• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
micky musím vás teraz opustiť... ideme na naákupy.. ooo.... tak papap večer!
25. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti..a volala si už?

Mon..nákup veľa :wink:
25. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, neviem... ale vraj by sa to malo ratat takto... krk ti za to nedam... tiez mam obcas taku echt mrchu len dva dni, ale zle mi je a spinenie mam aj tyzden :sweat_smile:
25. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále tu niekto je, ale budem skúšať
25. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko : tak som volala, babenka bola strašne milá, a povedala, že bez veštkého 3x podpíšu, žiadne obmedzenia ani nič nie je...akonáhle príde žiadosť tak sa rieši...takže môžme byť kľudné, v novembri začíname :wink: , a ešte mi povedala, že niekedy povolia aj viac ako 3x, v určitých prípadoch ale to nešpecifikovala
25. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
IDEME DO TOHOÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: cisielko sme ťažko za vodou :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti, Cisielko - supeeeeeeeer :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Petronela, drzim palce na hycosi! ozvi sa :wink:
25. sep 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zachvílu padám domov...tak sa tu majte a všetkým ktoré čakajú na potvrdenie // držím palce...
papa
25. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Katti. INak ta moja zapcha je stale horsia a horsia...uz som z toho zufala :angry:
25. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne sa konečne začína hlásiť mrcha, supeeer, takže cisielko som za tebou vzávese :grinning:
tak ešte raz papapa
25. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti juchuchuuuuu :wink:
25. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti..supééééééééééééééééér..máš omeškanie jeden deň ale to ja upravím na bud. mesiac..maj sa krásne a hneď ako sa vrátiš z DV sa ozvi..peknú dovolenku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ell..kedy vlastne testuješ?
25. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko ďakujem...aj ty sa mi tu drž :slight_smile: :slight_smile:
25. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko - netestujem!!!!!! :wink:
25. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell...ja zabudla, kedy ideš na krv, tak som to mylslea :slight_smile:
25. sep 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo stvrtok ak sa dovtedy ms neukaze :wink:
25. sep 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JSEM TU

- vejcovody mám oba průchodné - supééééééééééér :grinning:
- folíky mám tři - na jedné strany dva malé - ty neměřil a na druhé straně jeden větší (8 mm) prý je to dobrý - zdá se že jsem zareagovala, dávku mi nezvýšil ale ordinovat budu teď každý den, na kontrolu jdu v úterý (29.9. v 15:50)

ell - ta zácpa je normální, já měla to samé po těch práškách na vyvolání mrchy - progesteron hold spomaluje metabolismus - a střeva - zkus hodně vlákni a hodně pij, mě pomáhají taky zakysané výrobky - kefír, acidofilní mléha, jogurty ...
katti - super že už se mrcha hlásí

jo a jukněte do mého alba
25. sep 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa supeeeeeeeeeeeeeeeer :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: gratulujem k uspesnej stimulke a cistym vajcovodm!!!a dobre si ordinovala :grinning: :grinning:
Veru pojdem si kupit to acidko :grinning:
A idem kuknut tvoj album
25. sep 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej no tie su krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: inak nase sa velmi podobaju tomu ako bude mat tvoj muz akurat ze tu ciaru v strede mame tak viac excentricky :slight_smile:
25. sep 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata,som tu prvkrat,vidim,ze mate viacere skusenosti s IUI.Ja so to dnes postupila 2x,ale pri vstrekovani spermii som dostala maternicovy krc,myslela som ze meliem z posledneho,ani doktorka so sestrickou nechapali co sa deje a ja som sa len zvyjala v bolesti.Nakoniec som dostala inekciu proti bolesti a ta tak po pol hodine zacala zaberat.Potom ma doktorka este raz pozrela a ze vraj mam vsetko v poriadku,ze sa to stava asi na jeden pripad zo sto,a ze je to pravdebodobne alergia na roztok v ktorom su uz upravene spermie.
Chcem sa spytat ci sa to niektorej z vas uz dtalo a ci to bolo potom uz ok?
:frowning2:
25. sep 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
Tak jsem se na vás přišla podívat.

Ahoj Petronel,
Děkuji za sms,
Dnes jsem přijela s manžou k jeho rodičům, a tak jsem si dovolila u nich vlézt chvilku na PC.
Jinak GRATULUJI k folikům.
A co se týče těch prstýnků.....no nádhera. Ikdyž jsem vdaná. Závidím ti. Klidně bych si to ještě zopakovala.

ELL,
no opovaž se příjít s MS. Ty už jsi v očekávání a ani o tom nevíš. :slight_smile:

Ahoj Petronel,
Díky za sms.
Gratuluji k folíkům.
25. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A JÁ KDE MI TO NAPSANÉ ZMIZLO? a já jsem se asi opřela o Enter a já myslela, že jsem si to vymazala

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Petronel,
Díky za sms.
Gratuluji k folíkům.
25. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumcag a ty sa mas ako? :slight_smile: co mas nove? Dlho sme o tebe nepoculi!
Co sa tyka mojho "ocakavania" tak neviem neviem ale vsak uvidime:slight_smile:
25. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky, tak knecne som doma po tyzdennom vylete u svagrinej... Blbe spravy mam - dostala som MS az o 5dni skor. To znamena, ze som mala 23dnovy cyklus, co sa mi zda dost kratky, ale vela stresu bolo pred cestou aj po ceste, tak mozno preto. Ked sme ku svagrinej dosli, tak som v noci aj vracala a na druhy den som mala teplotu 38,6. Ale dalsi den v pohode, nic mi uz nebolo... Nejaka tehulka? :confused:
25. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej same dobre správy tu čitam.. super.. gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmm!!!!!
25. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ti eprstienku sú nádherné... kráanse.... aj ja chcem opäť.... svadbu... jééj.... závidím... :sunglasses:
25. sep 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Akatka, ako mas? nie nie zial ziadna nova tehulka, nejak sa nam tu nedari :pensive: ale nestracame nadej :wink:
25. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja sa tiez citim velmi na ms takze mozno budem nasledovat :confounded: a brala si utros?
25. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell...žiadna M..ešte nieje nič stratené :angry: jasné?

Petro..srddečne gratulujem ku krásnym folikulom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a k ku priechodným vajcovodom..krásne správy a tie prstienky..no krása :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok