• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
petronela, ell pri zvysenej davke brala tak ako ja... ja to neriesim... uvidime, co bude dalej
23. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - asi dopadneš jako já - INJEKCE :frowning2:
23. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko, presne ako pise Petronela, proste mam super dlhy cyklus s dvojitou stimulkou - najprv 1x denne a potom 2x denne clomid.
23. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela, je to mozne, ale nejako to neriesim...
ell, kolko tabletiek si vybrala? myslim, ze takto to tu nerobia, aspon som o tom nepocula...
23. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - a kdyby jsi nezareagovala ani poté, myslíš že by dále zvedali dávku - jde to ""do nekonečna" nevíte jak to je?
23. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuu tak to netusim. Lebo mne ked povedali po prvej davke ze nic, tak spom sa dr pytala ze ci este v tomto mesiaci mozem ist na iui a cakala som, ze nie, az v dalsom cykle a ona na mna pozerala a povedala, ze samozrejme ked mi upravia davku.
Kaciatko barala som 5 dni 2x denne clomid.
23. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emers...a co ty a clostil...nic ti to nedělá?????
holky jak tu píšete o té krvi, tak v CARu kam chodím já i emers podle mě taky krev neberou, v letáku je napsáno že se má udělat klasickej těhu test...nebo se pletu...?
23. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pribalovom letaku sa pise, ze celkova davka v cykle by nemala presiahnut 750mg.. ja som vybrala 500.. takze myslim, ze tam uz nic..
ell a pred tym? ta davka, na ktoru si nezareagovala?
23. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 x denne t.j. 50mg denne
23. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na spresnenie - zareagovala som na nu, ale nie dostatocne - foliky narastli max na cca 10mm
23. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petro..u nás bol etarz problém vo všetkom..proste na miesto toho aby sa to zlepšilo sa to až tak zhoršilo, že po tých mesiacoch už IUI nieje možné..množstvo išlo zo 29mil na 7mil, patológia 99%..a mám obrovské obavy, že to ešte nieje koniec..ak to takto bud epokračovať taks me asi v úplnej riti :rolling_eyes:

Kačiatko..viem, pamätá si nato..neriešili mse ho ale budeme..keď mi príde M mám ísť ku svojmu dokimu na krv tak sa ho rovno nato opýatm..už som sním dlhšie nebola keďže som v centre ale on je zlatý, určite mi niekoho odoručí :wink:
23. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi preto ti to zvysili, u mna uz to asi nemalo cenu... ale ved to je jedno... ja sa nad tym nezamyslam, nema to vobec vyznam... verim, ze nie som prva ani posledna a dr vie urcite co robit :slight_smile:
cisielko, skus... mam pocit, ze u vas v bb by mal byt nejaky velmi dobry
23. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaviatko - určitě nemá cenu se kvůli tomu nervovat - léků (a potažmo i injekcí) na stimulaci je spoustu, nezareagovala jsi na jedny, zareaguješ na jiné, příští cyklus to určitě vyjde
23. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko, no neviem, ja som len na grafe videla, ze hodnoty isli trosicku ale velmi malo hore po orvej davke a rapidne hore po druhej.

Fuj, inak musim vam povedat sa tu prave rozculujem. Bola som na zachode ale teda taky bordel a smard som snad nevidela ani na stanicnom wecku niekde v Azii. Bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:skoro som sa pogrcala. Nechapem, ze si zeny nevedia urzat lepsi poriadok. A to som sla akoze von na chodbu lebo v kancli sice mame a je trocha lepsi, ale bolo obsadene :grinning:
23. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab: mně neřekli ani abych testovala

cisielko: a partner taky něco bere? to zhoršování mi zní povědomě - jen zatím nevíme zda je to jeden výpadek, výrazně horší než ostatní (5mil) nebo se děje něco vážnějšího
23. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KAčIATKO..URčITE SKúSIM..KýM SA VšETKO POTREBNé BVYAVí NA ivf TAK BUDEME EšTE SKúšAť KADEKOHO.. ďakujem za tip :wink:

Slava..aj vám sa spr zhoršoval?brl Profertil 3-4 mesiace teraz sme sa nto vykalšali a ideme skúsiť Maca a Andrzin, už to mám na pošte tak to idem dnes vybrať a ideme to skúsiť :wink:
23. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
jejda vy ste toho ale popísali..
vítam nové kočky....

babulky moje najkajšie ako sa máte? dôfam, že dnes lepšie ako ja... :angry:
23. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, ako zuby?
23. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - ahojky, co je nového? proč se máš mizerně?
23. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuby zatial v pohode. som ta dnes sla na trhanie ale nakoniec to netrhali... a potom sme s hafanom utekali na pohotovost... teraz tu pekne pri mne hajaju aj hafan aj mmm... :slight_smile:
Fahanovi sa urobila hrča za uchom a začalo mu s tade nieco vytekat.. a zistili sme, že tam má dieru. normálne skrz ucho chudák!
23. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mě neřekli též ještě nic, páč první IUI mám teprve před sebou....ale těším se, aspoň se bude "NĚCO" dít.
:sweat_smile:
23. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby. Ja vam sem-tam sporadicky nakuknem, ale pozorne vas citam. Zajtra idem na hysteroskopiu, tak mi prosim drzte palce. Mam maly myom, treba ho vybrat a potom hor sa na druhe IUI. Dufam, ze uz v dalsom cykle. Nech uz vsetky prelomime tu zlu statistiku, ktora tu zatial panuje.
23. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz...ta statistika je drsná....bohužel.....dokonce bych řekla že snad už ani horší být nemůže, tak snad už bude jen líp a líp :grinning:
23. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monulkab - jak stimuluješ - citíš něco? kdy jde k Dr. na folikometrii?
23. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..ahoj..to ma mrzí čo sa stalo psíkovi..ti verím, že ti je mizerne ale hádasm mu bude lepšie :wink:

Zuzimia..tak sa zajtra drž nech to dobre doapdne a ty m§ôžeš vrhnúť na druhé IUI :wink:
23. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko: dík za tip - fakt nevim jestli nejsem v tom Fertimedu špatně - protože sem se opakovaně ptala, a dr. opakovaně řekl, že kvalita spermatu je proměnlivá a že jí nelze ničím zásadně vylepšit (čímž prý netvrdí, že nemůže brát nějaké vitamíny, ale a´t od toho nic nečekáme)
23. sep 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby a v utorok alebo v stredu ideme do toho centra.... este nam budu volat.... :wink:

a čo sa tej štatistiky týka - my ju spoločne zmeníme!!!!! Veríme!
23. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slava..niet začo..ešte nevieme či to zaberie ale s odorúčania mám, že im sa zlepšiil spr o 80% :wink: tak keby aspoň o niečo tak je to super..a ty ber saki faki a padaj z toho centra.. :wink:
23. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - super - v CARu to určitě vyjde. ta statistika je zoufalá, ale pracuje se na jejím zlepšení, teď je to na Ell, ale já s Monulkab ji jsme v patách :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti tak hadam všetky tri to dotiahnete tam kam sa to ma dotiahnut... :wink:
a my vas potom budeme naásledovať...
23. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok