• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Fiha ako ste sa rozpisali :grinning: :grinning:
Alineka presne ako pise cisileko, na rovinu sa opytaj v com je problem!
Petronela ved ano ano snazim sa motivovat sama seba! momentalne najma vecerou lebo zomieram od hladu a este trcim v robote :grinning:
22. sep 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell. a ja práve dorábam fliačky s kapustou..máš to rada?
22. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mnaaaaaaaaaaaaam :slight_smile:))))
22. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime co ako :slight_smile: ale diky
tak sa drzte
22. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ako sa mate dnes? :slight_smile:
23. sep 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

Ja sa mám celkom fajn..a ty ako Ell, zvládla si včerjší hlad? :wink:

Katti..čakám ako doapdne volanie do centra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko ahoj :wink: hlad som zvladla a napchala som sa spagetami so syrovou omackou :grinning: inak strasne sa citim na ms :confused:
23. sep 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny
- já se taky dobře, dnes žádné injekce nebudou - zase až zítra, už se nemůžu dočkat pátku, abych věděla na čem jsem - zda ty moje mršky rostou.
23. sep 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
23. sep 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katti - tak jak se cítíš, je to lepší - snad ano
23. sep 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela ahoj :wink:
23. sep 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell...to je celkom fajn...hovorí sa, že prvé prízaky sú ako pre M, tak budem držať palec..a špagety..to môžem :slight_smile:

Petro..tak dnes neordinuješ?tak už v piatok budeš vedieť na čom si...tak som aj ja zvedavá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je dobre, najťažšie je to povedať, rodine, ktorá verí, že všetko dopadne dobre, ale už je fakt dobre, ideme ďalej a po mrche začíname znova IUI...
23. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti to som rada, ze si ok! :wink:
Cisielko, podla mna je este na akekolvek priznaky skoro lebo som len 6dpo a jedine co mam su bolave bradavky a zlepsena plet z hormonov
Ha ha a ze Petronela dnes neordinuje? som sa nahlas zasmiala :grinning: drzim palce nech foliky rastuuuu!
23. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - ahojky - půjdeš zítra i na UTZ, nebo jen na krev? a budou ti z krve zkoumat jen hladinu progesteronu nebo i HCG ta už by taky mohla být zvýšená - co se vše zítra dozvíš?

katti - držím palce a by jsi se co nejrychleji oklepala - aby mrcha brzy přišla a mohla jsi začím znovu - kolikáté IUI to bude?

cisielko - v pátek dám určitě hned vědět, k Dr. jdu ve 13:45 - tak pak dám odpoledne vědět jak jsem dopadla - ale určitě dobře =>za takové přemáhání s těmi injekce, to by bylo aby bylo :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela asi som to už písala, ale prvé IUI museli stopnúť (mali sme len plánované ťuťumuťu). lebo som mala veľa folikov, takže toto bolo prvé originál od matela, len výrobca zabudol tú barbi vložiť :grinning:
23. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti...budem držať palce a možno ani IVF nebude treba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Petro..no jasné, v čert by v tom bol aby si si sama oichala a nič z toho, ešte to..určite budú také krsáne, že ich pomaly začneš aj cítiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ell.to sa tak hovorí :wink: keď nič aspoň budeš maž krsánu pleť ako miminko..tak zajtra ideš na UTZ a prečo?
23. sep 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti - aha, tak to přesně vím o čem mluvíš, já taky stimuluji na první IUI, a rodina to bere jako hotovou věc že => "za cca týden budu těhotná" , přijde mi že si vůbec nepřipouští že by to nemuselo vyjít
23. sep 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, Cisielko, zajtra idem len na krv a na hladinu progesteronu. Teda minimalne to mi povedali. Aj ked predtym stale robili estradiol, progesteron a hcg. Ale kedze je skoro na hcg tak predpokladam, ze bud ho urobia a nic mi nepovedia alebo ho ani neurobia....
Ta pekna plet ma fakt fascinuje lebo v poslednej dobe som vyzerala skor ako pubertacka a uz som nevedela aky mejkap si mam patlat na ksicht :wink: :grinning:
23. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - my říkáme, že "budeš mít pleť jako dětskou prdelku"
23. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - 7DPO je fakt pořád brzy na HCG? vždyť těhotenské testy jsou od 5 dne, tak když něco je v moči tak přece musí být i v krvi, no ne?
23. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela: presne rodina si to nepripúšťa, a o to horšie je potom povedať, že nie si....ale neviem si prestaviť, že by som im nepovedala, že idem na IUI, to je tiež dilema, u nás všetci verili ale aj stále veria, ide sa ďalej
ell a čo berieš, že máš peknú pleť?
23. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti,Petro..toto vám tak trošku závidím ale v dobrom samozrejme..u nás v rodien nikto ani len netuší, že my máme takéto trápenie, no ak nerátam moju sestru a moja dobrá kamoška..manžel nechce aby to niekto vedel a aj v ptráci to musím tajiť aby ma náhodou nevyhodili...inak Petro ja som to mala namysli, že to napíšem, že decká prdelka ale ty sui ma úpredbehla xixi

Ell.aha..no tak ja si mylsím, že ti HCg nebudú robiť..ešte je skoro..a tetsy..málo etstov to ukáže na 5 deň, opdla mňa sú to bludy
23. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: zelam krasny den, pekne velke foliky a co najlepsie spravicky :grinning:
23. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: ja som minula na testy kopu peňazí, rôzne druhy a aj tak to bol len stres, teraz už nebudem testovať, počkám na krv a basta, len sa stresuješ, a keď ti test neukáže nič tak v kútiku duše stále veriš a čakáš na tú krv ako na zázrak...takto sa budem stresovať len v ten deň a bude...ale to je len môj názor, baby mi to vraveli, že netestu ale nedala som si povedať, a už mi ztoho šibalo, už nebudem kašlem na to...
23. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti - přesně toto si říkám taky, teď jen doufám že to vydržím, a testovat nebudu - musí to být strašné pokušení
23. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Praveze nic neberiem, som uplne bez liekov - uz vlastne 2 tyzdne.
HCG test ukaze of 25 mg/l ci aka je to merna jednotka a to moze byt az po zahniezdeni takze z krvi je to citlivejsi test ale aj tak este je skoro
23. sep 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neverim, ze nebudete testovat.......
podla mna testnite, ale az v case menst. a 1 test.......
ak nebude pozitivny, treba si povedta, ze to nevyslo.... a neskusat, neverit, ze ved krv este ukaze.....
a mozno sa dockate prijemneho prkevapenia...
23. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa ja testovat neplanuje vobec
23. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ta plet ma neskutocne tesi :sunglasses: aspon vyzeram dobre no nie? :grinning:
23. sep 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok