• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Kačiatko..ahoj--dnes je ešte lepšie ako včera?

Katti..si viem predstaviť ako si každý deň testovala, je to obrovské pokušenie keď niečo tak strašne chceš :wink:

Ell..dobre robíš a keď sa aj rozhodneš tak ako píše Pipuša, nejako blízko M alebo pred krvou...smama vidíš, že Katti teratz ide makať iba na testy xixi
23. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipussa: keď vydržíš netestovať do mrchy tak to akurát ideš na krv, takže to už ani nemusíš, ja som mala dostať mrchu 22. a v ten deň som išla na krv, tak načo testovať, ráno test a poobede výsledok...má to význam?...
je ťažké odolať testovaniu, ja som to nedokázala...
doktor mi povedal, že už mali prípady kedy test ukázal, že nie si a bola a aj naopak, tak neviem, ja len viem, že teraz už nebudem...
23. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne test prvy krat ukazal tenulnkuuuuu ciarku 4 dni po ms takze fakt to asi nema vyznbam vyhadzovat prachy :wink:
23. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ahoj, jsem zde! :slight_smile: kde jsou ostatní "stimulantky"????
23. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze Stimulantky :grinning: :grinning: a cakatelky?
23. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, nevím jestli to bylo tím clostylem, ale včera odpoledne se mi udělalo tak špatně, že jsem se musela jít normálně vyzvracet. z ničeho nic se mi začala motat hlava, jak kdybych měla nízký tlak...kdybych neměla zrovna krámy, tak bych si myslela že jsem těhotná....krámy jsou ale stejné jako vždy, takže nesjpíš jen špatný tlak nebo ten clostyl..jsem zvědavá co to se mnou udělá dneska...
23. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko presne testovala som o dušu a ani nebudem hovoriť koľko som ich minula a načo? som si radšej mohla kúpiť vieš čo :grinning: , teraz makám aby som mala na IUI :confounded: :grinning:
ell - ja budem za chvílu aj stimulantka aj čakateľka atď....a možno aj simulantka :wink:
23. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kATTI..VIEM čO XIXI :wink: ono je ťžaké tomu ododlať, ja neviem či by som ododlala..ono ja si etraz hovorím, že keď pôjdem na IVF tak nebudem testovať ale to hovorím teraz :angry:

Ell..a ty si rozhidnutá, že raz testneš alebo vôbec pokial nebudú nejaké príznaky?

Monulka..ahoj
23. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ano som rozhodnuta ze sa netestujem pokial nezistim sama na sebe nieco podozrive ako napr. implantacne spinenie (lebo to bol moj priznak aj ked neviem , ci ho vobec brat v uvahu lebo vtedy som nebola prespikovana hormonmi) :grinning: aj ked priznavam, takyto postoj stoji namahu :grinning:
23. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, ano, je to fajn :slight_smile: dakujem :wink:
23. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - musí to být strašně těžké - vydržet - a netestovat - všechny které to vydrží fakt moc obdivuju - snad to zvládnu taky - prostě nevlezu do lékárny a ten test si nekoupí, protože kdybych ho měla doma, tak to bych nevydržela
23. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, ell : je to hrozne ťažké, ale ja to tentokrát musím vydržať...a aj ja obdivujem tie ktoré vydržali...
23. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, ja som mala jeden test straaasne dlho doma a vtedy mi to bolo fakt podozrive tak som sa testla....takze dufam, ze vydrzim aj teraz :wink: Inak som sa docitala, ze progesteron sp[omaluje travenie a preto moze byt palenie zahy. takze je pricina preco sa jej neviem zbavit. Ospravedlnujem sa croissantu z lietadla :grinning:
23. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.tak budem na teba mysleiť aby si to vydržala, len sa z dosť veľkej vzdialenosti vyhýbaj lekárňam..lebo to je teraz veľké pokušenie :wink:

Petro..ja tiež obidvujem tú silu odolať..ja neviem ako to ja dokážm..budem sa snažiť, no veď potom samé uvidíte
:wink:

Kačiatko...to som rada takž ideš ďalej :wink:
23. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ok cisielko tak budem sa vyhybat lekarnam ako certovi rohatemu! :wink: ale vsak ked uvidim ucty co mi chodia domov tak ma hned prestane zaujimat myslienka kupovania niecoho "navyse" :grinning:
23. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ja ti to nedovolím, nebudeme testovať a basta...ktorú prvú to napadne dostane po holej :grinning:

ell - prajem ti aby si to tu prelomila a už konečne boli výsledky pozitívne
23. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti, uprimne - nemyslim si, ale dakujem :wink:
23. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - chápem ťa, ale isté to bude až po krvi, to je tvoje prvé IUI?
23. sep 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano prve. ked vidim, ze nikto nic tak si nerobim uz vobec ziadne iluzie :unamused:
23. sep 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vieš čo ell - ževraj druhé má lepšie výsledky, ak ho vôbec budeš potrebovať :wink:
23. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.veru veru ako čertu rohatému..a Katti má prvada čím viac opakovaní tým skôr je pozitívny výsledok :wink:

Katti..no som zvedavá ako mi to neodvolíš xixi aby som ešte ja teba mnemusela krotiť..ak vydržíš pri druhom IUI netestovať tak potom ti uverím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu v mojom centre hovoria, ze 60% uspechov sa dostavi v prvych 4 pokusoch :sweat_smile: ale aspon mam peknu plet :grinning:
23. sep 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko: dobre dohodneme sa, ak vydržím teraz netestovať, tak potom ma budeš poslúchať jasné :grinning: , ak nie tak budeme blbnúť spolu a testovať odušu

ell: to je dobré, ak ktorý ten pokus akože je ten správny? predpokladnám že ten 4 :grinning: , bože to bude peňazí a nervov
23. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.a skvelá pleť je možno len začiatok..skôr či neskôr sa dočkááááááááááááááááááš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

MY VŠETKY SA DOČKÁME :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile::slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti..tak to beriem...ak vydržíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak potom aj ja vydržím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ako budem vedieť, že neklameš? no, že nebudeš klamať :wink:
23. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všechny,
dlouho sem si říkala, že už se nebudu do fora přihlašovat, protože se mne to nebude týkat.
Poslední měsic sem měla citlivá prsa a bolestivé bradavky a také sem přibrala, ale bylo to všechno jen vlivem Utroše, mrcha přišla v pondělí. Pak sem si říkala, že vám nebudu kazit statistiku, ale
jsem po 4. IUI ve třech cyklech, a to hlavní co mi neskutečně chybí je mít o tom s kým mluvit, osobně neznám nikoho s podobnými problémy a hlavně dlouhodobými. Rodina o tom moc neví a nikdo se nezajímá. Nejste někdo z Olomouce?
23. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slava..ahoj..jvitaj tu medzi nami aj keď ťa tu nerad vidím ale určite vieš prečo..radšej by som ťa privítala niekde inde :angry: ja som z BB takže somňou ak chceš kecať tak asi len takto...je mi ľúto, že už si si prešla 4 IUI a stále nič..ja by som to už riešila cez IVF..nerozmýšlali ste nad tým?
23. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaava ahoj a vitaj, tak si na správnej adrese, tu sa môžeš vyžalovať, porozprávať a všetko čo potrebuješ, kto ťa pohopí lepšie ako my...

cisielko slubujem ak testnem priznám sa...nebudem klamať, načo
23. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slaava vitaj, tu si na dobrej adrese, neboj - sme na jednej lodi ! :slight_smile: A statistiku nepokazis, to sa neboj lebo tu nie je moc co kazit nanestastie :sweat_smile:
23. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok