• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Katti to jedine tie /// ...ja tu mrem smiechom :grinning: :grinning: :grinning:
Cisielko tak dufam, ze to nakoniec nebude take zle ako to vyzeralo spociatku! drzim palce.
24. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko po 5. a 7. uvidíme, ja tam budem volať každý deň hneď ako v heliose pošlú žiadosť, neboj ja ich budem tak naháňať, že nebudú chápať čo za kravu to stále otravuje :grinning:
24. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti77
to nie mna stopla poistovna, ale centrum, ze oni uz maju vycerpany limit na tento rok.POistovna nenapisala ye mna stopuje, ale ze vsetky v tom centre v tomto roku.... chapes
24. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad: už sme to vyriešili, naše centrum ide ďalej, si nás riadne vystrašila,ale už sme pokojné, že cisielko :wink:
ale to máš fakt naprd, že ti to povedia na poslednú chvíľu, to je na psychiku riadna haluz, no držím ti palce...
a už si nespomínam, teraz ideš aspoň na IUI čo?
24. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO UVAZUJEM ZE POJDEM NA IUI
ZEBY SOM VYUZILA VASE CENTRUM?
NO NEVIEM
24. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katii77
uz to mas schvalene z poistovne?
l
24. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práveže nie, preto tá panika, ja už mám plán kedy začnem ako a čo a dotoho ty s takou správou, skoro som išla do blázninca :grinning:
ne neviem či sa ti oplatí meniť centrum, tam by ti možno zase robili vyšetrenia od začiatku, tak či by si nezačala s IUI niekedy v decembri...ale však v tvojom centre ti môžu spraviť IUI, veď to si platíš sama tak čo, a môžeš začať hneď po ms, ak nie si ten prípad, že ti povedali, že IUI nepomôže
24. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, /// test beriem aj ja :grinning:
24. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marad..skoro som dostala infarkt spolu s Katti..prisahám bohu :unamused: ja ešte tiež nemám schválenú žiadosť, to všetko ma ešte čaká tak ako Katti..len ja mám nevýhodu, že IUI mi nemáme lebo to nemá význam..ja na tvojom mieste by som zaiatl išla do toho, kým príde radd na teba s IVF :wink:

Kačiatko..soermie za 1400sk..to je dobré :grinning:

Katti..viem si to predstaviť ako ich tam obhánaň a ko taký stíhaš xixi..uvidíme, už sa nad tým nejedem rozčulovať :wink:

Ell. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držím palce
24. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, no mne to moc vtipne neprijde :pensive:
24. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko dakujem. Boze ja uz chcem ist domoooov :stuck_out_tongue_closed_eyes: a toto moje travenie ma neskutocne stve! :confounded:
24. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti77
nie, priamo na IVF sme isli koli veku,
Nepovedal ze IUI? prave ze mam kasne priechodne vaj. a aj SPG mame vyborny.
No v mojom centre nestimuluju pred IUI no ja rozmyslam, ze by bolo velmi vhodne....
pretoze mam anovulacne cykli a ye vraj na to velmi pomaha stimulacia...
24. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko: keby nebola iná možnosť tak 1400,- Sk by som dala s radosťou, ale zatiaľ skúsim ponahánať spermoše toho môjho, myslíte, že keby som mu ponúkla 1400,- Sk tak by sa pohli?
24. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kačiatko..ja som si preťítala len začiatok, asi by som si to mala dočítať do konca, pravdepodobne mi niečo ušlo :confused:
24. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti Euro Euro :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: v tom článku to bolo prepočítané na sk, ale ak myslíš, že na euro by reagoval skôr tak ok, ja mu dám eura :grinning:

cisielko: treba sa niekedy aj zasmiať, a nie všetko vidieť čierno, nečítaj to ešte nepotrebuješ vedieť :wink:
24. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, v pohode... len je podla mna smutne, ze niekto musi zajst tak daleko... a len som tym chcela povedat, ze to z coho sa tu my smejeme je pre niekoho kruta realita
24. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko: je to kruté, ale ak sa budeme len trápiť, tak čo ztoho budeme mať...ak nie si psychicky v pohode tak môžeš zabudnúť na //, kľud a pohoda je základ, no a ako u nás s cisielkom ešte aspoň pár dobrých spermošov...
každá z nás sa dosť natrápi večer pred spaním, potom keď dostane ms, potom keď jej neukáže test dve čiarky, potom, keď podstupuje tristoosemdesiate IUI a posledné IVF tak prečo sa trošku aj nezasmiať...nemyslím to vzlom, len si myslím, že život nás trápi dosť tak aspoň sem tam nech je sranda
24. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som konkretne tu cast o "iui"... kedze sa tu petronelka pisala, ze este par krat a spravi si iui sama :wink:
24. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, ja som nenarazala na to darcovstvo... tak ako som pisala myslela som to na to "sama si spravim iui"... nebolo to myslene ani vazne ani nijako podobne... myslim, ze som jedna z tych poslednych, ktora chce seba alebo niekoho ineho trapit... asi sme sa len nepochopili :slight_smile:
24. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kaciatko veď tá angličanka si to IUI spravila fakt sama tak čo :grinning:
24. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, ved o to islo, ze sme sa tu na tom smiali... tak som napisala, len link, ze niekde je to realita... nie v zlom...
24. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, veď ja to neberiem tragicky, ja len mám radšej čierny humor ako sa stále len trápiť, v poho
24. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze sme sa len nepochopili :wink:
24. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mier
24. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak petronela nebola ďaleko od pravdy, návod sme už napísali, a teraz máme overené v praxi, že to aj funguje :grinning:
24. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad: tak ma napadlo, neviem či je to možné a či nie je náhodou ten clostil na predpis, ale však možno by ti ho predpísal aj tvoj gyndoš. a v centre by si len povedala, že ho berieš, bože to už sme fakt doktorky jak sa má...
24. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak ma marrad anovulacne cykly, tak by stimulka bola podla mna dost logicka... clostil je na predpis a musi ta sledovat lekar... a prist do car s tym, ze uz ho beries, nemyslim, ze na to skocia
24. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok