• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
monika, a havino je ok?
ku komu ides do car?
23. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko - hafo teraz hajinka.. chudatko moje...
a ku komu ideme zatial neviem meno.. mmm si nepameta.. ale v utorok nam maju volat ta sa spytam... viem len že je to dokina a nie doki...

babulky ideme k svokre... ma dnes narodeninky... ideme jej dať darček... :wink:
papa večer...
23. sep 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem už domov, tak zajtra babulky pa
23. sep 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: všimla sem si dobře, že jsi v zahraničí - co tam děláš? létáš nějak pravidelně?
a neřekli ti, že to je nepříznivé vzhledem k úspěšnosti IUI?
Partner pracuje v Dánsku, takže sem také čas od času mimo a dr. se na vždycky tváří, jako že je to se mnou těžký, když furt někde lítam (taky sem tam nějaká konference, připouštím).
Ale když sem se ptala zda je po IUI potřeba zachovávat nějaký speciální režim, tak říkal jen neběhat, nejezdit na kole a druhý dr. na to: že kdyby byla na otěhotnění potřeba neschopenka, tak by všichni jen šoustali, aby nemuseli do práce :grinning:
Jak to máte ostatní - mně pohyb chybí, možná proto, že to je spolehlivý způsob vyplavování povzbudivých látek do mozku. Takže mne na jednu stranu otravuje neběhat a na druhou si říkám, co když fakt ty otřesy usidlování vadí. Řešily jste to někdy některá?
23. sep 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slaava, dr vedela ze planujem ist domov na vikend a ani len pol slovom sa nezmienila, ze by to malo byt nebezpecne. okrem toho som nafasovala taku knizocku este na zacaitku kde je vsetko o iui presne do detailov a je tam napisane, ze po zakroku sa mozu zacat vsetky aktivity bez obmedzenia. verim, ze ak by lietanie bol problem tak to tam napisu.
Inak velmi nelietam max tak 1x za 2 mesiace.
23. sep 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha - takže chodíš do nějakého centra tam?
23. sep 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano som trvalo v zahranici :wink:
23. sep 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a liší se tam péče/postup nějak?
23. sep 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slaava mne sa zda ze ani velmi nie, mozno robia castejsie krvne testy pocas stimulacie. A zda sa mi ze doma davaju kazdej preventivne utrogestan po iui a mne kazali zajtra dojst na test ci ho mam dost sama. ale mozno je to aj doma tak. presne neviem. ty mas ake skusenosti, okrem toho ze ti nerobia krv na konci cyklu?
23. sep 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V centru jsme od dubna, v červnu, srpnu a září mi dělali IUI; krev mi brali asi 4x ze začátku (vždycky na začátku cyklu, jednou při stimulaci) ale asi měli dojem, že je to ok; pak sem se jednou ptala a říkali, že není potřeba.
Utroš sem měla vždycky.
Také vždycky Pregnyl - píchaj mi ho vždycky v podstatě těsně před IUI. to bych řekla, že tu maj ostatní taky jinak.
Teď sem hodně na vážkách zda do toho jít i tenhle měsíc, ale už mám na rozmyšlenou jen den a půl, pak bych měla začít brát Clostilbegit. Ale minule mi narostlo cosi velkého - asi potenciální cista, ale do další kontroly naštěstí zmizela, tak nevim. V podstatě sem ovulovala i bez něj.
23. sep 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny

ell - držím palečky ať je vše O.K. ať máš dost progesteronu, aby jsi se nemusela cpát hormony.

jinak u mě nic nového, při stimulaci se cítím úplně normálně - žádné změny - tak snad působí a folíci rostou - no zítra to už budu vědět na 100%
a co vy nějaké novinky?
24. sep 2009 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monul: já a Clostil dobrý, já ho teď beru po 3. vlastně už, vůbec to nevnímám. Při 1. braní jsem to vnímala, ale ne nějak strašně, já už si to ani nepamatuju. Jen poprvé ten Pregnyl - to jsem měla mega bolesti, pak už zas nee.
a jinak u nás (Obi) se na krev chodí!!! Byla jsem tam teď po tom IUI, 28. den cyklu, resp. 14 dní po IUI.
24. sep 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se teď zkusím optat, zda by mi neudělali v tomto cyklu IUI 2x. Někde to prý běžně dělají. Tak uvidím co mi na to řeknou. Chudák manža teda :grinning: , určo bude nadšenej, no ale co dělat.
24. sep 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky-prajem vam sdetkym krasny dnik a vela dobrej nalady!

Dlhsie som sa neozvala, ale jednym ockom sledujem co sa deje....

Peti-drzim palceky nech je to dobre a presne rozbehnute. Folici nech sa snazia!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ell- tebe posielam vela trpezlivosti a o par dni // :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
24. sep 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky. Tak uz som pichnuta a nafasovala som recept na utros a hned aj na clomid na dalsi mesiac :(((
Ak budem brat utros tak kontrola buduci stvrtok a ak nie tak kontrola jedine ak by ms do bud stvrtku neprisla...
24. sep 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kajka - tak co je u tebe nové - mrcha už dorazila? už jsi začala se stimulací na IVF? jak jsi daleko?
24. sep 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - a kdy budeš vědět výsledky - zase až odpoledne?
24. sep 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predpokladam ze ano. Budu zas volat.
24. sep 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrronela-tak ja som uz riadne rozbehnuta, som v druhej polovici stimulacie.Folicii sa velmi snazia mam ich viac ako 10 kuskov a riadne velkych 8mm su väcsinou a to vcera som bola 5dc. Takze buduci tyzden okolo stredy idem na odber vajicok, potom asi 5dni kultivacia a transfer...samozrejme uspesny :wink: Poctivo cvicim, relaxujem a vybavujem predoperacne vysetrenia. Zatial to znasam ok, pichanie injekcii je bez problemov, ani ziadne modrinky nemam a to som ich pichla uz 11x. :grinning:
24. sep 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka - tak to je super, ty si pícháš injekce, nebo jako já to pero? tak držím moc moc palečky ať mršky rostou a ať vše dobře dopadne - MUSÍ, už je načase, aby se mezi náma objevila nějaká těhule
24. sep 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka, myslim, ze ta budem rychlo nasledovat :wink: drzim palceky to snie super a dufam, ze ta nebudu tie foliky boliet ked ich budes mat 10 a budu mat 20mm :slight_smile:
Ja som uz dva dni priserne zacpana, poradte nieco....jest jem ale von nic nejde :confounded: a tiez myslim, ze ms je za rohom, vcera vecer ma boleli krize...
24. sep 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
24. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Katti :wink:
24. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: a čo ti doktor povedal?, viem že vidieť nemohol nič ale nepýtala si sa ho či nebudú robiť výsledky na hgc?
24. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela- ja picham klasicke ihly, dokonca si riedim rozne kombinacie spolu. Kazdy den 2x injekcia rano a poobede. Zatial bez problemov, znasam to OK!

Ell-drzim palceky, pokus sa mysliet na nieco pekne...citim ze stracas trocha nadej a neveris si.
Bude to tak ako ma byt,ak to nevyjde teraz tak nabuduce. Nic nam neostava len verit, ze to dokopeme do uspesneho konca!!!!
El daj si slabu dietku nejedz vela alebo vobec ak vydrzis, pi vela vody najlepsie vlaznej a cistej, skus trocha ovocie: slivky. Tie zaberaju.
Ja mam dnes tiez ovocny den :slight_smile: :slight_smile:

Urcite budeme tehule,skor ci neskor! Moj doki vcera vravel, ze cely tyzdem mu chodia same pozitivne tehule na kontrolu. Vcera mal doki taku radost, ze pomaly spieval a po ambulancii skoro tancoval.Takze zacala plodna jesen // :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti bola som len u sestricky na krvi abudu robit progesteron a estradiol. Nic viac. Hcg budu robit bud buduci stvrtok ak budem brat utros a ak ho brat nebudem tak len v pripade ak ms nedorazi dovtedy.
Kajka, ano verim tomu stale menej a menej. jedine co ma stale nesmierne tesi je moja cista plet! :grinning:
24. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: asi som nechápavá, oni ti zavolajú podľa výsledkov, že či ideš brať utroš či nie?
24. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak! :wink: ak mam dost vlastneho progesteronu tak ma nebudu cpat zbytocne. :wink:
24. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Ell..tak držím aplce aby už do teba nič nepghali :wink:

Kajka..tak ty si už v polke :slight_smile: a to si sama picháš ihly, to si setrička alebo niečo také? ja mám strach už len z toho pera nie z normálnych ihiel :angry: a máš prvadu začína plodná jeseň, tak babenky hor sa do toho a netreba sa vzdávať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Katti..ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Petro...držím palce aby rástli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ermes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko :wink: tak tak uz nech do mna nic ncpu vsak hadam mam toho sajrajtu aj sama dost :grinning:
24. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok