katti..je mi to naozaj hrozne ľúto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: obímam ťa a verím, že sa postavíš a pôjdeš ďalej...sme tu pre teba :wink:
22. sep 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ďakujem, no ale vedela som to už podľa testov, tak zase až také prekvapenie to nebolo, o mesiac druhý pokus, a potom IVF
22. sep 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti :frowning2: toto snad ani nie je pravda...preco to sakra nikomu nevychadza????? :angry: :confounded:
22. sep 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell-možno to prelomíš a začne sa meniť štatistika, len musíš veriť... :wink:
22. sep 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak ja by som nam to dopriala vsetkym nech dvihneme tu sprostu statistiku ale vsak ked furt nic.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. sep 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, kde siiiiiiiiiiiiiiiiii?
22. sep 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už jsem tu

- vpráci byl strašný fofr, a teď jsem dorazila domů.

katti - to už fakt není možné, moc mě to mrzí :frowning2: drž se a nevzdávej to - určitě to přístě vyjde =>MUSÍ
22. sep 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela super, ze si tu :slight_smile: je mi z tych vysledkov nanic :unamused:
22. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.nesmieš to takto brať...IUi je naozaj malá úspešnosť ale je...to, že to teraz babám bohužial nevychádza neznamená, že to nemôže výsť tebe...nesmieš smútiť, možno práve ty budeš tá čo tú smolu konečne prelomí :wink:

Katti..budem držať palce pri tom druhom..a keď nie tak ideme do toho spolu...IVF to istí a tam už nebude žiadne negatívne ale len pozitívne..drž sa :wink:
22. sep 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby dlhsie som tu nebola ako sa máte? katti to mi je luto ale hlavu hore.

mi tento mesiac skusame samy, ale uz som vo fáze ze mi to je jedno nechcem to takto nasilu. Akurat ze psychicky nie som v pohode. v praci na figu, kolegovia na figu - ako je to u vas?
22. sep 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a este som sa chcela spytat na to IUI my ked sme boli tak closty - pregnyl a o dva dni na IUI ale uz nekontrolovali ze ci sa to oplati vobec robit. Ziaden ultrazvuk ani nic je to spravne? mozno preto tie IUI nevychadzaju lebo nesleduju ci sa to oplati
22. sep 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alienka..to poznám snažilkovať sa na silu..my sme to takto vzdali a teraz je to o mnoho lepšie...mrzí ma, že niesi psychicky na tom dobre a to je ten základ..je to v práci také zlé?
22. sep 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko dost zle, nemam toho vela na praci (skoro), riaditel mi nedava robit nic nove - mam pocit ze si mysli ze som tehotna, sa ma nato pytal a som povedala ze nie ale aj tak sa ma to stale pyta :( a tak tam sedim jak taky kvak a len rozmyslam a rozmyslam a je to hrozne :( a este sedim s takym tlkom - to by trebalo poznat. A kedze nie som z bratislavy nemam tu kamaratov a tak
22. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

prepacte, ze sa vam sem vtieram, ale mam jednu otazocku - aky musi byt spermiogram, aby povolili iui, resp. aby malo vyznam. Moj manzel ma hodnoty objem 4ml, 4mil/ 1 ml, B pohyblivost a 70% patol. morfol. Nemate skusenosti s tymto? Ci je to na IUI malo?
dakujem velmi pekne :wink:
22. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alienka - mrzí mě že nejsi O.k. zkus se nějak sebrat, být psychicky v pohodě je to nejdůležitější, jako pro úspěch pro IUI, tak i pro domácí snažilkování

ell - hlavu vzhůru, teď není čas na smutnění - to ničemu nepomůže, máme přece tu dohodu, my tou smůlu prolomíme, když už jsme došly tak daleho - přemluvily jsme mrchu aby přišla, zareagovaly na stimulku - já snad reaguju, tak to by bylo aby ta poslední fáze nevyšla :grinning: :grinning: :grinning:

holčiny a jaká je úspěšnost při IVF?
22. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi

1) množství ejakulátu - norma je 2 - 5 ml
2) pH ejakulátu - 7,2 a více
3) zkapalnění - do 30 ti minut
4) koncentrace spermií - minimální množství pro úspěšné oplodnění je 20 milionů v mililitru
5) celkové množství spermií - alespoň 40 milionů
6) procentuální podíl pohyblivých spermií - alespoň 50 % pohyblivých (z toho alespoň některé progresivně pohyblivé spermie, tedy takové, které mají šanci proniknout k vajíčku a oplodnit je) nebo alespoň 25 % progresivně pohyblivých spermií
7) procentuální podíl živých spermií - alespoň 75 %
8) procentuální podíl spermií normálního tvaru - alespoň 30 %

snad ti to pomůže
22. sep 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro, to neviem na sito ale sa mizdá, že 30%..takže o dosť vyšia a ko pri IUI..ale aj tam je vraj pri prvom IVF šanca menšia, vraj..ja ešte len do toho idem trakže neviem :wink:

Bibi..mylsím, že áno...tento spr nieje na IUI..ale najlepšie by bolo keby si sa opýtala dokiho..my máme podobný tak z toho usudzujem..nám bolo IUI hneď zamietbuté, že to tsýmto spr nemá žiadny význam :angry:

Alienka...to ma mrzí..ja na tvojom mieste by som si šéfa odchyzila a psýtrala sa ho na rovinu , že kde je problém..zato nkič bnedáš..a tĺkov si nevšímaj, aj my ich máme v práci kopu a ja to riešim totálnou ignoráciou :wink:
22. sep 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčiny - proč je při druhé a pak třetím ..... IUI (i IVF) je úspěšnost vyšší než u toho prvního - proč?
22. sep 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro...čo mi nietko hovoril, vraj je to tým, že telo je už ako keby nato prichystané, pripravené tými liekmi a všetkým možným..proste ako keby ten prvý krát bol ako generálka a potom ďalej to je už na ostro.. :wink:
22. sep 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok