• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Monika ahoooj! No podla mna ak donesies vysledky tak naco by ich opakovali? Ale napr podla mna ti urobia horm profil znova...
24. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
monika, mne neopakovali nic... len sono mi robil
25. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:
25. sep 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Katti..včera som nemala dobrý deň, tak som sa radšej nepripájala aby som vás nezaťažovala..ale už je dobre :slight_smile:

Petro..ty dnes ideš a tú kontrolu? ak áno tak s adrž a verím, že budú rásť :wink: :wink: :wink: :wink:
25. sep 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko: čo sa stalo, si mi kľudne mohla napísať, na to som tu :wink:
25. sep 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky..

dakujem za odpovede... tak sa tesim....
moj dr si mysli ze či mi nebudu robit prefuky.. aaa ale ja ich enchcem.. na co ked som bola dva krat tehu, nie?
bože...

micky ideme s Celjkom k dr na poslednu injekciu a potom sa vam venujem...
zatial cmuky...
25. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..drž sa :wink:

Katti..všetko ok, bojujeme dalej :wink:
25. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, ja ked som sa na to pytala, tak mi povedal, ze nema dovod mysliet si, ze je niekde problem, tak to zatial nechame tak. a ze ked tak asi rovno laparku :slight_smile:
cisielko, si ok?
25. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Som tu nova ale citam vas pretoze tato tema je mi uz blisia. Ja som sa do teraz liecila s endometriozi hormonalnii inekciami ktore som mala na 6 mesiacov a dalsie try mesiace po tejto liecbe som cakala na menstruaciu ktora dnes konecne dorazila.Mne moj doktor naordinoval tabletky Clostilbegyt na treti den silnej mensruacie mam zacat uzivat 2krat dene potom mam prist na desiaty den na ultrazvuk aj s inekciou Pregnyl ktoru mi tiez predpisal a urobia mi inseminaciu cize IUI.Tak to je v skratke o mne co bude dalej somnou vas budem informovat zatial pa a nevzdavajte to su aj horsie pripady staci si len precitat ine prispevky tem a vzdy je nadej :dizzy_face:
25. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink: ako sa mame vsetky? Petronela, kedy mas dnes tu kontorlu? Strasne na teba myslim a drzim palce nech foliky rastuuuuuuu :wink: hned nam daj vediet, ci si dobre ordinovala! ale urcite hej!
25. sep 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj rachell, tak ideš do toho s nami

ja stále načák na ms,
25. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ell..Petro to má dnes, mylsíme nanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako sa cítiš?

Reachel..vitaj verú su aj horšie prípady..ja to poznám..budem držať palce aby vám to vyšlo :wink:

Kačiatko..ďakjem ok, už horšie byť nemôže tak ťo sa budeme sťažovať, no nie..žijeme len raz..a ty ako?

Kati..už dorazila M?
25. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to načák malo byť čakám, ty kokso však ja už neviem ani písať :grinning: takže cisielko ešte nedorazila, krava jedna
25. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko ahoooj, si ok? co sa deje? :confused: citim sa normalne, akoby nic a ms je uz za rohom :wink:
25. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: to je skoro nie? kedy by si mala dostať?
25. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti, podla toho ako som to pochopila kedykolvek v priebehu nasledujucich dni. Ak vydrzim do stvrtku tak az potom na krv...ale poredpokladam, ze tak daleko sa nedostanem :wink:
25. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, co sa deje? :confused: vobec to nevyzera dobre, co pises :pensive:
ell, ty si tu mrchu vymyslis aj keby nehcela prist :angry:
petronelka, cakame na infosky :slight_smile:
25. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell ale predsa musíš vedieť kedy by si mala dostať nie? tak kedy?

cisielko drž sa
25. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti no neviem, povedali mi ze v priebehu buduceho tyzdna by mala prist. ale to je zase ,oznosti ako na sportke :grinning: Inak a je to vazne pravda ze progesteron spomaluje travenie, takze aspon viem preco som taka zapchata :grinning:
25. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell tak inak, kedy si mala naposledy?

cisielko si tu?
25. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaaaaj moja, naposledy som mala 19. augusta :grinning: takze preto ani len malinkym odhadom to neviem povedat. Ale mam zato vytok momentalne.
25. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. som späť....

čo sa to tu deje?
25. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell ahaaaaa, tak len čakať, ak budeš mať vôbec načo :wink:
25. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika same zaujimave veci sa deju :wink:
Katti no presne, nemozem sa o nic opriet a len cakat to blba. A kedze pred ms obycajne toho vela necitim, okrem par hodin pred samotnou ms kedy mam krce a kedze mam teraz obcas take pichnutie "tam dole" tak predpoladam ze sa uz na mna chysta potvora jedna :unamused:
25. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - vyhoď ju von, povedz, že teraz ju nechceš doma... nech príde až o 9 mesiacov. nech ide strašiť nikoho iného :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ja by som rada, ale nechcem si nic nahovarat. Uz aj tak mam pocit ze sa prilis sledujem a nechcem aby mi uplne preskocilo :slight_smile:
25. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - myslim, že to mame všetky rovnaké... :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak preto sa snazim vyhanat tuto myslienku z hlavy :wink: ak ma prist ms tak pride, ak nema tak nepride. kocky su hodene a nejak bolo a nejak bude :grinning:
25. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell: tak nemysli, netráp sa príde príde, nepríde ešte lepšie :wink: , ťažké to je ale vydarži pianier
25. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
derzhu dezhu... kak pianier na sibire :grinning:
25. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok