Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
monika0001
28. sep 2009
ell - ďakujem...

a ty čo? ako sa cítiš? strašne na teba myslím... dúfam, že už čoskoro budeš posielať tehu vírusíky.... 😉
kaciatko81
28. sep 2009
monika za co idete platit v car 50e?
ell
28. sep 2009
Monika, vsak ja vy som rada sirila tuto "infekciu" ale nemam ziadne ale vobec ziadne priznaky. nic. teda okdem toho ze sa citim na ms ... |-|
petronela82
28. sep 2009
monika - super zpráva - tak konečně se to pohne dopředu - držím palečky ať stihnete IUI ještě v tomto cyklu
ell - věřím že to bude O.K. - já budu mít zítra velké folíky - ty zjistíš ve čtvrtekže jsi těhu - a Monika ve středu začne se stimulkou na brzy nás dožeme - už tu sakra musím být nějaká těhule - holčiny držte se
ell
28. sep 2009
Petronela, tak nas zajtra hned informuj ze ake su foliky! a budu ti robit aj krv? alebo ako to chodi?
monika0001
28. sep 2009
kaciatko co ja viem. to povedala ta slecna mmm do telefonu ze len 50 eur budeme platit... ale zaco neviem micka...

ell - jediné čo nám ostáva je čakať.. ako pomaly a iste to slovo začínam nenávidieť...

peti a bude mi treba stimulka ked mi to vsetko pekne samo vzdy ide?
monika0001
28. sep 2009
babulky chodim do jednej temy a tam jedna kočka urobila peknu tabulku a mna napaldo ci by som neurobila aj pre nas.. co vy na to?
ell
28. sep 2009
Monika, presne tak. Ja cakanie neznasam nech uz je akekolvek a toto je najhorsie ]-(
monika0001
28. sep 2009
tomu ver.. ked nevies co a ako..je to na nervy... ]-(
petronela82
28. sep 2009
monika - vím zda je stimulka zapotřebí pokud ovuluješ, tak asi ne, ale když je cyklus bez stimulace tak ti dozrajen jen jedno vajíčko, ale když tě nastimulují tak jich máš 2-3, více už je zase nežádoucí - tak nevím

ell - budou mi dělat jen UTZ - folikometrii - a podle toho upraví dávku injekcí, bude-li zapotřebí.
samson
28. sep 2009
zdravím holky,

mám dotaz, 1 den MS počítá se i větší špinění? =-)
petronela82
28. sep 2009
monika - jakou tabulku - jako jak jsme která daleko v naší cestě za miminkem?
monika0001
28. sep 2009
peti ved uvidíme čo povedia. som strasne zvedava... tesim sa
petronela82
28. sep 2009
samson - řekla bych že i větší špinění je stále jen špinění, tak že to bych za první den cyklu nepovažovala.
ell
28. sep 2009
Petronela, tak verim, ze zvysovanie davky nebude treba! 😉 Daj nam vediet! Baby boli ste niektora po iui bez utrosu tak ako som ja? ze len prirodzene?
Samson, neviem, baby to tu riesili ale neviem, ci k niecomu dospeli lebo kazdemu povedali cosi ine. Opytaj sa Dr ak si nie si ista.
samson
28. sep 2009
děkuji - já abych měla jistotu, kdy začít brát closik.... 😉
ell
28. sep 2009
Jasne Monika, kludne urob tabulko ze ako sme na tom, to mas na myslie, nie?
petronela82
28. sep 2009
samson - bude IUI? - držím palečky
monika0001
28. sep 2009
hej taku tabulku...

ako sme na tom a tak...

tak mi poslite do IP ako od kedy sa snažíte, co máte za sebou a poslednu MS a vek... ked budem mat vsetky info urobim ju... 😉
samson
28. sep 2009
v říjnu a v listopadu bude IUI a v lednu IVF
samson
28. sep 2009
já tomu stejnak nevěřím, že se to povede...lepší myslet tak než si dělat zbytečné naděje :-N
ell
28. sep 2009
Samson, ja si tiez zbytocne nechcem robit nadeje :-|
petronela82
28. sep 2009
ale ale zase ten pesimismus - musíme si dělat naděje - musíme věřit - TO JE ROZKAZ ]-(
monika0001
28. sep 2009
heeej baby čo to!!!!????
peti do nich!!! Veríme!!!
ell
28. sep 2009
Monika vsak ja by som rada tu babovku a sampus, o tom po tom 😃
monika0001
28. sep 2009
ell - a kešu oriešky k tomu, nie? sme sa dohodli neskôr.. 😃 :-p
cisielko
28. sep 2009
Ahojte 😃

Ell..už zase ]-( ]-( ]-( ]-( zasetie tvoje oblúbné mylšienky???nono no ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(

Monika..júj tak super, sa teším aj stebou, to by bolo skvelé kyb si to stihla ešte aj v tomto cykle 😃 😃 😃 a čo za tabuľku to chceš spraviť?

Petro, rastú, čo by nerástli 😃

Kqčiatko..ako M, ešte nič?
monika0001
28. sep 2009
cisielko - taku aku že kde bude o nas napisane ako dlho sa snazime co sme preto urobili a tak... 😉
kaciatko81
28. sep 2009
cisielko ahoj 🙂 nieee, mrcha este nic...dnes len 23dc, ale asi aj tak spolieham skor na agolutin :-N
monika0001
28. sep 2009
cisielko aj ostatne tak mi ptoom poslite udaje do tabulky... 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli