• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
tO SNÁĎ NIE :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: je úplne jedno, ktoré centrum, ide o to, že je to táto poistovňa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ja sa nato všetko môžem vykašlať a zhlboka vys... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti77
ja som taka vytocena, ze sa asi nastvem a otehotniem prirodzene :slight_smile:
robim si srandu ale vobec sa neviem sustredit, volali mi asipred hodinou a cim dalej tym viac som vytocena...
24. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja tento rok mám krásny, kristušmária, by som vraždila, idem volať do poisťovne ale komu?
cisielko dýchajme, lebo nás......
24. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všem,

marrad: to je na pendrek, když to ještě komplikují pojiš´tovny, jako by toho člověk sám neměl dost.

mně je 33 a do IVF se nidko nehrne (možná taky ví, že už by je letos nemohli dělat kůli pojiš´tovnám - no doufám, že alespoń tu žádost odeslali, protože mi rozhodně neřekli, že bych ji tam měla nést sama), naopak mi naplánovali další dvě IUI (5 a 6) na tenhle měsíc, ale asi je odmítnu.
24. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to zalezi aj od centra, mozno nema vycerpane limity to dane centrum v danej poistovni
24. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti.ja mám takú nervu..krista..keby som mohla tak to tu rozkopem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: mám už totho pomaly plné zuby, keď sa niečo poserie tak si mylsíže, že sa viac nedá..a dá mňa asi ..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad: od centra to nezáleží, oni ti to spravia hocikedy, ale ak im to poisťovňa nepreplatí tak to robiť nebudú, to si myslím ja...a ak ťa stopla poisťovňa, tak to ťa stopnú vo všetkých centrách, lebo bez peňazí sa nič nedá robiť, môj názor
24. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Súhlasím s Katti..a keďže ja si to nemôžem platit sama tak som v úplnej riti :rolling_eyes:
24. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, takze volali mi z centra :wink: nemusim sa krmit utrosom lebo mam dost vlastneho a tiez estrogenov mam dost takze zlte telieska makaju ... :wink: aspon menej hormonov!
24. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, tesim sa :slight_smile:
24. sep 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky, ja tiez, aspon nejake hormony sa mi tvoria normalne ked sa vajecniky nakopnu :wink: len to nechutne cakanie. Sestricka mi opat kyslo oznamila, ze sa mam dostavit ak ms nepride do buduceho stvrtka...boze najradsej by som si dala panaka :grinning: :grinning: potrebujem vzpruhu!!!!
24. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell.teším sas tebou :wink:
24. sep 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem dakujem :wink: aj malickost potesi :wink: nestihla som sa ani spytat kolko toho progesteronu mam, lebo vzdy sa telefonaty po francuzsky snazim skoncit co najskor, kym nezacnu nieco co nerozumiem :grinning: ale vask to je napokon jedno. Do tyzdna sa uvidi! zatial mi espresso pomohlo trocha na zapchu - dalsia potesitelna malickost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cisielko a ako sa to nakoniec vyvrbilo s tou tvojou poistovnou?
24. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell tak teraz už len čakať, držím palčeky
24. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak to Katti....panak by pomohol....mozno :grinning: :grinning: :grinning: ale citim sa tak strasne na ms ze podla mna je uz na ceste
24. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: aj ja som mala také stavi, že panáka by som potrebovala ako soľ, ale čo narobíš :grinning:
a to že cítiš, že prídu to ešte nič neznamená, ja nie som tehotná a ms nikde, ani boliestka, je to na hlavu, kým som nevedela, že či som či nie tak som si myslela, že už každú chvílu prídu a teraz nič, no čo ti poviem :grinning:
24. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti, a kazali ti brat nieco aby dosla alebo ako to chodi? boze to je otrasne ako sa to s nami zahrava, nie? :grinning: ja to fakt vidim na panaka dnes vecer! :grinning: kto sa prida?
24. sep 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell ja sa pridám ja môžem :unamused: , ja som brala utroš od začiatku vkladu, takže doktor mi povedal, že po vysadení do týždňa príde, ale že mám takú veľkú sliznicu, že sa mám pripraviť na riadnu mrchu, že takú som ešte nezažila, tak čakám, najhoršie je že idem na dovolenku a ak mrcha príde spolu s lietadlo tak tam asi skolabujem, a mrchovať budem celú dovolenku...
24. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti tak to snad nie! to nie je dobra vyhliadka v kombinacii s dovolenkou :angry: a akolko si od vysadenia? Od utorka?
A co sa tyka panaka - ok tak dnes vecer lupneme jedneho! :slight_smile:
petronela kde si? Zajtra ordinujes???? :grinning:
24. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: hej od utorku, a modlím sa by prišla dnes - zajtra, inak nech nechodí celý týždeň :wink:
a večer si dám a ak chceš tak aj za teba, a aj dva, čo by som pre vás neurobila :grinning:
24. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti, tak nech uz pride vsak to je na dve veci mat ms na dovolenke :unamused: :wink: daj jej ultimatum, tak ako to robila petronela :grinning:
Katti, vsaj aj ja chcem lupnut, tak mozeme urobit telemost :grinning:
24. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - tady jsem, super zpráva, že máš dost progesteronu - držím moc moc palečky aby mrcha nedorazila a aby jsi musela ve čtvrtek k Dr. pro ty dobré zprávy - UŽ JE NAČASE
- jo a ordinovala jsem dnes - už je to brnkačka :grinning:
24. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok o osmej večer budem pripravená s pohárikom v ruke :grinning:
asi by som mala piť víno, ale to ja nemusím takže dúfam, že ju spustí aj iný druh alkoholu :grinning:
a petronela čo použila vyhrážky najhrubšieho zrna :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, pockaj, ty si este otvoris nejake zdravotne stredisko nakoniec :grinning: :grinning: :grinning:
Tiez mi to dvihlo naladu, ale teraz mozem cakat kym ta potvora dorazi :unamused: teda myslim si ze dorazi lebo ma bolia krize
24. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - jasně ještě párkrát a udělám si i IUI sama
24. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela: však to nie je ťažké, dáš do kelímka, cez sitko vyberieš tie najrýchlejšie, najkrajšie a šupiky do pipetky a tam...čo je natom :grinning:

potom môžeš prísť aj k nám, ak budeš mať dobrý výsledok
24. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak teraz a tu nahlas rehocem!!!!!!!! kolegovia nechapu
24. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti bohovska predstava ....si predstavujem taky kelimok od jogurtu :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kelímok od jogurtu na spermoše a namiesto tej pipety tú čo dávajú v tehu testoch, vieš ktorú, mi nepovedz že to nedopadne dobre, výsledok zaručený // a možno aj /// :grinning:
24. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže mi povedali, že o ničom takom nepočuli, vraj takéto bludy sa kde šíria sa ma spýttali..tak som sa ich popýatala, tak mi ešte ovedali, že to, že sa má spoločná spojiť so všzp je ešte len v štádiu rokovania, že to ešte musí schváliť mimisterstvo..tak ja už potom neviem čo je pravda a čo blud
:angry:
24. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok