• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
a teraz preklad.... :sweat_smile:
25. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, aj tak nič lepšieho nevymyslíme
25. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, ze sa drzime ako pionieri na sibiri :grinning: Katti - vperjod!
25. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj.... niekedy si pripadám, že mám viac vnútrnej sily ako tí pioniery všetci spolu.. Bpže čo m dokážeme!!! ŽE?
Teším sa, že ste tu kočky.. bez vás by som to tak nevedla prekonávať... ani neviete ako veľmi ma dokážete podržať!!!!

cmuk vám všetkým!!!!
25. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell ale ja zase nie som dáka ruštinárka to musíš na mňa pomalšie :grinning: devočka
25. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vôbec :sweat_smile:
25. sep 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: jediné čo viem je, že áno je da... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vsak tomuto hadam len zorumies :slight_smile:
25. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozumies to malo byt :grinning: uz som jak hotentot!
25. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika veď preto sme tu, dnes je zle jednej pomôže druhá a tak dookola, raz si poplačeme spolu a raz zase zasmejeme
ell ja tiež niekdey neviem po sebe prečítať
25. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz kto? lebo ak myslíš to vperjod tak mi to ani na nete v slovníku nenašlo :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ono sa to pise "vpered: a na tom druhom e su este dve bodky "Вперед" :grinning:
25. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha. myslela som si.. budem mudrešia zas o jedno slovko.. juchuu :grinning:
mám celkom fajn náladu.. juj....
25. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti a co tvoja mrcha? nepolepsila sa?
25. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocujte baby co mam brat ako prvý den ms? začala som špiniť v stredu 10.9., dupsaston som vysadila v ten piatok večer (Ked mi volali, že nie som tehu z krvi) a ms sa mi spustila až v nedeľu 13.9. vnoci. teda z nedele na pondelok a ešte včera som mala (ale iba na WC) špinenie....
Ako to mám teraz brať... keď si chcem vypočítať ovulku, neviem kt. den mam zacat ratat.. hm.. viete mi poradit, prosím?
25. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika tak toto ti neporadim, lebo mne ked sa ms spusti tak riadne hned aj s jasno cervenou krvou takze spinenie obvykle riesit nemusim. Ale viem, ze baby to tu riesili, len neviem ako to vyriesili :grinning:
25. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - no ved to... a tieto dva mesiace boli úpne iné. najpr tehu príznaky a potom špinenie a čakanie na mrchu.. sakra... a potom mrcha. svina jedna...
25. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti..tu som...som musela ísť na debilné školenie si šéf zmylsel tak som tam sedela SKORO 2 hod a školila sa :angry:

Ell.uvidíš, nechaj to tak a netráp sa, čo má stať stane sa :wink:

Mon..od kedy si v ten deň špinila?
25. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čisielko avoj micka...
začala som špiniť v stredu 10.9. duphik som mala posledný v piatok rano a ms sa sputila az v nedelu v noci
25. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika tak si zavolaj do centra, lebo toto je podľa mňa ťažký rébus :grinning:
25. sep 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm. ved už pockam.. im všetko poviem a uvidím čo povedia.. ale ak by som do úvahy brala to špinenie toho 10.9. tak ovulka mi zacina v nedelu .. ale ak beriem že ms začala až v tu nedelu tak sa to posuva až na stredu, co je super.... :wink:
25. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika..fíha..to si dáko dolho špinila, čo keby si zavolala dokimu?
25. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - už pockam do toho centra... uvidíme čo tam povedia.. no to sa ani mne nepáči. špiniť som začala v tu stredu, ms sa mi pustila v nedelu v noci a ešte včera som špinila..
ako ja som v minulosti mávala dlhé a bolavé MS, no po HAK sa mi to dalo ako tok do poriadku.. ako tak.. cykly sa mi síce z mesiaca na mesiac predlžovali , ale už neboli také mooc bolave a hlavne že ovulka chodi pravidelne...
25. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holčiny - od rána lítám po úřadech, jsem účetní a dnes je den DPH - teď odcházím z práce ještě něco vyídit a ve 13:45 mám být u Dr. - čeká mě HyCoSy a koukneme na folíky jak rostou (snad rosotu) tak mi držte palečky. potom sjedu ještě na nákup a chci si vyzvednout ty naše snubní prstýnky - tak že domů dorazím až tak navečer - tak Vás budu trochu napínat - ale jak budu doma tak hned napíšu

zatím papapa
25. sep 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti mooooooooooooooooooc ti drzime palčeky, ver nám.. moooooooooooc moooooooooooooc mooooooooc
25. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela : tak nech sú pekné, a je ich toľko koľko potrebuješ....a inak aj ja som účtovníčka a si mi pripomenula, že musím ísť zaniesť DPH aj ja, ešteže ťa mám...tak sa drž
25. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, ja by som povedala, ze rataj az od pondelka... spustila sa z nedele na pondelok, cize uz nedela je asi pase... a prvy den je myslim, ked je to taka riadna mrcha, nie spinenie...
petronelka, drz sa!
25. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko tak potom som ju mala dva dni..... ?
25. sep 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni..súhlasím s Kačiatkom..ja si tiež mylsím, že M je až keď sa spustí tak ako má :wink:

Petro...silno držím palce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Katti..ako už vypadli? :slight_smile:
25. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko no už som sa vrátila z DU...a ešte stále sú tu...
25. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok