• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Monika kesu oriesky jasneeeee! tie mam rada :grinning:
Cisielko, uz som dobra uz som dobra :grinning: ked je to na dve veci toto cakanie :angry:
28. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, hlavne aby na konci cakania bol vysledok... a ten je... len este nevieme kedy sa dostavi :wink:
28. sep 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to! vsak uz nech je akykolvek len ho vediet! hned by som spokojnejsie spala. Boze, tuto noc sa mi take horory snivali, ze bola vojna a strasne som sa bala...normalne som bola rada ked rano zazvonil budik!
28. sep 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. sep 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čakanie, čaknie.. slovo, ktoré pre niekoho znamená niečo iné a pre iného zas niečo iné.... slovo, ktoré niekoho dokáže rozladiť ...niekto niekoho čaká 10 minút a keď príde po ďaľších 5 minútach ten prvý je zúfalý a kričí: vieš ako dlho som ťa čakal?!".... 15 minút.... vieš čo je to za doba? hm... pre mňa málo.... Ja čakám potom celý život.... áno... pre mňa čakanie na ten malý vytúžený uzlíček trvá celú večnosť... najprv som čakala kedy bude správna doba... čakala som 10 rokov.... rok 2008 bol ten správny... vlastný byt, svadba na spadnutie, auto..... a teraz už len bábo.... hm.. chcela by som.... tak čakám.. čakám na //... prišli... ale aj odišli.... a potom zas čakám... čakám na ďalšie //... jééj. prišli zas.... ale zas aj odišli.... :frowning2:
No a tak čakám znova.... čakám a čakám.... čakám už 20 mesiacov... dlhých 20 mesiacov.. nie 10 minút, nie 15 minút... nie niekoľko hodín.... čakám už skoro dva roky....
viem čo to slovo v skutočnosti znamená....
slovo čakať....

toto slovo pre nás baby znamená veeeľmi veľa a len my viem akú to je v skutočnosti na niečo čakať....
28. sep 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste sa stratili? :astonished:
28. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika...tak do tabulky, no tak ti pošlen Ip, ak niečo nepošlem tak mi napíš čo treba poslať :wink: veru, čakanie má pre každého z nás iný význam :angry:

Ell..ja viem, čakanie je zo všetkého najťažšie..ale už len pár dní...alebo stačí stým seknúť, hodiť test a máš to viac menej za sebou :wink: som zvedavá do kedy vydržíš byť dobrá :grinning:

Kačiatko..načo sa spoliehaš, to čo je ten liek?
28. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj babule som sa zabdula pochvalit... vcera som vyhrala v tombole vežu Panasonic... :sunglasses:
že 6 miesto... juchuu... ešte chvilu pred tým som sa s mmm smiala že aj tak nič nevyhrame a vyhrali sme.. môj dátum naordenia vyhral.. 18 modrá macík.. to si budem ešte dlhoooo pametať.. :grinning:
28. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika no gratulujem :wink: ja som nikdy nic takto nevyhrala :grinning:
Cisielko, ty ma navadzas na zle chodnicky - ze testnut :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell - aj pre nas to bol šok.. a prvá výhra.. teda okrem toho, že sme sa našli navzájom :wink:
28. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon..tak gratulujem :grinning:

Ell.já..no ešte to ja som len taký maličký, maličičký pokušiteľ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko - ja som bol ataka istá.. ale teraz mi strach nedovoli testovat.... ak je co.. :unamused:
28. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko - Ked som isla teraz na obed, tak som presla na druhu stranu lebo naproti je lekaren :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takze nepokusaj!!!!
28. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
ja z vas uschnem... :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni, co nove?
28. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika neschni :grinning: :grinning: :grinning: no vazne som presla na druhu stranu. Lebo tuto Cisielko ma brutalne pokusa a takto clovek labilny v stave akom som ja by sa aj poddal :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: chcela som sa vas spytat, aj ja som po iui, dnes je to 10den po. kedy si mozem urobit test?
28. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som velmi zvedava, ell obdivujem ta a zaroven ti drzim palce, aby ti to vyslo :slight_smile:
28. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apple, sme na tom uplne rovnako zda sa !
28. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ell, asi ano akurat ja beriem utrogestan..a na iui som bola 19.9.
28. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem aj ja tebe :wink: no vies, snazim sa robit normalne vsetko tak ako vzdy a prilis sa nesledovat. aj ked je to sakra tazke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja utros neberiem, resp. neberiem nic. :wink:
28. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elll.tak ty si išla radšej na druhú stranu, ja z teba umriem xixi...takže tentokrát si odola..dobré ale čo zajtra alebo napozajtra? mala by si zobraž Dv aby si už popritej lekárni ani len neprešla alebo daj príkaz nech ich všetky zavrú..alebo? ja mám nápad..pošli adresu a ja ti pošlem jeden expresnou službou či odoláš xixi

Mon...len neuschni, potrebujeme ťa tu čestrvú, nie vyshchnutú ako broskyňa :grinning: :grinning: :grinning:

Aple..podľa mňa už môžeš..ale ja neviem, tuto nec sa vyjadria, a Ell sa radšej nepýtaj, tá nemá skúsenosti, tá obchádza lekárne na kilometre :grinning:
28. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, sa tu rehocem :grinning: :grinning: :grinning: na kilometre nie, lebo vsak by mi nohy zdochli v tych lodickach ale veru veru presla som na druhu stranu! A vies kolko je tu tych lekarni? Minimalne 5 v dosahu 2 minut z prace a jednu mam dokonca aj na ulici kde byvam! brekeke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite ze test by uz mohol ukazat ano alebo nie? ja sa chystam na piatok - to ten test v piatok urcite urobim. zatial mi nic nie je...
28. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apple a nemas ani zapchu resp. zazivacie tazkosti po utrosi? u mna je to uz lepsie, ale niekolko dni som myslela ze prasknem! :wink:
28. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nasla som kontakt na jednu bylinkarku, ktora pomaha zenam ako sme my. vola sa anna kopacova a je z vrboveho. Poznate ju niekto?
28. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ell...héj, toľko ich máš na okolo a ty nič..no tedáááááááá, ty si iný frajer keďsi ani do jednej nevkročila...fu ty máš inú vôlu, to kde niečo také predávajú, há..sa pochváľ ty odolávačka :grinning:

Apple..ono je ťažko povedať či ti test ukáže tehu alebo nie...je to pri kždej iné..sú baba, ktoré boli v 6tt a test im ič neukázal, a sú zase opačne keď im ukázal za pár dní :wink:
28. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som zatata ako mulica, vsak cisielko ?! :grinning: :grinning: :grinning: ale napatie stupa, to dobrovolne priznavam :wink:
28. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je hrozne, tak to je zbytocne potom testovat...
28. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok