• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Mám tu čerstvú info pre babenky ohladne všeobecnej poistovni:
"takže dobrá správa, vy so všeobecnou sa báť nemusíte, doktor vravel, že síce limity majú, ale nie sú prečerpané a že v Heliose do konca roka problém nebude." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super, len škoda, že my ideme do iscar...
25. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko- super sprava! ;) a som normalne rada ze som daleko vsak ty by si ma zmlatila normalne:slight_smile:)))
25. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona by ta nezbila.... neboj!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo???

micky moje dnes tu s vami nebudem.. dnes máme doslova " plný" deň...

Posielam vám všetkým cmuky!
papapa
26. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Krasny den Monika!
26. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell: brala som utros, ale ked sme prisli ku svagrinej, tak som to flakala... :confounded: Asi to bolo aj tym, a preto som dostala tak skoro.. :frowning2:
26. sep 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny, moc vám všem děkuju, je vidět že jste na mě včera myslely - vše dopadlo super, tak další kontrola (jak již jsem psala) je v úterý tak doufám že holky pořádně poporostou
26. sep 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akatka, tak to mi je luto! :pensive: ja som uplne bez utrosu a som zvedava co to so mnou spravi. momentalne mam od rana take krce - take sklbanie obcas "tam dole" tak si myslim, ze to je predzvest mrchy :confounded:
Petronela, strasne som rada ze si ok a do utorka dobre ordinuj nech foliky rastu!!!! :wink:
26. sep 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - nestraš s mrchou, fakt tě obdivuji že vydržíš netestovat - to já bych už asi byla v lékárně - zvlášť když tvůj výsledek nemá být čím zkreslený. moc moc moc držím palečky aby mrcha nedorazila (alespoň 9 měsíců)
26. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela dakujem dakujem, ja si zelam to iste :slight_smile: nechcem testovat lebo podla mna aj tak 10 dpo je este skoro, to je jedna vec a po druhe jedine vtedy by som sa testla ak by som spozorovala nieco z toho co som mala predtym - a to som zatial zial nespozorovala :wink:
26. sep 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Elll.prečo by som ťa zbila?????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ja ťa len rposte nechcem nechať tak pesimisticky rozmýšlať..treba veriť, no a keď to nevýde tak treba znova veriť, že na budúce to výde :wink:

Monika..pekný večer :wink:

Petro..tešíme sa veru stebou...a teším sa ko budeš pokračovať..a teším sa, že folikuli pekne rastú :grinning:
26. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielnko, ved ja som len srandovala :grinning: :grinning: :grinning: ako sa mas? ja si uzivam vecer pri telke s poharikom vinka a pojedam hrozno (ak toto nepomoze na zapchu, tak uz nic) :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny - krásné slunečné podzimní ráno
- tak už mám za sebou raní ordinování - už mi to jde jak po másle :grinning: :grinning: :grinning:
- a co vy nějaké novinky?

ell - tak co pomohlo vínko a hrozny nebo přece jen skákneč pro to acidofilní mléko
27. sep 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela ahoooj! Jasne ze pomohlo a hned mi je lepsie! :slight_smile: tak vidim ze ty si uz normalne profik v tom ordinovani:slight_smile:)) super!
27. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky zdravim Vas.
uz som tu pisala, posunuli mi IVF,
ale ja nechcem cakat, tak chcem skusit IUI /oktober, november/
na laparke mi zistili anovulacne cykly.Ako sme tu usudili tak u mna by bola vhodna stimulacia pre IUI, no v centre kde chodim stimulaciu pred IUI nerobia. Idem tento tyzden na konzultaciu, no som uplne psychicky na dne, neviem co mu mam argumentovat aby ma stimuloval....
27. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Elll...no len či som ja žartovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som rada, že hrozno pomohlo a je ti lepšie...za pár dní to máš za sebou :wink:

Petro..ty si raidny doktor..vrak už som dnes ordinovala..páni, si lepšia ako všetci doktori :grinning:

Marrad..a keby si skúsila ísť niekam inam?
27. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko

aj o tom som uz uvauovala, len sa mi to zda divne, ze potom pojdem /ak by IUI nevyslo/ spat do toho centra na IVF?
a taktiez v kazdom centre odynova vysetrenia....
27. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No..ja sa do toho až tak nevyznám ale musia ťa stimulovať, máš problémy s ovu?
27. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko ahoooj! :grinning: :grinning: uz vidim ako ma mlatis :grinning: :grinning: :grinning: a hrozno pomohlo len napatie stupa lebo uz len par dni :unamused:
27. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ell :wink:
ako sa mas ?
dlho som tu nebola, ja viem, ale pri tom mojom malom certovi nic nestiham a ked sem mrknem, uz ste tu neni :frowning2:
27. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako aj dnes :frowning2:
27. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata:slight_smile:) ako sa mate? Kasami skoda ze som ta nezastihla..ja sa mam fajn a cakam cim ma ms prekvapi tento tyzden:slight_smile: idealne by bo bolo keby nicim..:slight_smile:
Ty sa mas ako? Bola si na dalsom iui?
28. sep 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
petronelka, super spravicky, zajtra drzim palce :dizzy_face:
ell, ty s tou mrchou uz prestan, ved ty si ju sama privolas ;)
cisielko, marrad pisala, ze ma anovulacne cykly...
marrad, to ako zistili na laparke? a ako spravia iui, ked nie je ovulacia? ved to je predsa zbytocne to iui podstupit, mylim sa? ja mam pco, anovulacne cykly, ale je to pekne vidiet na sono :pensive:
28. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaciatko ahoj:slight_smile: ale co by dom ju privolavala skor ju odhanam len ci ma pcuva:slight_smile:))
28. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko bybuľky moje.... idem vás dočítať..

zatiaľ posielam veľký cmuk!
28. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny- já se dnes flákám doma a teprve před chvílí jsem se vyhrabal z postele - češi mají státní svátek - zítra už zase bude budíček v 4:50 :frowning2: ale odpoledne Dr. a doufám že samé dobré zprávy :slight_smile:

ell - hezky mrchu zastrašuj ať ji aninenapadne přijít - moc moc moc držím palečky ať je vše O.K. těším se na čtvrtek na dobré zprávy :wink:

kasami - zdravím - co je u tebe nového - nějaké nové zprávy nejsou?

monika - a co ty kdy už jdete do toho CARu?
28. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petronela, no super, tak to zavidim, ze mate sviatok :wink: len si oddychni a este k tomu to mate super ze to je ako predlzeny vikend!!!! parada!
Uz nechcem byt trapna s tou mrchou, ale fakt ma to tak picha a sklbe ale najma necitim nic podozrive co by ma prinutilo testovat takze asi tak. ale nemam kvoli tomu zlunaladu ani nic tak dufam, ze sa mi v pribehu dna uplne nempokazi :wink: :grinning:
28. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti akurat mi volal manžel, že v stredu na 11 hodinu tam ideme a vraj s tým poistovna nemá nič spoločné, vraj si to platíme sami. A je to smiešnych 50 euro... takže super.. teším sa veľmi...
zistila som dnes ráno, že my to vlastne aj stíhame možno už teraz, tento cyklus. Ja som bola v tom že teraz mi začína ovulka, ale omylom som si to o týždne posunula... takže ovulka mi začíne koncom týždňa. som veľmi zvedavá čo mi tam povedia a tak... juj...

a peti ja som ešte stále v posteli :wink:
a čakám zajtra odbré správy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika tak drzim palceeeee!!!!!! :wink: to je dobra sprava ze veci sa hybu dopredu!!!
28. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok