• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahoj, a díky - nerada bych rušila v diskuzi uzavřené skupiny.
Ale vidím jednu zajímavou odlišnost: nikdy mne po IUI nezvali na kontrolu krve - vy chodíte vždy? Já vždycky rovnou dostanu Clostik na další měsíc - neklamná známka, že ani oni moc nevěří, že by se to povedlo.
Ale mrcha chodí spolehlivě +- den, takže ani netestuju. Teda minule sem to zkusila, ale až 5.den po MS než sem zas začala stimulovat, protože byla slabší a skoro bezbolestná, ale nic to neznamenalo. Takže si začínám připadat jako kuriozita, která nemá být dále reprodukována. omlouvám se za ten pesimismus, rozhodně vám nechci brát naděje.
23. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A k otázce na IVF - teď měli podat žádost na pojiš´tovnu, ale v centru zatím dost otálí. Mám dojem, že moc neví, co s námi. Oficiálně jsme oba ok (HSG i imunita a základní genetika), jen partner má nepatrně horší spermiogram.
Tak bych řekla, že zatím jen zkouší standardní postupy, ale na mně už toho začíná být dost.
23. sep 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaava - u nás v centre sa chodí na 14 deň na krv...skús zmeniť centrum, a začni uvažovať o IVF, na IUI máš milion pokusov a môžeš ho absolvovať aj po určitom veku, ale IVF má svoje pravidlá...teda aspoň u nás na slovensku
23. sep 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaava a ešte ma napadlo aký máte problém?
23. sep 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slaava, no to som este nepocula, ze nekontroluju krv. Ja idem na krv po tyzdni a potom po 14 dnoch. A pred iui mi brali krv koro kazdy den a robili utz. kam chodis k dr? uvazovala si nad ivf? drz sa!
23. sep 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaava - vítej mezi náma snažilkama

ell - žáha pořád pálí, to je dobré znamení - progesteronu budeš mít asi až až, snad se to zítra potvrdí
23. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad a ked nie tak pohlcem utros :wink:
23. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaavka - tak na nich zatlač, nech ti spravia IVF veď keď ste zdraví tak to musí dopadnúť dobre už na prvý pokus, ak nebudú chcieť, zober si všetky papiere, vyšetrenia a utekaj do iného centra
23. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčiny - teď mi psali SMS že už máme vyrobené snubáky, a to měly být až 13.11. to si teda pospíšily, nevím jestli stihnu pro ně dnes zajet, asi až zítra, pak je vyfotím na dám do alba - abych se pochubila :wink:
23. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: supeeer Petronela! to je dobra sprava. Pozriem sa!
23. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsme ve Fertimedu,který má na moravě velmi dobré jméno - ale možná jen obecně, reference od žádných klientek nemám.
Problém máme jen ten, že se nedaří, ale kdo ví, proč. Snažíme se od ledna 2008, ale jsme takový povedený páreček: oba máme stejnou zkušenost z předchozího vztahu, který to nevydržel...(i před tím to nešlo a taky vlastně nic nezjistili).
23. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slaava: taky jsem tu nově píšící, vítej "v klubu"! :wink: Já taky chodím po IUI na krev 14. den po. Přijde mi to dobré už jen proto, že tak brzo vím, že nic a nemám plané naděje, to je pro mě vždy nejhorší to čekání na mrchu. Jejda ale nepotěšila jsi nás co teprve začínáme s IUI.
monul: no snad na tebe ten closťák bude působit už líp. Se s tím tělo srovná. :wink:
23. sep 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdy je termín? myslím svatby Petro?
23. sep 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, jasne, ze idem dalej :wink: uz cakam len na mrchu :grinning:
aj ja verim, ze sa vsetky dockame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaava: Fertimed má fakt dobré jméno a kamošce se tam zadařilo na 1. pokus IVF, byla tam se vším moc spokojená, předtím tam taky prodělala neúspěšné IUI...
23. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers: dřív sem měla cyklus delší a méně pravidelný, ale teď je to cca 13.- 15. den po IUI, takže by to vyšlo nastejno. Kdybych si tu nepřečetla, že vy chodíte, tak by mne to ani nenapadlo a nepřišlo divný - asi na mně šetřeí :wink:
23. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaava - svatba bude 31.12.2009
23. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slava...ak majú takýto prístup tak by som asi zvolial iné centrum...proste keď to nejde cez IUI tak by som to riešila cez IVF...netreba sa vzdáavať ale mylsím, že IUI sú už dosť..mala by si im to v ecetre navrhnúť, že chceš ísť do toho :wink:

Katti..tak dobre...budem ti veriť, že to vydržíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Petro..tak to som zvedvá na tie prstene..júj daj ich tam čoo najskôr nech sa môžeme kochať :grinning: :grinning: :grinning:

Kačiatko..tak nech už M dorazí..za koľko to má byť?
23. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela: tjo, to fakt? to je originální datum - jak vás to napadlo? kde se berete?
23. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, dnes som 18dc... tak ale uvidime... cakam do 35...
petronela, krasny datum na svadbu :wink:
23. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela: tak všetko naj, a prstienky kuknem :wink:
cisielko: uvidíme, sama som zvedavá :astonished:
kaciatko: ty ideš na ďalšie IUI?
23. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, ja som nebola na iui... nezabral mi clostil-nenarastli vajicka :pensive:
23. sep 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svatba bude na Silvestra - protože jsme se s přítelem va Silvestra (před deseti lety seznápili - takže tu bude výročí 10 let) a bereme se na Staroměstské radnici v Praze - nikde jinde na Silvestra neoddávají - nebo já alespoň nic jiného nesehnala - a to tam jsou jen 3 obřady (ten den) - obřad jsme byli objednat koncem ledna a už tam byl poslední volný termín - a to v 11:30 což je v pohodě - krásně se pak stihne oběd
23. sep 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katiatko - a zvedali ti dávku clostili (jako u Ell) - jak jsi ho jedla?
23. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, neviem, ci sa to u nas tak robi, ze zvysuju davku v ramci jedneho cyklu (priznam sa, neviem ako presne to bolo s ell-pripojila som sa k vam neskor). brala som 5 dni po dve tabletky
23. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko-ja som prvé musiela prerušiť, lebo som mala vela folikov, ironia osudu, niekto nemá, a niekto má veľa...takže čakáš na mrchu a ideš od začiatku?...ja tiež čakám na mrchu a znova clostil 1x1 od 3dc...a čo ti povedali, malo by sa to už upraviť?
23. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kATTI...ani sa nenazdáš a ubehne to ako voda..a už budeš mať za ssebouaj druhé IUI, verím, že úspešné :wink:

Kačiatko..nezúfaj..tentokrát to už dobre doapdne a dočkáš sa IUI...len niekedy to trvá...pozri na mňa..my sme mali ísť tiež na IUI a bohužial niejdeme kvôli výsledkom zo spr..musíme na IVf...ale beriem to z tej lepej stránky..stále je tu nádej, že to pôjde..horšie by to bolo keby to nešlo vôbec :wink:

Petro..tak teda ..silvester..a to bude ja normáka oslava,oslavička?
23. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - já taky přesně nevím to dávkování Ell, ale taky brala pár dní clomid - a na kontrole a z krve zjistili že nezareagovala tak jsi zdvojnásobili dávku a pak už to bylo O.K. a mě takdy dr říkal ať přiju 8DC na kontrolu a zjistíme jak reaguju a podle toho upravíme dávkování
23. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - a včem byl přesně problém - v množství, pohyblivosti .....?
23. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, idem za nim ked pride mrcha alebo ked bude tyzden meskat... neviem ake ma so mnou plany... ale ideme skusat dalej.
cisielko, vobec nezufam... som tazko v pohode... ja som sa ta raz pytala na toho androloga, mozno by som sa s nim skusila poradit.
23. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok