IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
katti77
24. sep 2009
to hej je to nelogické takto postupovať, ale je to choré, že nestimulujú a ešte v takejto situácii
marrad
24. sep 2009
dnes som vlitla ku mojej gyndoske, a je na PN, na posr..... sa aj hajzel zruti....
alel presne ste pochopili a co mi ide. Presne takto uvazujem ja. Mama mi dohodla telefonicku konzultaciu u primara jednej malej nemocnice, tak sa ho opytam
Ide o to ze pravdepodobne, keby pri stimulke sa vyriesil moj anovulacny problem , tak rychli a kvalitni bicikovci mojho starkeho, by mohli byt uspesne uz pri IUI
centrum by sice vela nezarobilo, ale ja by som sa prvz krat v zivote tesila ze priberam 😉
kaciatko81
24. sep 2009
ako potom spravia iui, ked je cyklus anovulacny?
marrad
24. sep 2009
ok babky utekam domov,
a tesim sa na vase pismenka nabuduce.... /mozno uz aj vecer doma 😉 /
tento beh na dlhe trate musiem dobehnut do ciela s kocikom ine riesenie neberieme, co Vy nato babulky?
katti77
24. sep 2009
marrad : 😃 😃 , tak zisťuj niekde inde, zato nič nedáš...to centrum nechápem , a nepýtala si sa ich či by si ti mohla stimulovať?
marrad
24. sep 2009
kaciatko 81 na laparke mi to zistili
ale na ULTz pri vstupnom pohovore videl 2 folikuly
ono je to asi raz tak raz onak......
marrad
24. sep 2009
katti77
iba raz som sa pytala a lekar mi povedal, ze onio nestimuluju
aj dnes mi to povedala sestra do telefonu
ine centra stimuluju.... tak nechapem
katti77
24. sep 2009
tak sa skús opýtať v heliose, že čo by sa dalo robiť, či by ti spravili IUI aj bez ich vyšetrení, že by si im doniesla papiere z tvojho centra, ale odpoveď už asi dopredu viem, každé centrum si robí vyšetrenia sám, ale za pokus nič nedáš
a pa pa
kaciatko81
24. sep 2009
marrad, to s laparkou je ok, ja som sa pytala ako spravia iui ked je anovulacny cyklus... celkom to nechapem :-N
katti, ja som si niesla vysledky od mojej dr
katti77
24. sep 2009
kaciatko: tak potom by možno mohla ísť aj do iného caru...a ty chodíš kde?
kaciatko81
24. sep 2009
ja chodim do iscare
katti77
24. sep 2009
kaciatko: a ty si teraz v ako štádiu? prepáč určite si to tu písala, ale nestíham robiť a nie to čítať 😉
katti77
24. sep 2009
cisielko a ty si sa kde stratila, či už ideš domov?
ell
24. sep 2009
Ahojte, vidim, ze burlivo diskutujete! ja som chvilu nestihala. Kde su ostatne? co na nas zanevereli? 🙂
katti77
24. sep 2009
ell: sme ich asi s kaciatkom vyplašili, ušli 😃
ell
24. sep 2009
😃 😃 😃 katti a co ms, nikde? si jej pohrozila???
katti77
24. sep 2009
ell tak tá jediná ma ešte dnes rozčuluje, vszp sme už vyriešili, ale čo budem robiť s mrchou mrchovatou tak to netuším, ale dnes jej dám toho vína nech zistí akého má nepriateľa
katti77
24. sep 2009
a tu zase nikoho?
ell
24. sep 2009
so tuuuu som tuuu len odbieham
katti77
24. sep 2009
ell a ešte si v robote, dokedy robíš?
ell
24. sep 2009
do 6tej cca. ale pokusim sa zdrhnut uz okolo piatej 😉
katti77
24. sep 2009
ja tu budem ešte chvíľočku a idem si pohovoriť s mrchou, už som vymyslela plán, víno a ťuťumuťu s mm, tak dúfam, že dostane rozum 😃
ell
24. sep 2009
tak tak len ich opi oboch 😃 ja sa dotrepem domov a zapadnem pred telku lebo tieto ranne vstavania mi nerobia dobre 🙂
katti77
24. sep 2009
ell: som zvedavá ako dopadneš, to čakanie je na nervy, mali by vyrábať dáke prášky pre tieto prípady 😃
ell
24. sep 2009
to teda. mali by ma uspat a zobudit ked uz to bude jasne. Ale Katti vazne citim sa tak na ms ze az no takze velmi neocakavam zazraky 🙂
katti77
24. sep 2009
ell: no radšej sa pripraviť na to horšie, ale človek tak verí, dopre sa to hovorí, ja viem presne ako sa cítiš, ale podľa príznakov a pocitov je blbosť robiť záver...len čas ukáže, veľmi ti to prajem
ell
24. sep 2009
Dakujem, si zlata! jasne ze si to vsetky prajeme ale snazim si nerobit iluzie .... |-|
katti77
24. sep 2009
tak tak triezvo na to, ti poviem ako triezvo na to hľadím ja na budúci mesiac, to zase budem s nervami na pokraji , ale čo život ide ďalej, vyrevem sa ako aj v utorok a pokračujem, už viem aké to je tak to zase prežijem..hlavu hore ...
ell
24. sep 2009
Halooo kdeze ste? =-) Petronela, teba dnes takmer nebolo! 😉
monika0001
24. sep 2009
Babulky ja som taka rozbehana.....
ako sa mi mate?

Micky chcem sa niečo spytat...
ak máme za sebou všetky vyšetrenia u mojho gyn a ideme do cetra budu nam ich opakovat? neviete mi povedat, prosím?
Ďakujem vám moccc...

Začni písať odpoveď...

Odošli