IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
cisielko
25. sep 2009
Mám tu čerstvú info pre babenky ohladne všeobecnej poistovni:
"takže dobrá správa, vy so všeobecnou sa báť nemusíte, doktor vravel, že síce limity majú, ale nie sú prečerpané a že v Heliose do konca roka problém nebude." 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
monika0001
25. sep 2009
to je super, len škoda, že my ideme do iscar...
ell
25. sep 2009
Cisielko- super sprava! 😉 a som normalne rada ze som daleko vsak ty by si ma zmlatila normalne🙂)))
monika0001
25. sep 2009
ona by ta nezbila.... neboj!!!!!!!!!!!! 😃 😃 😃 :-p
monika0001
26. sep 2009
halo, halo???

micky moje dnes tu s vami nebudem.. dnes máme doslova " plný" deň...

Posielam vám všetkým cmuky!
papapa
ell
26. sep 2009
Ahojte! Krasny den Monika!
akatka
26. sep 2009
Ell: brala som utros, ale ked sme prisli ku svagrinej, tak som to flakala... :-S Asi to bolo aj tym, a preto som dostala tak skoro.. 😞
petronela82
26. sep 2009
ahojky holčiny, moc vám všem děkuju, je vidět že jste na mě včera myslely - vše dopadlo super, tak další kontrola (jak již jsem psala) je v úterý tak doufám že holky pořádně poporostou
ell
26. sep 2009
akatka, tak to mi je luto! |-| ja som uplne bez utrosu a som zvedava co to so mnou spravi. momentalne mam od rana take krce - take sklbanie obcas "tam dole" tak si myslim, ze to je predzvest mrchy :-S
Petronela, strasne som rada ze si ok a do utorka dobre ordinuj nech foliky rastu!!!! 😉
petronela82
26. sep 2009
ell - nestraš s mrchou, fakt tě obdivuji že vydržíš netestovat - to já bych už asi byla v lékárně - zvlášť když tvůj výsledek nemá být čím zkreslený. moc moc moc držím palečky aby mrcha nedorazila (alespoň 9 měsíců)
ell
26. sep 2009
petronela dakujem dakujem, ja si zelam to iste 🙂 nechcem testovat lebo podla mna aj tak 10 dpo je este skoro, to je jedna vec a po druhe jedine vtedy by som sa testla ak by som spozorovala nieco z toho co som mala predtym - a to som zatial zial nespozorovala 😉
cisielko
26. sep 2009
Ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Elll.prečo by som ťa zbila?????? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) ja ťa len rposte nechcem nechať tak pesimisticky rozmýšlať..treba veriť, no a keď to nevýde tak treba znova veriť, že na budúce to výde 😉

Monika..pekný večer 😉

Petro..tešíme sa veru stebou...a teším sa ko budeš pokračovať..a teším sa, že folikuli pekne rastú 😃
ell
26. sep 2009
Cisielnko, ved ja som len srandovala 😃 😃 😃 ako sa mas? ja si uzivam vecer pri telke s poharikom vinka a pojedam hrozno (ak toto nepomoze na zapchu, tak uz nic) 😃 😃 😃
petronela82
27. sep 2009
ahojky holčiny - krásné slunečné podzimní ráno
- tak už mám za sebou raní ordinování - už mi to jde jak po másle 😃 😃 😃
- a co vy nějaké novinky?

ell - tak co pomohlo vínko a hrozny nebo přece jen skákneč pro to acidofilní mléko
ell
27. sep 2009
Petronela ahoooj! Jasne ze pomohlo a hned mi je lepsie! 🙂 tak vidim ze ty si uz normalne profik v tom ordinovani🙂)) super!
marrad
27. sep 2009
Babky zdravim Vas.
uz som tu pisala, posunuli mi IVF,
ale ja nechcem cakat, tak chcem skusit IUI /oktober, november/
na laparke mi zistili anovulacne cykly.Ako sme tu usudili tak u mna by bola vhodna stimulacia pre IUI, no v centre kde chodim stimulaciu pred IUI nerobia. Idem tento tyzden na konzultaciu, no som uplne psychicky na dne, neviem co mu mam argumentovat aby ma stimuloval....
cisielko
27. sep 2009
Ahojte 🙂

Elll...no len či som ja žartovala 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 som rada, že hrozno pomohlo a je ti lepšie...za pár dní to máš za sebou 😉

Petro..ty si raidny doktor..vrak už som dnes ordinovala..páni, si lepšia ako všetci doktori 😃

Marrad..a keby si skúsila ísť niekam inam?
marrad
27. sep 2009
cisielko

aj o tom som uz uvauovala, len sa mi to zda divne, ze potom pojdem /ak by IUI nevyslo/ spat do toho centra na IVF?
a taktiez v kazdom centre odynova vysetrenia....
cisielko
27. sep 2009
No..ja sa do toho až tak nevyznám ale musia ťa stimulovať, máš problémy s ovu?
ell
27. sep 2009
Cisielko ahoooj! 😃 😃 uz vidim ako ma mlatis 😃 😃 😃 a hrozno pomohlo len napatie stupa lebo uz len par dni :-|
kasami
27. sep 2009
Ahoj Ell 😉
ako sa mas ?
dlho som tu nebola, ja viem, ale pri tom mojom malom certovi nic nestiham a ked sem mrknem, uz ste tu neni 😞
kasami
27. sep 2009
ako aj dnes 😞
ell
28. sep 2009
Ahojte dievcata🙂) ako sa mate? Kasami skoda ze som ta nezastihla..ja sa mam fajn a cakam cim ma ms prekvapi tento tyzden🙂 idealne by bo bolo keby nicim..🙂
Ty sa mas ako? Bola si na dalsom iui?
kaciatko81
28. sep 2009
ahojte 🙂
petronelka, super spravicky, zajtra drzim palce x-)
ell, ty s tou mrchou uz prestan, ved ty si ju sama privolas 😉
cisielko, marrad pisala, ze ma anovulacne cykly...
marrad, to ako zistili na laparke? a ako spravia iui, ked nie je ovulacia? ved to je predsa zbytocne to iui podstupit, mylim sa? ja mam pco, anovulacne cykly, ale je to pekne vidiet na sono |-|
ell
28. sep 2009
Kaciatko ahoj🙂 ale co by dom ju privolavala skor ju odhanam len ci ma pcuva🙂))
monika0001
28. sep 2009
Dobré ránko bybuľky moje.... idem vás dočítať..

zatiaľ posielam veľký cmuk!
petronela82
28. sep 2009
ahojky holčiny- já se dnes flákám doma a teprve před chvílí jsem se vyhrabal z postele - češi mají státní svátek - zítra už zase bude budíček v 4:50 😞 ale odpoledne Dr. a doufám že samé dobré zprávy 🙂

ell - hezky mrchu zastrašuj ať ji aninenapadne přijít - moc moc moc držím palečky ať je vše O.K. těším se na čtvrtek na dobré zprávy 😉

kasami - zdravím - co je u tebe nového - nějaké nové zprávy nejsou?

monika - a co ty kdy už jdete do toho CARu?
ell
28. sep 2009
Petronela, no super, tak to zavidim, ze mate sviatok 😉 len si oddychni a este k tomu to mate super ze to je ako predlzeny vikend!!!! parada!
Uz nechcem byt trapna s tou mrchou, ale fakt ma to tak picha a sklbe ale najma necitim nic podozrive co by ma prinutilo testovat takze asi tak. ale nemam kvoli tomu zlunaladu ani nic tak dufam, ze sa mi v pribehu dna uplne nempokazi 😉 😃
monika0001
28. sep 2009
peti akurat mi volal manžel, že v stredu na 11 hodinu tam ideme a vraj s tým poistovna nemá nič spoločné, vraj si to platíme sami. A je to smiešnych 50 euro... takže super.. teším sa veľmi...
zistila som dnes ráno, že my to vlastne aj stíhame možno už teraz, tento cyklus. Ja som bola v tom že teraz mi začína ovulka, ale omylom som si to o týždne posunula... takže ovulka mi začíne koncom týždňa. som veľmi zvedavá čo mi tam povedia a tak... juj...

a peti ja som ešte stále v posteli 😉
a čakám zajtra odbré správy.... :-p
ell
28. sep 2009
Monika tak drzim palceeeee!!!!!! 😉 to je dobra sprava ze veci sa hybu dopredu!!!