IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
ell
24. sep 2009
Baby mate niektora skusenost s tym, ze mavate v druhej polke cylku zacpu? Kajka, mala si nieco tak po iui?
katti77
24. sep 2009
cisielko ahoj zlatko 🙂
kaciatko81
24. sep 2009
dobre ranko 🙂
ell
24. sep 2009
Kaciatko cauko 😉 ako dnes?
Boze tu je nechutne pocasie dnes, uz sa to znova zacina po lete....
kaciatko81
24. sep 2009
ahoj ell, dobre 😃
to pocasie nezavidim, to bola jedna z mala veci, ktore mi naozaj, ale naozaj nevyhovovali... co tam vlastne robis?
katti77
24. sep 2009
cisielko: ako?
samson
24. sep 2009
zdravím holky,

můžu se přidat mě IUI čeká příští měsíc
ell
24. sep 2009
Samson vitaj 😉 zacala si so stimulkou? Ak ano tak co pojedas resp pichas? 😉
katti77
24. sep 2009
samson tak sme dve ja čakám na mrchu a idem do toho, držím ti palce a to je tvoje prvé IUI?
cisielko
24. sep 2009
Katti..už mi došla M, takže ja idem v pondelok ku svojmu na krv čo som spomínala a čo ty? prišla?

Samson..vitaj medzi nami dievčatami 🙂

Kačiatko ahoj 🙂
katti77
24. sep 2009
cisielko tak si ma predbehla a začneš skôr, ale nehnevám sa a odpúšťam ti 😃 😃 , ja ešte nič víkend bude asi hrozný a v lietadle asi vykrvácam ale čo už, prežijem len nech už príde 😉
samson
24. sep 2009
katti já to samé čekám také na mrchu a pak jdu na to čím stimuluješ - samozřemě všem přeji, ať se zadaří 😉
samson
24. sep 2009
Já mám closik od 3 dne po dobu 5 dnů - 3X denně 10DC na kontrolu
cisielko
24. sep 2009
Katti..nepredbehla..veď kým to všetko začne tak to ešte potrvá 😉 ale zase si prišla ako chcela takže na bud. mesiac príde zase neskôr..kedy to ide šna DV?
katti77
24. sep 2009
samson ja budem brať clostil od 3dc 1x1 päť dní, a ty?, a prvé či?
kaciatko81
24. sep 2009
tak to nas tu na mrchu caka relativne dost 😉
samson
24. sep 2009
a kolikrát máte v planu IUI zkoušet?
samson
24. sep 2009
IUI bude 1 a bylo nám doporučeno 2x-3x - a pak IVF :-|
ell
24. sep 2009
Samson, mne povedali ze mam 4 pokusy a potom iui ale asi tolko cakat nebudem a po dvoch to skonzultujem a uvidim. Ale napriklad v USA robia aj 10 iui lebo je to lacnejsie a vela zien si ivf nemoze dovolit.
samson
24. sep 2009
a za tu dobu co sem chodíte je jaká úspěšnost IUI ? asi nic moc, že?
kaciatko81
24. sep 2009
nam povedali, ze tak dve skusime, potom laparka a potom sa uvidi 🙂 ale k tej laparke sa snad nedostaneme
samson
24. sep 2009
tak tady ti udělají IUI 6X do roka je hrazené pojišťovnou - pravděpodobnost úspěchu 5 -15%
samson
24. sep 2009
holky a kolik Vám je mně 28 :-N
katti77
24. sep 2009
samson : ja idem ešte na jedno, práve v utorok som sa dozvedela, že prvé nedopadlo ako malo :-p , ale už som sa objednala na konzultáciu na IVF, takže kým nezačnem stimulovať na IVF tak budem chodiť na IUI...ja to vidím takto jeden dva krát ok, ale treba skúsiť IVF k IUI sa môžeš kedykoľvek vrátiť a skúšať do bezvedomia, ale na IVF máš len šancu 3x, teda ak nie si boháčka
samson
24. sep 2009
a kolik jsi měla folikulů po stimulaci closikem na IUI - a pýchá se pregnyl den před samotnou IUI
samson
24. sep 2009
Mně dávali také vybrat zda rovnou IVF nebo IUI
cisielko
24. sep 2009
Samson..tebe dali na výber..mne IUI zrušili..ta to máte super, že vám to hradí positovňa..ja by som kúsila asi tak 3x IUI a potom iVFa ako píše Katti k IUI sa môžeš kedy koľvek vrátiť 😉
ell
24. sep 2009
ja sa laparky bojim ako certa rohateho. Ale jedna baba mi vravela, ze sa to tu nerobi v plnej narkoze len neviem, ci som to spravne pochopila 😉 neviem si to totiz predstavit!
samson
24. sep 2009
já jsem byla na laparce v květnu - a není to žádná tragédie - alespoň mám jistotu, že je vše OK :-N
petronela82
24. sep 2009
tedy vy jste se rozepsaly, člověk na chvilku odběhne a teď nestíhám dočítat

samson - vítej mezi náma
kajka - to jsi šikulka že zvládáš ty jehly, to já bych nedokázala - úplně mi stačí to moje pero

jo a doufám že máme pravdu že nám včera začal "plodný podzim" tak ať z nás jsou do Vánoc těhulky 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli